GRUNDIG V7000 high fidelity integrated stereo-amplifier

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odpovědět
Pesi
Příspěvky: 703
Registrován: 28 čer 2008 00:57
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: GRUNDIG V7000 high fidelity integrated stereo-amplifier

Příspěvek od Pesi »

Samozřejmě ne tlačítka ale přepínače, pardon

Lemon
Příspěvky: 677
Registrován: 30 led 2016 22:33
Kontaktovat uživatele:

Re: GRUNDIG V7000 high fidelity integrated stereo-amplifier

Příspěvek od Lemon »

Jo jo, hraje moc příjemně. Krásné vokály, výborné rozlišení nahrávky.. prostě radost poslouchat. Jak jsem měnil kondenzátory na předním panelu ( jsou na něm přiletované takové tvrdé kabely) tak po zapnutí mi šel jen jeden kanál. Říkal jsem si a je to v háji. Pak jsem našel vyviklaný ten jeden kabílek z PCB desky. Neměl kontakt. Tak jsem to zapájel a dobrý. Mám uzavřené třípásmové regálovky Canton a to je tedy pecka.
*2thumbsup*

Pesi
Příspěvky: 703
Registrován: 28 čer 2008 00:57
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: GRUNDIG V7000 high fidelity integrated stereo-amplifier

Příspěvek od Pesi »

Jo, třípásmové regalovky s ním určitě hrají hezky , nicméně u mne šly zas do kouta ( grundibox 660) .... Středy fantastické, i o bas se to pokouší, ale u mne prostě vedou ( a nikoliv z nostalgie) Monology co jsem si před třiceti lety vyrobil podle AR. Třičtvrtě metru vysoká dvoupasma. Zde na fóru mnohým pro srandu, středy zastřenější než grundibox, ale ten vyšší bas, ten spodek ty regalovky prostě nedají. Ať hraju V 7000 ,V 35, vždy tenhle typ beden se mi zdá k tomu lepsi
IMG_20220602_201842.jpg

Jarda69
Příspěvky: 2657
Registrován: 24 kvě 2015 21:39
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: GRUNDIG V7000 high fidelity integrated stereo-amplifier

Příspěvek od Jarda69 »

To dělá ten globus!

Pesi
Příspěvky: 703
Registrován: 28 čer 2008 00:57
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: GRUNDIG V7000 high fidelity integrated stereo-amplifier

Příspěvek od Pesi »

Já to tolik neřeším, nemám žádnou vymazlenou poslechovku, jen takový pracovní pokoj. Na druhé leží momentálně pár časopisů, hra v krabici a papírové kapesníčky. Jsou to holt i odkládací stolky 🙂

Lemon
Příspěvky: 677
Registrován: 30 led 2016 22:33
Kontaktovat uživatele:

Re: GRUNDIG V7000 high fidelity integrated stereo-amplifier

Příspěvek od Lemon »

Mě tedy bas nechybí. Mám CANTON GLE 60. Přijde mi to vše akorát vyvážené. Pak mám ještě Canton Karat 20. Tam je basu o trošku méně. Je to dvoupásmo. GRUNDIG V7000 Poláci doporučují s Grundig Super Box 650 Professional .Tak to si dobře sedl s těmi Monology.

Pesi
Příspěvky: 703
Registrován: 28 čer 2008 00:57
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: GRUNDIG V7000 high fidelity integrated stereo-amplifier

Příspěvek od Pesi »

Jo, box 650 a 660 je plus mínus to samé co se tyce objemu, nakonec i ty tvé gle cantony jsou podobné. Nicméně má to potenciál rozhýbat i větší bedny - sloupy. Ty basy to podává skvele

Lemon
Příspěvky: 677
Registrován: 30 led 2016 22:33
Kontaktovat uživatele:

Re: GRUNDIG V7000 high fidelity integrated stereo-amplifier

Příspěvek od Lemon »

Jo vyzkouším. Mám v obýváku sloupy Polk Audio Signature S55. Ty dávají basu mnohem víc. Ty mám spíš na domácí kino, ale vyzkouším. Raději poslouchám hudbu na těch Cantonech v pracovně.

Lemon
Příspěvky: 677
Registrován: 30 led 2016 22:33
Kontaktovat uživatele:

Re: GRUNDIG V7000 high fidelity integrated stereo-amplifier

Příspěvek od Lemon »

Jo vyzkouším. Mám v obýváku sloupy Polk Audio Signature S55. Ty dávají basu mnohem víc. Ty mám spíš na domácí kino, ale vyzkouším. Raději poslouchám hudbu na těch Cantonech v pracovně.

Kutil191
Příspěvky: 803
Registrován: 28 led 2018 07:51
Kontaktovat uživatele:

Re: GRUNDIG V7000 high fidelity integrated stereo-amplifier

Příspěvek od Kutil191 »

Ty bedny Monology jsem si před třiceti lety postavil taky. Už si to moc nepamatuju ale já měl myslím Monology II. Na tu dobu docela dobry. Před dvaceti jsem je prodal s věží Technics.

mesky
Příspěvky: 108
Registrován: 21 říj 2020 07:25
Kontaktovat uživatele:

Re: GRUNDIG V7000 high fidelity integrated stereo-amplifier

Příspěvek od mesky »

Grundig V7000 se zvukově povedl, měl jsem ho a pamatuju, že mě taky bavil, neotravoval, nechal se poslouchat bez únavy. Docela detailní i svižný na to jak je jednoduchý. V předzesilovači je jenom jeden tranzistor a pasivní korektor, gramofonový předzesilovač má dva tranzistory na kanál podobně jako to měla dříve Tesla. Jen ten koncák trochu vymakali.
Lemon: Ten Kenwood by šel doladit, že by mohl hrát i líp než Grundig

Lemon
Příspěvky: 677
Registrován: 30 led 2016 22:33
Kontaktovat uživatele:

Re: GRUNDIG V7000 high fidelity integrated stereo-amplifier

Příspěvek od Lemon »

Ten Kenwood nehraje špatně, ale ten Grundig prostě líp. A to na polském foru je fanda do Grundigů -GregAudio který dělá tuning V7000 a pak prý hraje jak zesilovač za desítky tisíc.

mesky
Příspěvky: 108
Registrován: 21 říj 2020 07:25
Kontaktovat uživatele:

Re: GRUNDIG V7000 high fidelity integrated stereo-amplifier

Příspěvek od mesky »

Jó to je fajn že existují lidé kteří dokáží postrčit zvuk něčeho levného do úplně jiné kategorie.

Pesi
Příspěvky: 703
Registrován: 28 čer 2008 00:57
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: GRUNDIG V7000 high fidelity integrated stereo-amplifier

Příspěvek od Pesi »

Desítky tisíc za zesilovač ( předpokládám že bylo myšleno nový) není zas tak moc ne? To Grundig zvládá i bez nějakého tuningu. Taky nestal nový dvojku

Lemon
Příspěvky: 677
Registrován: 30 led 2016 22:33
Kontaktovat uživatele:

Re: GRUNDIG V7000 high fidelity integrated stereo-amplifier

Příspěvek od Lemon »

No on tam uváděl asi 20k zlotých což je na naše už přes sto tisíc . Myšleno nové.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host