darTZeel CTH 8550

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odpovědět
Libor Šulc
Příspěvky: 107
Registrován: 17 dub 2010 16:17
Kontaktovat uživatele:

darTZeel CTH 8550

Příspěvek od Libor Šulc »

darTZeel CTH 8550 je bezesporu jedním z nejlepších integrovaných zesilovačů planety.
Momentálně nám ve studiu pohání reprosoustavy Avantgarde Acoustic Trio Omega.Ujišťuju všechny,že jde o několik koňských délek o nejlepší systém,který jsem kdy za 18 let praxe slyšel.Navážení některých "Františků Koudelků" do tohoto extrémního přístroje bez jeho poslechu je směšné...a velmi,velmi krátkozraké.
To opravdu výborné totiž doceníte až na takových extrémních sestavách.
Všechny,co maji OPRAVDU zájem o poslech TOP systému,zveme co nejsrdečněji k jeho poslechu v rámci akce "Avantgardní léto2010"do studia TYKON.
Vyposlouchaní měřiči harmonického zkreslení jsou obzvláště vítáni :D

BVa
Příspěvky: 2902
Registrován: 11 srp 2008 11:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od BVa »

"Disappointing" is the word I would use overall to describe the darTZeel's measurements. When I measured the first product from this Swiss company, the NHB-108 amplifier that Wes Phillips reviewed in April 2005, which had a very similar measured performance, I wrote that "The NHB-108's measured performance indicates that, with the exception of its slightly bent transfer function, designer Hervé Delétraz has avoided the problem most commonly associated with the absence of the usual overall negative-feedback loop." But like the earlier design, the CTH-8550 hasn't managed to reduce the measured aberrations to the point where I could confidently describe them as inaudible under all circumstances. Which is a shame, given the amplifier's beautiful appearance and versatile user interface.—John Atkinson
Horšiu recenziu od J.A. som ešte nečítal.

Uživatelský avatar
Donuts
Příspěvky: 489
Registrován: 23 dub 2008 07:06
Kontaktovat uživatele:

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od Donuts »

Co planety, cele galaxie. Bezesporu.

Libor Šulc
Příspěvky: 107
Registrován: 17 dub 2010 16:17
Kontaktovat uživatele:

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od Libor Šulc »

:D :D :D
Ano,podle této Samovy recenze je to nic moc.A podle téhož Sama jsou jiné produkty TOP... *headbang*
Média jsou mocná.Stereophile jsme již před časem odhlásili,všudypřítomný marketing už začal přetékat.
Místní výrobci chtějí prodávat své zboží.Plíživá recese se projevila i zde.Drahý import z evropských garáží je pro americké garáže nepříjemný a naopak.
Podle Sama je to naodstřel,rozhodně nekupovat.Naštěstí jsem měl možnost poslechu,a říkám si,že Sam už možná neodlepuje hlavu od osciloskopu.Nebo ohluchl...zkrátka Sam,neSam,bylo rozhodnuto.

Hervé Deletraz má k dispozici nejlepší dostupný měřící systém,lepší než ten Samův.
Ví,že by lépe "vypadalo"místo 0,2 třeba 0,02 procenta harmonického zkreslení.
Jenomže on má rád hudbu,pohrál si se zpětnými vazbami a trefil TO DOKONALE.

Navíc jde o nádherný přístroj s doslova ikonickým designem.

Přijďte si jej poslechnout,jinak jsou to všechno jen plané řeči.

kazzatel
Příspěvky: 389
Registrován: 28 úno 2010 15:09
Kontaktovat uživatele:

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od kazzatel »

Ikonický vzhled ? Jak pro koho...vaginální červeň vnitřku, vnitřní pospojování systémem " jak to zrovna vyšlo " ...ikonický vzhled mají výrobky jiných švýcarských výrobců, jako třeba Revox nebo Nagra, tohle má do jejich dokonalosti setsakra daleko....
Za zvukem reprodukovaným tímto skvostem vlaje zkreslení jako chlupy za ocasem běžícího kokra, což možná někteří včetně autora neslyší, nicméně já ano....

Uživatelský avatar
Aleska
Příspěvky: 2673
Registrován: 02 kvě 2008 07:07
Kontaktovat uživatele:

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od Aleska »

Libor Šulc píše:.....Navíc jde o nádherný přístroj s doslova ikonickým designem.......
Obrázek
Ano, splňuje již od oka celou řadu atributů High-Endu, ale považovat jej za nádherný přístroj s ikonickým desingem, je něco podobného jako namalovat Monu Lisu takto Obrázek

Uživatelský avatar
STUDIO_ESO
Příspěvky: 256
Registrován: 28 dub 2008 13:22
Kontaktovat uživatele:

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od STUDIO_ESO »

"kazzatel" ...vaginální červeň vnitřku...
Mistře, Vy se překonáváte... :lol: Je prostě vidět, že Deletraz zaútočil na mé nejnižší pudy. Safrapráce, otevřel jste mi oči. Nyní i já jsem prohlédl a vím už, proč se mi to tak líbí...

JS

Renown
Příspěvky: 2320
Registrován: 18 dub 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od Renown »

přední panel s packama, radius a zkosení rohů jako by z oka vypadl Audio Researchům

BVa
Příspěvky: 2902
Registrován: 11 srp 2008 11:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od BVa »

pohrál si se zpětnými vazbami a trefil TO DOKONALE.
*2thumbsup* , hlavne že tvrdí, že je to bez spätnej väzby..
Hervé Deletraz má k dispozici nejlepší dostupný měřící systém,lepší než ten Samův.
Prečo ho potom nepoužíva? Ten hrebeň skreslení sa dá zmerať aj colštokom...

Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 1915
Registrován: 23 úno 2009 10:47
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od PMA »

Renown: Hmm .... je to dost běžný typ rackového řešení i u průmyslových skříní, co se týče tvaru, o barvě a glancu nemluvím. V případě AR na mě působí trochu nepatřičně, zvlášť u drahých modelů.
Pavel Macura Audio

Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 876
Registrován: 26 dub 2008 20:34
Kontaktovat uživatele:

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od Tony »

Renown píše:přední panel s packama, radius a zkosení rohů jako by z oka vypadl Audio Researchům
Tak sorry, ale Audio Research má madla oveľa krajšie, obzvlášť tie nové - strieborné ;)

Uživatelský avatar
noaid
Příspěvky: 1459
Registrován: 11 bře 2009 14:17
Kontaktovat uživatele:

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od noaid »

Mohu se zkušenějších zeptat, jaký mají ta madla smysl? Chápu to u přenosných zařízení, ale tady? Pouhý pocit vyjímečnosti.

Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 1915
Registrován: 23 úno 2009 10:47
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od PMA »

Já u PA4 madla nemám, a často mě to mrzí. Zesilovač váží 25kg, a při transportu není pořádně za co chytit. Madla jsou u těžkého zařízení dobrá. Některé modely je mají na zadním panelu.
Pavel Macura Audio

Renown
Příspěvky: 2320
Registrován: 18 dub 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od Renown »

to PMA : AR ty madla prodává asi za 70 Euro, pokud máte zájem :D

Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 876
Registrován: 26 dub 2008 20:34
Kontaktovat uživatele:

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od Tony »

noaid píše:Mohu se zkušenějších zeptat, jaký mají ta madla smysl? Chápu to u přenosných zařízení, ale tady? Pouhý pocit vyjímečnosti.
Dobrá otázka *thumbs up*
Ja osobne za ne predzosík vyťahujem z racku, keď utieram prach, a keď treba, tak aj prenášam.
Je to celkom praktická záležitosť *thumbs up*
p.s.
a v prípade AR je to už tradícia, bez madiel by to určite nebolo ono ;)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host