integrovaný BVA300S ... u efičáka

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odar
Příspěvky: 1821
Registrován: 12 úno 2010 10:44

Re: integrovaný BVA300S ... u efičáka

Příspěvek od Odar »

Podla mna je v absolutnom neporiadku, ze admin vobec cosi taketo riesi tymto sposobom. Je to absolutne neprofesionalne. Najlepsie to podla mna vystihol vo svojom prispevku uzivatel sekal.

bohus
Příspěvky: 518
Registrován: 19 dub 2008 13:27
Kontaktovat uživatele:

Re: integrovaný BVA300S ... u efičáka

Příspěvek od bohus »

BVA píše :
....K objektívnym faktom- ano, je tam (bol)jednoduchý procesor dosť náchylný na problémy (zamrzanie a hazardy) od statickej elektriny alebo rušení, ten bol skoro v 100% príčinou nejakého problému. ....
Konečně jsem se dobral pravdy.
Děkuji Vám pane Bunto.

AM
Příspěvky: 325
Registrován: 02 bře 2010 01:08
Kontaktovat uživatele:

Re: integrovaný BVA300S ... u efičáka

Příspěvek od AM »

po treti kompletni vymene uz pristroj fungoval ok, takze zde vidim aspon snahu opravit co nebylo koser. je mnoho vyrobcu, kteri radeji zkrachuji nez by meli udelat funkcni firmware, aby jejich media player fungoval jak ma, prikladem japonsky transgear. bohuzel ani ve vychvalovanem americkem oppu neni k memu zklamani zatim vse ok. zivot neni dokonaly, stejne tak elektronika.

slimak
Příspěvky: 165
Registrován: 17 dub 2008 16:44
Kontaktovat uživatele:

Re: integrovaný BVA300S ... u efičáka

Příspěvek od slimak »

Ešte napíšem jeden príspevok o mojich skúsenostiach s BV a jeho postojom k výrobkom, ktoré som u neho kúpil. Stalo sa, že na bedniach F3A mi dcéra prevalila kopulu na jednom basáku a jej bratranec na druhom. Konzultoval som s BV, že čo s tým. Poradil mi vytiahnuť to vysávačom, čo sa aj podarilo, ale jedna kopulka nebola práve najkrajšia. Tak v jednu sobotu prišiel BV osobne, v jednej ruke teplovzdušná pištoľ, v druhej epoxid, za pol hodinku vymenil obidve kopulky a odišiel. Meral cca 100km cestu ku mne a potom naspäť a nechcel za výmenu nič.

Uživatelský avatar
samoT
Příspěvky: 339
Registrován: 03 srp 2010 19:12
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: integrovaný BVA300S ... u efičáka

Příspěvek od samoT »

Odar píše:Podla mna je v absolutnom neporiadku, ze admin vobec cosi taketo riesi tymto sposobom. Je to absolutne neprofesionalne. Najlepsie to podla mna vystihol vo svojom prispevku uzivatel sekal.
Já nevím, ale on je tady admin brán jako profese? Já myslím, že eficak je člen tohoto fóra jako každý jiný s tím, že se ve svém volném čase o něj navíc ještě stará. Tím pádem má právo vyjádřit svůj názor, či zkušenost jako každý jiný. Jen proto, že má jinak barevné jméno, neznamená, že je nějaký nadčlověk ne?

slimak
Příspěvky: 165
Registrován: 17 dub 2008 16:44
Kontaktovat uživatele:

Re: integrovaný BVA300S ... u efičáka

Příspěvek od slimak »

V prvom rade by mal admin dbať na pravidlá.

Odar
Příspěvky: 1821
Registrován: 12 úno 2010 10:44

Re: integrovaný BVA300S ... u efičáka

Příspěvek od Odar »

Kazdeho admina akehokolvek diskusneho fora, alebo webu beriem ako cloveka, ktory sa podiela na vlastnictve domeny (ak ju nevlastni celu), sprave serveru a zasadnym sposobom ovplyvnuje obsah daneho webu. Tym padom je vhodne, ak dotycny clovek pise nestranne, vecne, profesionalne. Je to len moj pohlad na vec. Nik so mnou nemusi suhlasit.

TAB
Příspěvky: 657
Registrován: 30 led 2011 15:32
Kontaktovat uživatele:

Re: integrovaný BVA300S ... u efičáka

Příspěvek od TAB »

je mi jedno jak to s BVA je. Vše je jen elektronika a my jsme lidi co děláme chyby. Jen někdo víc někdo méně. Je však důležité aby člověk přiznal pravdu a nelakoval. Takových tu lidí a oblbovačů obzvlášt po revoluci bylo mraky. Pořád si říkám zda nevydat knížku ´´HiFi aneb koho ošulíme dříve´´ , protože to co mi lidé(zákazníci) nosí nebo co mi vyprávějí jak jim kdo radil a matlal med kolem huby by opravdu na knihu dalo a myslím, že by jsme se opravdu pobavily. A někdy jsou to hodně sprosté věci co si kdo dovolil.


Jinak jsem se strašně nasmál až jsem brečel když jsem si přečetl efičákův článek. Ale nikomu nepřeji podobné zkušenosti a ani nechci poškodit BVA.

sekal
Příspěvky: 1502
Registrován: 11 bře 2010 14:30

Re: integrovaný BVA300S ... u efičáka

Příspěvek od sekal »

Aleska píše:
slimak píše: ...
EDIT - pokiaľ sám autor príspevku, ktorý je admin napíše, že vlákno je osobné, konfrontačné a nezvládnuté, niečo nie je v poriadku.
Je-li něco v nepořádku, nastoupí moderátor :lol:
*offtopic* Není admin hierarchicky výše nežli moderátor ? Jinými slovy - může moderátor vůči adminovi zasáhnout, aniž by porušil "subordinaci" ? ;)

Uživatelský avatar
Aleska
Příspěvky: 2673
Registrován: 02 kvě 2008 07:07
Kontaktovat uživatele:

Re: integrovaný BVA300S ... u efičáka

Příspěvek od Aleska »

sekal píše:....
*offtopic* Není admin hierarchicky výše nežli moderátor ? Jinými slovy - může moderátor vůči adminovi zasáhnout, aniž by porušil "subordinaci" ? ;)
Sekale, já na nějakou subordinaci z vysoka s..u :!:

Nevidím důvod, proč bych se měl k adminovi chovat jinak, než k jinému členu fóra - pravidla platí pro všechny, nikdo není a nebude vyjímkou.

efičák
Příspěvky: 1971
Registrován: 18 dub 2008 11:38
Kontaktovat uživatele:

Re: integrovaný BVA300S ... u efičáka

Příspěvek od efičák »

Nejtěžší je nestrannost a na tak vysokou úroveň si netroufám. Je to velmi namáhavé a "partija" umí jen kritizovat.
Když forum funguje, nestojí to členům za zmínku....
Připusťme moji neobjektivitu, proč se prát s vlastním já?

Připomeňme si minulost.
Rowing po znechucení kousajícíma půtkama přestal forum navštěvovat a já cítím velkou ztrátu jeho příspěvků s přehledem a astronomickými znalostmi. (doslova)

Teď ho potřebujeme jako sůl na to, aby z půdy HiFinázorů, vzešla Měřící deska.
On by mohl snadno stmelit požadavky softwaru a řezacího nože - vs. podklady pro měření parametrů přenosek a ramínek.

A kde je?
Čtení fora považuje za ztracený čas....
je mi líto a vím komu můžu poděkovat.

Každém,u z nás, včetně mne. :-)

Přítel Pipis.
Dobrá duše odolával přesile léta až do jeho vyhoření.
Ale obcování s nízkými pudy anonymních dobíječů klávesnic bere svou daň.

Nyní se věnuje rodině a poslechu hudby a to je dobře. Děkuji Ti za službu Pipe!

_______________________________________________________________________________________________________


Specifická konfrontační technika diskuze Pána nula jednička nula : BVA, mi přijde záludná, od počátku z f-sporu konzistentní.
Je to právě technika lovu do komunikačních pastí, která mi připomíná brouka nikdy neviděného - Mravkolva.
Možná mu to jeho technické "nezávisláctví" žerete, ale já v tom vidím, možná nevědomý záměr.

[youtube]CWkfAyfBDHE[/youtube]


V písku ukrytý bezobratlý, vytvoří past a vyčkává nejlépe na pěšince mravenců. (webkomunit shopping)
On si jakoby s ničím nezadává, jen vkládá šikmé stěny drtivých pískových zrn drtivé technické ptydepe s vlastní logikou nesouvisející s meritem věci.

To co vě mě hoří a pálí je zánět k nečinnému přihlížení Mrakolvova pábení obětí v jeho pískové ptydepe pasti.

A když se na to poukáže, blahosklonně sdělí, že nikomu jeho omáčky nebere.
Piedestal jeho povýšení zaimponuje lidem, co chtějí zboží od odborníka...
Objednávky se levně hrnou, což p.Ladislava stojí jen čas u PC bez jediné Kč/EU investice.
Prostě se mi příčí taktika zapírání, dehonestování a falešná technická převaha tam, kde se diskutuje o .... ale už to beru zpět, protože konzistentní odpověď po 5 letech BVA na internetu je ta s jídlem a na to navazující kolonoskopické sondy.

Naštěstí se předstal "drbat" do vína, kde mě jako školeného sommeliera Valtické Vinařské Akademie vyloženě vytáčel pologramotnými přirovnáními s cukrem ve víně !!!
:roll:

Jenže já mu to předal soukromou zprávou, protože vím, jak je zavádějící se vzdělávat jen čtením populárních článků od povrchních novinářů.
;)

A tak si BVA vystačil s "gulášovou" a moučníkovou kuchyní, jako srovnání pro nás - neobdařené.
Teda pro profíka Zappadadyho to taky nebylo nic extra. :-)

Já také nikomu neberu právo na prostorově plochý bezbarvý digitálně aterfaktní zvuk.
Každý HiFinázor je vítaný.

Chybí mi kolegové, vzácní tvorové s nimiž sdílím lásku k hudbě, kteří nejsou zvědaví na kusadla Mravkolva, drtící jejich internetové identity.

Oni citlivější přátelé, které chci chránit, si rozmyslí poslat příspěvek k diskuzi s "takovým" králem měření, králem manipulativní zkratky, ignorující téma vlákna, zakladače off topic masáží.

To je strach založit vlákno s jakýmkoli zesilovačem!
Méee-méee-méee měření !

Naopak, pro vyvážení přiznávám BVA schopnost reflexe, když po 10 letech kritiky přepracoval předzesilovač a opustil oblíbený charakter profesionálních PA aparatur BVA.

Profi nemusí být vůbec špatné, jak mi včera přišlo na novém koprodukčním českém filmu Modrý tygr. Hustá muzika symfonického orchestru s moderní aranží. Pěéééknééé!

[youtube]KeGjp1GB53U[/youtube]

Blýská se na lepší časy?
Velmi mu to přeji, vždyť není lepšího nákupu, než přístroje udělanými rukama našich lidí. Do Asie se sypou všechny peníze za železo, já fandím čs producentům.

Já přeji každému výrobci plný mail objednávek a davy lidí čekájících na "finál".

Ale musím to tolerovat za cenu ponížených kolegů - členů fora HiFinázorů, které pěstuji jako květ pro sdílené přátelství ???

Děkuji za Vaše slušně sdělené HiFinázory, ať jsou jakékoli.

BVa
Příspěvky: 2902
Registrován: 11 srp 2008 11:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: integrovaný BVA300S ... u efičáka

Příspěvek od BVa »

2 efičák
Vždy som reagoval len na podobné veci, ktoré vás ako someliéra vytočili pri mojom laickom prirovnaní k dochucovaniu vína, totiž keď na základe laického pocitu niekto ide vynášať súdy o kvalite niečoho. Tak ako ja pri víne môžem len povedať, či mi chutí alebo nie, o jeho kvalite ani "prd", a ak by som začal teoretizovať že to je nejakými aminokyselinami alebo že rástlo na špatnej strane kopca, tak by Vás trafil šlak, tak z druhej strany je to rovnaké pri hodnotení kvality reprodukcie (prenosu signálu) a vynášaní uzáverov o kvalite zariadenia, navyše často so všelijakými "odbornými" dedukciami a tézami...
Nikdy som nekomentoval nikomu jeho názor na zvuk (pocit), vždy som reagoval len na nejaké dedukcie o kvalite alebo nekvalite na základe toho pocitu, hlavne ak je to doplnené technickými uzávermi na základe vedomostí získaných "jen čtením populárních článků od povrchních novinářů"...
Ostané nekomentujem, je to len "cloumaní emocí Vaším majestátem"..

slimak
Příspěvky: 165
Registrován: 17 dub 2008 16:44
Kontaktovat uživatele:

Re: integrovaný BVA300S ... u efičáka

Příspěvek od slimak »

Laco kašli na to, nestojí to za to. Komu Pánboh nenadelí, v drogérii nekúpi...

Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 1915
Registrován: 23 úno 2009 10:47
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: integrovaný BVA300S ... u efičáka

Příspěvek od PMA »

Malá poznámka k "faktům".

Aby "fakta" mohla být "fakta", bylo by nutné, aby měření prováděla oprávněná, nezávislá osoba na jednom a stále stejném měřicím zařízení s jasně definovanou metodikou. Jinak jsou "fakta" zjištěná na různých pracovištích navzájem neporovnávatelná. Dále, není úplně správné, aby výrobce podporoval svůj produkt a porovnával jej s jinými na základě vlastních měření. Nezávislost měření je nutná podmínka.

Pro měřicí techniku existují autorizované zkušební laboratoře, pro audio, pokud vím, nic takového neexistuje.
Pavel Macura Audio

sekal
Příspěvky: 1502
Registrován: 11 bře 2010 14:30

Re: integrovaný BVA300S ... u efičáka

Příspěvek od sekal »

Aleska píše:Sekale, já na nějakou subordinaci z vysoka s..u :!: Nevidím důvod, proč bych se měl k adminovi chovat jinak, než k jinému členu fóra - pravidla platí pro všechny, nikdo není a nebude vyjímkou.
OK, beru na vědomí.. V tom případě ovšem nechápu, proč jsi již nezareagoval zde http://hifinazory.cz/forum/viewtopic.ph ... t=0#p89398, poněvadž tato Efičákova reakce nebyla na hraně, ale již za hranou (použití vulgarismu) slušné komunikace.. Nevím, jak to vidí ostatní, ale já to vnímám takto, (což jsem také Efičákovi /v den napsání předmětného příspěvku/ prostřednictvím mailu sdělil)...

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host