integrovaný BVA300S ... u efičáka

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
BVa
Příspěvky: 2902
Registrován: 11 srp 2008 11:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: integrovaný BVA300S ... u efičáka

Příspěvek od BVa »

2 PMA
Každý merací prístroj (je jedno či AP alebo zvukovka, ak ju použijeme na meranie, je to merací prístroj)
má nejaké rozlíšenie a presnosť. Keď sú merané hodnoty vysoko nad rozlíšením tohto merania, tak budú rovnaké (nemyslím v absolútnej hodnote, ale rozdiele pri dvoch rozličných prístrojoch, napr. 0,003 vs 0,05) aj na AP, aj na zvukovke. Pri nejakom špatnom konci s THD 0,5% ani na AP nenameriate 0,001. A . Rozhodne je takéto (nazvime ho zrovnávacie) meranie lepšie ako žiadne, nahradené vyhlásením že napr. skreslenie je nepočuteľné. Aj keď druhý prístup je pohodlnejší.

sekal
Příspěvky: 1502
Registrován: 11 bře 2010 14:30

Re: integrovaný BVA300S ... u efičáka

Příspěvek od sekal »

Aleska píše:Zrušit :?: To myslíš smrtelně vážně :?: To by měl být ten ideální nekonfrontační přístup k moderování ? Když někdo nepíše s diakritikou, komolí rodnou řeč, kašle na pravopis je vlastně správné, chválihodné, následování hodné, protože je to dnes moderní, čili IN ?
Ano, myslím to vážně, poněvadž poměrně dost lidí používá v současnosti k přístupu na I-net mobil, a tam je psát s diakritikou poměrně pracné a čas. náročné.. Uvědom si, že ne každý je v důchodu, jako Ty.. Co se pravopisu týče, tak ten je vizitkou každého přispěvatele a pokud ho neovládá, tak je to jen jeho ostuda a nemyslím, že by bylo nutné to ještě nějak zvlášť vynucovat v pravidlech fóra.. Toť vše...

P.S. Ve výše uvedeném výtahu z Tvé reakce máš jednu hrubečku.. Ale to byla jistě jen recese, že ? :mrgreen:

Uživatelský avatar
Aleska
Příspěvky: 2673
Registrován: 02 kvě 2008 07:07
Kontaktovat uživatele:

Re: integrovaný BVA300S ... u efičáka

Příspěvek od Aleska »

sekal píše: Ano, myslím to vážně, poněvadž poměrně dost lidí používá v současnosti k přístupu na I-net mobil, a tam je psát s diakritikou poměrně pracné a čas. náročné..
Obhajovat to můžeš, ale: V předposledním svém zaměstnání (nadnárodní firma) jsem měl za kolegy lidi z celého světa a všech možných národností a vyšší funkci než jsem měl já. Ani jeden z nich si nedovolil prohřešek vůči češtině, natož proti angličtině. A i v SMS používali velká písmena tam, kam patří a o tečkách ani nemluvě. Nikdo z nich se nevymlouval na to, že je něco obtížné nebo pomalé.
Problém se nikdy nevyřeší tím, že jej nahradíme ještě větším problémem. Bez pravopisu a dodržování zásad správné češtiny by toto fórum bylo skutečně tou pomyslnou žumpou. Ukaž mi prosím alespoň jedno fórum kde se takto komunikuje, ať se poučím.

bohus
Příspěvky: 518
Registrován: 19 dub 2008 13:27
Kontaktovat uživatele:

Re: integrovaný BVA300S ... u efičáka

Příspěvek od bohus »

to : Efičák, Aleska
pánové, buďte prosím v klidu a na týpky jako sekal se vybodněte.
Fandím Vám.

PS : dost mě rozesmálo pomyšlení ve vazbě na "BV audio po celém světě" a jeho poruchovostí s jakýmkoliv výskytem bouřky.
Už vidím japončíka jak posílá svůj stroj do Trnavy.

sekal
Příspěvky: 1502
Registrován: 11 bře 2010 14:30

Re: integrovaný BVA300S ... u efičáka

Příspěvek od sekal »

Aleska píše:
sekal píše:Bez pravopisu a dodržování zásad správné češtiny by toto fórum bylo skutečně tou pomyslnou žumpou. Ukaž mi prosím alespoň jedno fórum kde se takto komunikuje, ať se poučím.
Není třeba nějak moc hledat. Takové fórum je třebas Slovanet nebo Audioweb.. Na obou jsi zaregistrován, pokud vím, takže jistě víš, jak tam někteří jedinci píší.. A nevím o tom, že by je tam z tohoto důvodu moderátor nějak postihoval...

rOn mě nedávno, v rámci podpory udělení BANu, obvinil z "nezmyselných hádok na prkotinách a snahy hájiť si za každú cenu svoju pravdu".. Řekl bych, že přesně to děláš teď zrovna Ty, tj. bazíruješ na prkotinách.. Nevím, jak je to v Tvém případě, ale já preferuji obsah před formou.. Nebo zde plánuješ nahradit jednoho nejmenovaného, avšak vesměs všemi "oblíbeného" jedince ze Zlína, který zde po jistou dobu s oblibou lustroval příspěvky s ohledem na jejich gramatickou bezchybnost a následně vyvolával flame ? Takovýto absurdistán zde hodláš zavést ? To snad nemyslíš vážně...

bohus
Příspěvky: 518
Registrován: 19 dub 2008 13:27
Kontaktovat uživatele:

Re: integrovaný BVA300S ... u efičáka

Příspěvek od bohus »

Pane "sekale" nabízím Vám možnost setkání s klučinama co jim dělá muzika radost.
Zaplatím Vám cestu do Práglu na výstavu a zpět včetně lístku na výstavu.
Co Vy na to?

sekal
Příspěvky: 1502
Registrován: 11 bře 2010 14:30

Re: integrovaný BVA300S ... u efičáka

Příspěvek od sekal »

Bohus : Děkuji za pozvání, ale nemám zájem.. Na výstavy jsem již před několika před lety přestal jezdit, poněvadž jsem zjistil, že je to jen ztráta času...

efičák
Příspěvky: 1971
Registrován: 18 dub 2008 11:38
Kontaktovat uživatele:

Re: integrovaný BVA300S ... u efičáka

Příspěvek od efičák »

BVa píše:2efičák
:D , dúfam že sa Vám uľavilo, taký "prújem" niekedy pomôže. Skrátka Vám to nesadlo, rovnako ako niekedy jedlo, vtedy sa nedá nič robiť, musí to ísť von, je jedno kade..
Jste nechutný, na takový hnus si provozujte vlastní fórum, třeba na svých stránkách.
Bez tolerance.
Inak Vaša manželka ukázala viac realizmu, na "farebné" počúvanie potichu je ten mikrosystém určite lepší, má loudness a korekcie..Uši sa prerobiť nedajú , len oklamať.
"Ten mikrosystém" má korekce ? Barevné poslouchání ? Divím se té bohorovnosti.

Je to zvláštní, já neuvedl ,KTERÝ systém, ale našly se na něm "barevné korekce" pro manželčin smysl pro "větší realismus "... To už je fakt přehnaný.

O nic nejde, jen trochu statické elektřiny přejely po obvodech a odsunuly se tímto do sekce : Prodejci a výrobci.

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host