GRUNDIG V7000 high fidelity integrated stereo-amplifier

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
dadaft
Příspěvky: 6701
Registrován: 24 dub 2008 09:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: GRUNDIG V7000 high fidelity integrated stereo-amplifier

Příspěvek od dadaft »

ono velký podíl na tom má peši. ten kluk je zesákový genius. celý ho přeměřil. některé věci upravil nebo vyměnil za ekvivalenty. všechny měřitelné hodnoty nakonec na puntík seděly podle servisního manuálu. takže to de facto není nějaký starý bazarový křáp, ale fungl nový very top class zesík.

peši na hrad.
*2thumbsup*

Pesi
Příspěvky: 703
Registrován: 28 čer 2008 00:57
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: GRUNDIG V7000 high fidelity integrated stereo-amplifier

Příspěvek od Pesi »

Dadafte,nejsem žádnej pánbůh - nelíbí se mi,když tohle o mně píšeš . Hodnoty seděly v rámci možností. Aby to bylo dokonalý, musel bych být jiná liga....anebo ho udělat celej znova (a kdoví jestli by to pomohlo)
Ale zřejmě to stačí na to, aby to mnoha zesákům dalo na prdel ...

Uživatelský avatar
dadaft
Příspěvky: 6701
Registrován: 24 dub 2008 09:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: GRUNDIG V7000 high fidelity integrated stereo-amplifier

Příspěvek od dadaft »

ale peši
to je legrace. 5 minut warholovské slávy. tak si ji užívej!

ale vážně. už nebudu. dobrá práce to ovšem je.

*thumbs up*

Uživatelský avatar
dadaft
Příspěvky: 6701
Registrován: 24 dub 2008 09:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: GRUNDIG V7000 high fidelity integrated stereo-amplifier

Příspěvek od dadaft »

tak jsem k cd960 sehnal tohoto ladícího krasavce. silná dvojka.
Obrázek

Don't be sceptic and compare this amplifier to the most expensive products on the market: it's amazing.
*thumbs up*

Uživatelský avatar
vadik
Příspěvky: 357
Registrován: 24 dub 2008 11:43
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: GRUNDIG V7000 high fidelity integrated stereo-amplifier

Příspěvek od vadik »

Kupuju V 1700 s tunerem T 1700 za zajimavou cenu, jen tak, abych zjistil zda je opravdu tak dobry. Motxam pise: "...It seems a toy but it is not a toy: the V1700 is one of the best Grundig amplifier ever built. Don't be sceptic and compare this amplifier to the most expensive products on the market: it's amazing..." Nevim jestli utahne moje mene citlive 50 wattove Ushery... Necham se prekvapit, treba technicka data V 1700 opravdu nic neznamenaji :roll:

Uživatelský avatar
dadaft
Příspěvky: 6701
Registrován: 24 dub 2008 09:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: GRUNDIG V7000 high fidelity integrated stereo-amplifier

Příspěvek od dadaft »

jsem velmi zvědavý. kdyby to nebylo nic moc, napiš pešimu, jestli by ti ho neproklepl a nesrovnal měřitelné hodnoty podle servisního manuálu (čili dát do původní podoby). před jeho "tuningem" jsem V7000 neslyšel, takže nedokážu říct, jak moc se to projeví...

utáhne s prstem v nose, to se neboj.

Uživatelský avatar
vadik
Příspěvky: 357
Registrován: 24 dub 2008 11:43
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: GRUNDIG V7000 high fidelity integrated stereo-amplifier

Příspěvek od vadik »

dadaft píše:jsem velmi zvědavý. kdyby to nebylo nic moc, napiš pešimu, jestli by ti ho neproklepl a nesrovnal měřitelné hodnoty podle servisního manuálu (čili dát do původní podoby). před jeho "tuningem" jsem V7000 neslyšel, takže nedokážu říct, jak moc se to projeví...

utáhne s prstem v nose, to se neboj.
cekal jsem, ze odpovis *2thumbsup*

snad bude pesi ochoten se v to podivat...

Uživatelský avatar
dadaft
Příspěvky: 6701
Registrován: 24 dub 2008 09:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: GRUNDIG V7000 high fidelity integrated stereo-amplifier

Příspěvek od dadaft »

poněvadž za efičákovy návštěvy došlo k menší nehodě, o které tento taktně pomlčel, byl a je můj hnědý Grundig V7000 ze hry. a tak jsem mlčel.

no a dnes dorazil jeho bráška, celokovový v barvě black. ten z obrázku.

trochu jsem se bál, jestli se mi to všechno nezdálo. třeba mi vážně hrabe. někdy mívám velice intenzivní pocit, že jo.

tak jaký je?

množství a struktura detailů vás přivede k úžasu. o tom nepochybuji.
z lehkosti, vzdušnosti a samozřejmosti, se kterou tenhle zesík zesiluje cokoli, budete u vytržení.
a lidský hlas, sborový zpěv, je bez milosti extatický.

tohle je Pan Zesilovač.
u nás se říká: tak to je mazec...

VERY TOP CLASS AMPLIFIER

Uživatelský avatar
dadaft
Příspěvky: 6701
Registrován: 24 dub 2008 09:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: GRUNDIG V7000 high fidelity integrated stereo-amplifier

Příspěvek od dadaft »

a taky věřte motxamovi. ten chlapík ví, o čem mluví.

monacorský signál je moc dobrý. nehraje. nehraje ani více šitózní philips gold z Elektroworldu. obyčejnou tkaničku nemůžu nikde najít - takže zatím průhledně modrý Carpower, nejhnusnější kabel, jaký jsem kdy měl tu čest slyšet, a vůbec nevím, proč jsem ho už dávno nevyhodil: hraje fantasticky !!! já to opravdu nechápu, ale je to tak.
vivanco tady moc neseženete a ono to chce vážně 1,5mm2 z velmi hodně tenkými vodiči. říkal motxam.
to vypadá na high-endový Dexon 12 962. momentálně báječná dvojlinka z Baumaxu, ale myslím. že přece jenom koupím Cordial CLS 215-392...

sekec mazec plantážníci !!!
:D :D :D

Uživatelský avatar
korys
Příspěvky: 823
Registrován: 18 dub 2008 12:08
Kontaktovat uživatele:

Re: GRUNDIG V7000 high fidelity integrated stereo-amplifier

Příspěvek od korys »

Hele,Štětináči,
já su zvědav,co vydatluješ až budeš mít ten svůj vysněný zesák Filipes960 :?: To pak teprve bude mazec,až je budeš porovnávat a rozhodovat se :mrgreen: A jestli tam máš ty zrúdné reprozástrčky,tak ven s nima pokud to jen trošku je z prostorových důvodů možné,hrůza a děs :? Ja vím,on je dost placatý a moc místa vzadu nebude,že. 8-)
Přes řeku do stínu stromů.

Benda
Příspěvky: 71
Registrován: 17 dub 2008 16:22
Kontaktovat uživatele:

Re: GRUNDIG V7000 high fidelity integrated stereo-amplifier

Příspěvek od Benda »

Takže HiFi není tak moc o penězích, jak mnozí tvrdí ;)

Uživatelský avatar
dadaft
Příspěvky: 6701
Registrován: 24 dub 2008 09:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: GRUNDIG V7000 high fidelity integrated stereo-amplifier

Příspěvek od dadaft »

no, řekl bych, že fa960mk2 nemá šanci. bude asi hrát dobře. možná skvěle. ale to je ještě furt 100 kilometrů za V7000.
Grundig V7000 je čistě audiofilský zesilovač. prvotřídní audiofilský zesilovač. to prostě nejde srovnávat s tím, co se běžně prodává v hifi-marketech. ty reprozástrčky nejsou zrůdné, jsou nepodstatné, je to úplně jedno, jestli jsou hranaté nebo šišaté nebo baňaté. ten zesák nemusíš umravňovat kabely. potřebuješ k němu připojit nějak bedny. čím neutrálněji, tím líp. 2 x 1,5mm2 je ideální. to on je ta síla, ne serepetičky okolo...
těžko se to vysvětluje. však uvidíš. nemá smysl připojovat různé kabely a zkoumat, jestli se zlepšila lokalizace, nebo zpevnil bas a tak blablabla dále. nejde se bavit o tom, jaký má "zvuk". hraje hudba. nejde debatovat, jestli je dostatečně detailní, analytický, s nádechem lamp, blablabla dále. hraje hudba... prostor, detaily, emociálnost, hloubka jsou z jiného světa. žes to ty, tak jsem si pustil deMeiolu a spol. těším se na tvůj výraz, až to uslyšíš. hraje to teď krapítek jinak...

když už jsme u beden - dnes dorazil 2 pár FB815. někde postávaly, několikrát něco zahrály, pak už nevypadaly dost in a tak jsem je koupil já. měniče jsou jako nové. koupím stojany a příjde čas přejít od slov k činům...
:o

Uživatelský avatar
korys
Příspěvky: 823
Registrován: 18 dub 2008 12:08
Kontaktovat uživatele:

Re: GRUNDIG V7000 high fidelity integrated stereo-amplifier

Příspěvek od korys »

Tak ses konečně dočkal těch bedýnek v slušném stavu,to gratulace.Pokud jde o ty konektory,nejde ani tak o káble,jako hlavně o ty spoje.No uvidíme co se bude dát zrobit 8-) .Právě poslucham 3 kantáty J.S.Bacha :ugeek: :mrgreen:
Přes řeku do stínu stromů.

Uživatelský avatar
korys
Příspěvky: 823
Registrován: 18 dub 2008 12:08
Kontaktovat uživatele:

Re: GRUNDIG V7000 high fidelity integrated stereo-amplifier

Příspěvek od korys »

Benda
Ale je,bez nich to nehraje. ;)
Přes řeku do stínu stromů.

petrL
Příspěvky: 1363
Registrován: 22 črc 2008 08:47
Kontaktovat uživatele:

Re: GRUNDIG V7000 high fidelity integrated stereo-amplifier

Příspěvek od petrL »

Koupil jsem ho na ebayi. Nez dorazí -- dají se nekde koupit ty reprokonektory? Co je to zac?

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host