Časové zkreslení u zesilovačů

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Zamčeno
Federmann
Příspěvky: 138
Registrován: 03 zář 2009 14:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od Federmann »

Aleska, nemusí mít žádné obavy, nestojíme na tom hřišti proti sobě, pokud sestavím moduly dříve já, mohou se klidně testovat moje, ale výsledek bude naprosto stejný. Na modulech se nic neladí, nic se nevychytává, vše je hotovo a dotaženo do naprostého finále, nastaví se jen klidový proud a výstupní nesymetrie na 0.0mV A JE TO. Pak se jen poslouchá. Na dobrém výsledku máme stejný zájem, nevidím jediný důvod ke zbytečné nervozitě.

Uživatelský avatar
perys
Příspěvky: 123
Registrován: 25 úno 2011 16:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od perys »

Aleska píše:...když jsi si nenechal poradit a nečekal jsi na hotový, FB odsouhlasený výrobek. Tím celá akce ztrácí smysl a musím říci (bohužel): Jako tradičně...
nevím jak pro Vás, ale pro mě tato akce rozhodně smysl neztrácí :mrgreen:
Jsme na začátku.
když zkoumám ty precizní PWB, tak si radši asi dám nejdřív nějakou zkušební pájecí rozcvičku...

kazzatel
Příspěvky: 389
Registrován: 28 úno 2010 15:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od kazzatel »

Typický Cimrmanovo jednání...za ty dvapůl roku, co prudí na všech možnejch fórech, kdy popsal svými šplechty tisíce stránek, neuveřejnil JEDINOU FOTKU HOTOVÝHO PŘÍSTROJE, vo který by řekl, TOTO JE MOJE DÍLO...každej jeho typ má jiný zapojení, což značí, že se mu to sere.... teď hodil babu na tebe - zkus přemejšlet proč....a ostatní nevěřící Tomášové taky...

Uživatelský avatar
Aleska
Příspěvky: 2673
Registrován: 02 kvě 2008 07:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od Aleska »

Omlouvám se tímto Pavlovi Dudkovi, alias Kazzatelovi,
že jsem do poslední chvíle nevěřil, že to takto dopadne.
Měl jsi pravdu.

Uživatelský avatar
perys
Příspěvky: 123
Registrován: 25 úno 2011 16:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od perys »

minulost zesilovače BF neposoudím a soudit nebudu, ale každopádně jste mi připomněl můj zesilovač - už má tolik modifikací, že ti kdož u mě kdy byli, nikdy neslyšeli tentýž stroj ;)

Uživatelský avatar
perys
Příspěvky: 123
Registrován: 25 úno 2011 16:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od perys »

Aleska píše:Turpe rosas suibus, sanctum dare
co dodat: Turpe rosas suibus, sanctum dare.

Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 1915
Registrován: 23 úno 2009 10:47
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od PMA »

Nechápu, že na to může stále někdo znovu skočit. Před 2,5 lety jsem dostal upřímně míněné soukromé varování od moderátorů diyaudio, které znělo: "stop feeding the trolls". Po prvotním návalu a zápalu dohadů jsem pochopil, jak hlubokou mají pravdu, doufám, že to s patřičným zpožděním pochopí i někteří lidé u nás.
Pavel Macura Audio

Uživatelský avatar
dadaft
Příspěvky: 6701
Registrován: 24 dub 2008 09:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od dadaft »

ani já nechápu.
vždyť všechno směřuje k tomu, po čem celou dobu voláte!
má to v rukách na Vašich konstruktérských válkách nezávislý člověk, který to a pájkou snad trochu umí, a myslím, že tyhle slova jsou naprosto jasná:
Federmann píše:Na modulech se nic neladí, nic se nevychytává, vše je hotovo a dotaženo do naprostého finále, nastaví se jen klidový proud a výstupní nesymetrie na 0.0mV A JE TO.
v případě, že to nebude fungovat, tak si nedokážu představit způsob, jak by se z toho Federmann mohl vykroutit.

začíná final countdown.

kazzatel
Příspěvky: 389
Registrován: 28 úno 2010 15:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od kazzatel »

Ale jdi ty brepto...nevysoká skříň se ČTYŘMI MODULY ? Kam se vejdou ? ..osazená TRANSFORMÁTOREM 450W a s VÝKONEM 2X1kW ? To myslíš vážně, nebo je to zbožný přání ? :mrgreen:

merhaut

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od merhaut »

bez nechápavosti by dadaft nebyl dadaftem...

K tématu. Potvrzeno. Hotový Ferdalam XX neexistuje, viz: "v dohledné době bude", "aktuálně stavím", "už se mazlím ... se sadami pro vznik modulů"...

Federmann
Příspěvky: 138
Registrován: 03 zář 2009 14:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od Federmann »

Tak tedy zase nevím?
merhaut píše: K tématu. Potvrzeno. Hotový Ferdalam XX neexistuje,
Federmann píše: Obrázek Jeden z hotových 2x500W

merhaut

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od merhaut »

Tak proč není u peryse namísto stavebničky? Proč nebyl na onom báječném setkání? Maturant si odvezl domů na diskošku? Škoda, že ten bývalý ferdův žák, dnes inž a kolega v práci, nemá dar humoru, on ty příběhy s ferdou vypráví hrozně mdle... v každém případě to ale ve ferdových hodinách byl prý vegáč, nic extra se nedělalo ani neučilo:-)

Uživatelský avatar
dadaft
Příspěvky: 6701
Registrován: 24 dub 2008 09:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od dadaft »

merhaut píše:v každém případě to ale ve ferdových hodinách byl prý vegáč, nic extra se nedělalo ani neučilo:-)
proboha merhaute vzpamatuj se.
co to tady zase taháš za pavlačové p.í.č.o.v.i.n.y?

kazzatel
Příspěvky: 389
Registrován: 28 úno 2010 15:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od kazzatel »

Proč není u Peryse ? Četl jsi snad, že by ho PERYS VIDĚL ? PERYS NEVIDĚL, PERYS SE MAZLÍ.... :mrgreen:

merhaut

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od merhaut »

... jinými slovy dadafte, takovej ten trhlej, do určitý míry zábavnej učitel, co ale moc nenaučí, tak na něj vzpomíná bývalý žák K. To, co předvádí na netu i mimo něj, s tím koresponduje.

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host