integrovaný BVA300S ... u efičáka

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Uživatelský avatar
Aleska
Příspěvky: 2673
Registrován: 02 kvě 2008 07:07
Kontaktovat uživatele:

Re: integrovaný BVA300S ... u efičáka

Příspěvek od Aleska »

Sekale, hledáš chyby i tam, kde nejsou - budu nyní parafrázovat příspěvek z jiného vlákna:

Potřebuji,abys mi moje zásahy kontroloval a schvaloval ?

To, že do vlákna oficiálně nic nepíši to neznamená, že nereaguji. Reaguji formou SZ - a když to nepomůže takto, pak klidně veřejně.

Mimochodem, to tvoje neustálé "hledání chyb jiných" i připomíná jedno rčení z bible: "Kdo jsi bez viny, hoď kamenem".
Ano, ty by jsi byl naprosto skvělý, moudrý a zkušený, nestranný, schopný a ochotný, prostě ideální moderátor.

Proč jím vlastně nejsi ?
Řekni sám: Není to škoda pro toto fórum :?:

sekal
Příspěvky: 1502
Registrován: 11 bře 2010 14:30

Re: integrovaný BVA300S ... u efičáka

Příspěvek od sekal »

Aleska píše:Sekale, hledáš chyby i tam, kde nejsou....
V žádném případě. Ty jsi v tomtéž vlákně udělil vcelku oprávněně VEŘEJNĚ varování Renownovi za následující příspěvek (http://hifinazory.cz/forum/viewtopic.ph ... t=0#p89407).. Ovšem proti Efičákovi jsi za tuto, dle mého podstatně horší reakci (http://hifinazory.cz/forum/viewtopic.ph ... t=0#p89398) nijak VEŘEJNĚ nezasáhnul.. Efičák si následně ještě navíc vytvořil tento thread, kde vše ještě více (zbytečně) vyhrotil...

Takže milý Alesko, buď budeš dle vlastních slov měřit VŠEM stejným metrem anebo ne... Nic jiného za tím nehledej....

Uživatelský avatar
Aleska
Příspěvky: 2673
Registrován: 02 kvě 2008 07:07
Kontaktovat uživatele:

Re: integrovaný BVA300S ... u efičáka

Příspěvek od Aleska »

sekal píše:....Efičák si následně ještě navíc vytvořil tento thread, kde vše ještě více (zbytečně) vyhrotil...

Takže milý Alesko, buď budeš dle vlastních slov měřit VŠEM stejným metrem anebo ne... Nic jiného za tím nehledej....
eficak vytvořil vlastní vlákno, kde popsal svoji zkušenost s určitým výrobkem. Na to má právo každý, i ty. Máš právo vytvořit i vlákno, kde všem vysvětlíš jak by jsi dělal všechno lépe, než ostatní doposud dělali. Chce to jen a jen chtít a nečekat, prostě začít. A v tom vlákně můžeš měřit všem stejným metrem. V každém případě radím: Začni nejdříve sám u sebe. Chce to jen trochu pokory, trochu sebeanalýzy, pomáhá to a nebolí to.

Prozatím většina tvých příspěvků je pouze kritika jiných, a možná i oprávněná. V současné situaci to ale spíše vypadá takto: Já jsem sice prozatím nic kromě kritiky jiných nedokázal, ale až jednou začnu to teprve budete koukat.

Odar
Příspěvky: 1821
Registrován: 12 úno 2010 10:44

Re: integrovaný BVA300S ... u efičáka

Příspěvek od Odar »

Aleska píše:eficak vytvořil vlastní vlákno, kde popsal svoji zkušenost . . .
To je uplne v poriadku. Mne osobne vadi len styl prezentovania toho prispevku (a evidentne nie len mne). Pokial to ale nevadi adminovi (nemoze, pretoze je autorom toho threadu *hura* ) a ani moderatorovi (nemoze, pretoze by s moderovanim skoncil :lol: ) - tak obycajni useri si tu mozu pisat a hodnotit, co len chcu *sunglases* Vypoveda to ale potom o nestrannosti a urovni konkretneho webu *palec* *bravo*

Uživatelský avatar
Aleska
Příspěvky: 2673
Registrován: 02 kvě 2008 07:07
Kontaktovat uživatele:

Re: integrovaný BVA300S ... u efičáka

Příspěvek od Aleska »

Odar píše:
Aleska píše:eficak vytvořil vlastní vlákno, kde popsal svoji zkušenost . . .
To je uplne v poriadku. Mne osobne vadi len styl prezentovania toho prispevku (a evidentne nie len mne). Pokial to ale nevadi adminovi (nemoze, pretoze je autorom toho threadu *hura* ) a ani moderatorovi (nemoze, pretoze by s moderovanim skoncil :lol: ) - tak obycajni useri si tu mozu pisat a hodnotit, co len chcu *sunglases* Vypoveda to ale potom o nestrannosti a urovni konkretneho webu *palec* *bravo*
Skutečně neskutečná snůška blábolů, ne-li přímo hloupostí !

Odare:

a) vytvořil jej tak jak umí
b) když se mi u něj něco nelíbí, pak mu to vytknu také
c) jsem již dostatečně stár, abych nikomu nelezl do zadečku a nota bene ještě kvůli moderování !
d) jestliže jste ale přesvědčeni že dělat moderátory je radost, proč se o tu radostnou možnost sami nehlásíte ?

A jen mimochodem: Je tradicí, že úroveň moderování se nelíbí několika málo členům a je zajímavé, že jsou to prakticky vždy ti stejní :!: Pak ale otázkou zůstává: Je chyba v moderátorech, nebo v těchto několika málo členech :?: Co vás na toto fórum láká, když máte k němu tolik výhrad :?:

Poznámka: Omlouvám se všem členům a čitatelům tohoto fóra, že jsem se nechal unést a pokračoval jsem v této nesmyslné debatě o úrovni moderování tohoto fóra v tomto vlákně - jakile vyšetřím chvilku času, přesunu ten Flame war tam kam patří - do Žumpy.

Uživatelský avatar
samoT
Příspěvky: 339
Registrován: 03 srp 2010 19:12
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: integrovaný BVA300S ... u efičáka

Příspěvek od samoT »

Vždy se najde někdo, komu se něco nebude líbit...

Eficak zde popsal svou zkušenost, BVa se zde k tomu mohl vyjádřit a taky tak udělal. Tak co ti na tom přijde nestranného? Každý si z toho může vzít co chce.

sekal
Příspěvky: 1502
Registrován: 11 bře 2010 14:30

Re: integrovaný BVA300S ... u efičáka

Příspěvek od sekal »

Aleska píše:Poznámka: Omlouvám se všem členům a čitatelům tohoto fóra, že jsem se nechal unést a pokračoval jsem v této nesmyslné debatě o úrovni moderování tohoto fóra v tomto vlákně - jakile vyšetřím chvilku času, přesunu ten Flame war tam kam patří - do Žumpy.
Tak to už je trochu moc Alesko ! Pokud (opět) hodláš něco přesouvat do Žumpy, tak potom CELÝ tento thread, který byl zjevně vytvořen primárně z důvodu setrvalé averze našeho admina vůči BVa !! Proč Efičák vyrukoval se svými neg. zkušenostmi s jedním z produktů BVa až nyní, po tolika letech ?! A hlavně, proč použil takovou dehonestující formu, na což správně poukázal Odar a někteří další lidé.. Zkus se nad tím vším laskavě zamyslet...

To nejsi schopen být alespoň trochu nad věcí ? *headbang*

Uživatelský avatar
Prospero
Příspěvky: 2073
Registrován: 08 led 2012 17:12
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: integrovaný BVA300S ... u efičáka

Příspěvek od Prospero »

Pokazde, kdyz zrovna neposloucham muziku (nebo nepracuji), procitam vase prispevky......velmi zabavne.... :D

Uživatelský avatar
james
Příspěvky: 36
Registrován: 02 kvě 2010 10:07
Kontaktovat uživatele:

Re: integrovaný BVA300S ... u efičáka

Příspěvek od james »

Aleska píše: Je chyba v moderátorech, nebo v těchto několika málo členech :?:
Když už se tedy ptáš, tak můj názor je ten, že
v případě některých zdejších minulých i současných
moderátorů bohužel platí "udělali z kozla zahradníka".

Uživatelský avatar
Aleska
Příspěvky: 2673
Registrován: 02 kvě 2008 07:07
Kontaktovat uživatele:

Re: integrovaný BVA300S ... u efičáka

Příspěvek od Aleska »

sekal píše:Tak to už je trochu moc Alesko ! Pokud (opět) hodláš něco přesouvat do Žumpy, tak potom CELÝ tento thread, který byl zjevně vytvořen primárně z důvodu setrvalé averze našeho admina vůči BVa !! Proč Efičák vyrukoval se svými neg. zkušenostmi s jedním z produktů BVa až nyní, po tolika letech ?! A hlavně, proč použil takovou dehonestující formu, na což správně poukázal Odar a někteří další lidé... Zkus se nad tím vším laskavě zamyslet...

To nejsi schopen být alespoň trochu nad věcí ? *headbang*
Dovolím si parafrázi:
Tak to už je trochu moc Sekale !
Sekale, rozhodnutí zda něco přesunu či nepřesunu je pouze a jedině na mém rozhodnutí :!:moderátora, tebe o povolení žádat nemusím a ani bych nikdy nežádal ! O mé svědomí a zda jsem či nejsem nad věcí, nemusíš mít vůbec strach ! Několikrát jsem tě v tomto vláknu vybízel, abys pro toto fórum také něco udělal, nejen pouze kritizoval ! A skutek = utek !
Zkus se nad tím vším laskavě zamyslet...
Zamyslel jsem se a mám pro tebe (a i tvé "spolubojovníky") jednu dobře míněnou radu:

Zkuste se zamyslet nad tím, zda Vaše přítomnost na tomto fóru je pro fórum přínosná,
nebo naopak cíleně nesměřuje k destrukci tohoto fóra.


Jamesi, vyvracet ti tvůj názor nebudu, ale prosím tě: Přečti si svých 32 příspěvků a odpověz si sám, že mohlo to být i horší, viď :?:

panda
Příspěvky: 275
Registrován: 28 zář 2010 00:19
Kontaktovat uživatele:

Re: integrovaný BVA300S ... u efičáka

Příspěvek od panda »

PMA píše:Malá poznámka k "faktům".

Aby "fakta" mohla být "fakta", bylo by nutné, aby měření prováděla oprávněná, nezávislá osoba na jednom a stále stejném měřicím zařízení s jasně definovanou metodikou. Jinak jsou "fakta" zjištěná na různých pracovištích navzájem neporovnávatelná. Dále, není úplně správné, aby výrobce podporoval svůj produkt a porovnával jej s jinými na základě vlastních měření. Nezávislost měření je nutná podmínka.
Pro měřicí techniku existují autorizované zkušební laboratoře, pro audio, pokud vím, nic takového neexistuje.
Jenom technická poznámka k poznámce.
Požadavek "jednoho a stále stejného" měřicího zařízení není vhodný.
Právě proto musí být měřicí přístroje ověřené, kalibrované, metodika definovaná, aby bylo možné provádět měření v různou dobu na různých místech různými přístroji.
Jinak bychom mohli dojít k závěru, že na celé planetě je pouze jeden jediný voltmetr, kterým lze změřit napětí.
Ostatní měření nejsou platná, protože byla provedena jiným přístrojem. ;)

sekal
Příspěvky: 1502
Registrován: 11 bře 2010 14:30

Re: integrovaný BVA300S ... u efičáka

Příspěvek od sekal »

Aleska píše:Sekale, rozhodnutí zda něco přesunu či nepřesunu je pouze a jedině na mém rozhodnutí :!:moderátora, tebe o povolení žádat nemusím a ani bych nikdy nežádal ! Několikrát jsem tě v tomto vláknu vybízel, abys pro toto fórum také něco udělal, nejen pouze kritizoval ! A skutek = utek !
Hned první větou jsi jen potvrdil to, co jsem si myslel a částečně zde napsal. To, co je povoleno pánovi, není dovoleno kmánovi, že ? Jinými slovy admin je nedotknutelný a basta.. Tak to konečně přiznej a zanech toho okecávání.. Je to trapné...

A nechápu, proč mi tady stále předhazuješ nějakou práci pro fórum ? Co jsi tak záslužného udělal pro toto fórum Ty, kromě toho, že jsi se teď stal moderátorem ? Máš tady jedno vcelku zajímavé vlákno o akust. úpravách poslech. prostoru a to je tak asi zhruba vše.. O ničem dalším vyzdviženíhodném nevím.. Já zde mám jeden srovnatelný thread o Zesilovačích tř. A, u kterého zejména jeho úvodní část nemá, co se infor. hodnoty a srozumitelnosti týče, na žádném mně známém čes. HiFi fóru obdoby.. Jistě, to je zásluha především PMA a několika málo dalších konstruktérů/techniků, kteří byli ochotni tam po jistou dobu přispívat.. Nicméně, nápad zde něco takového založit byl jaksi můj....

Jinak netuším, co máš onou předhazovanou prací konkrétně na mysli ? V současnosti je vás, pokud dobře počítám, na toto pidifórum celkem 6 (!) 2 admini (Pipis a Efičák), 3 moderátoři (Aleska, Davidus + Zappadaddy) a 1 programátor (rOn).. Chceš naznačit, že to ještě nestačí ? To snad nemyslíš vážně...


P.S. Opakovaně jsem v minulosti navrhoval revizi pravidel fóra, zvláště pak zrušení pravidla č.5 (diakritika + pravopis), které zde poměrně dost lidí z různých důvodů nedodržuje a nikdo z "pomazaných" si toho nevšímá. (Grobiánství je již dostatečně zahrnuto v pravidlech č.1 a 2)... Stačí toto jako příklad jakési práce resp. zájmu o toto fórum ? *sunglases*

Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 1915
Registrován: 23 úno 2009 10:47
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: integrovaný BVA300S ... u efičáka

Příspěvek od PMA »

panda: je potřeba se bavit konkrétně. Standardem pro kvalitní měření v oblasti audio je systém Audio Precision SYS-2722. Je drahý, takže jej vlastní málokdo a jako náhražka se používají více či méně kvalitní zvukové karty. Je to slabá a nesystémová náhražka, a výsledky se potom liší jak podle použité karty, tak metodiky (karta se symetrickými či nesymetrickými vstupy, tudíž různé potlačení síťového rušení, digitální artefakty, které jsou produkty karty a nikoliv měřeného objektu, atd.). SYS-2722 mj. umožňuje galvanicky oddělené měření, což karty neumožňují. Důsledkem jsou nesouměřitelné výsledky, docílené za různých podmínek. Proto důraz na definované podmínky a systémy.

Nekonkrétní amatérské diskuse na toto téma s nekonkrétní argumentací se nehodlám účastnit.
Pavel Macura Audio

Uživatelský avatar
james
Příspěvky: 36
Registrován: 02 kvě 2010 10:07
Kontaktovat uživatele:

Re: integrovaný BVA300S ... u efičáka

Příspěvek od james »

Aleska píše:
Zamyslel jsem se a mám pro tebe (a i tvé "spolubojovníky") jednu dobře míněnou radu:

Zkuste se zamyslet nad tím, zda Vaše přítomnost na tomto fóru je pro fórum přínosná,
nebo naopak cíleně nesměřuje k destrukci tohoto fóra.


Jamesi, vyvracet ti tvůj názor nebudu, ale prosím tě: Přečti si svých 32 příspěvků a odpověz si sám, že mohlo to být i horší, viď :?:
Zkus se zamyslet nad tím, proč se například na zdejším forum jmenuje off topic žumpa a o čem to svědčí.
Taky se zkus zamyslet nad významem slova moderátor. Zatím mi připadáš jako hasič který hasí
benzínem a hrozně se diví proč to tak hoří.
Chtělo by to trochu víc nadhledu a humoru do toho moderování, konfrontace většinou není příliš přínosná.

Uživatelský avatar
Aleska
Příspěvky: 2673
Registrován: 02 kvě 2008 07:07
Kontaktovat uživatele:

Re: integrovaný BVA300S ... u efičáka

Příspěvek od Aleska »

Chtělo by to trochu víc nadhledu a humoru do toho moderování, konfrontace většinou není příliš přínosná
Musím s tebou naprosto souhlasit a to bez výhrad. Násilím se pravda nikdy neprosadila a neprosadí. Já měl ve svém životě vynikající učitele a jejich základní pravidlo znělo: Počkej a poté řeš s odstupem a rozvahou. Takže pár dní s přesunem klidně počkám :lol:

Stejně je ale zajímavé, že svůj naprosto konfrontační způsob psaní příspěvků na toto fóru nepovažuješ za něco špatného (naopak), ale ode mne vyžaduješ víc nadhledu a humoru, protože v mém případě není konfrontační tón přínosem.

ad revize pravdel fóra:
5. Je vhodné psát s diakritikou. Vyvarujete se tak nedorozumění. Nekomolíte rodnou řeč. Pokud jste u nějakého důvodu nuceni psát bez diakritiky, snažte se používat správný pravopis. Nebuďte grobián, nezveřejňujte nepravdivé, nebo i pravdivé, ale choulostivé informace.
Zrušit :?: To myslíš smrtelně vážně :?:
To by měl být ten ideální nekonfrontační přístup k moderování ?
Když někdo nepíše s diakritikou, komolí rodnou řeč, kašle na pravopis je vlastně správné, chválihodné, následování hodné, protože je to dnes moderní, čili IN ?
*headbang* To jsem již jednou zkusil, upozornit jednoho našeho člena na fakt, že na počátku věty je vždy velké písmeno a na konci věty je obvykle tečka a dokonce, že se jednotlivé věty od sebe oddělují a nepíší se dohromady. No, to jsem si dal ! Pravděpodobně jsem se dotknul někoho ze školství :lol:

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host