Sroll LYRIC

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odpovědět
durgo
Příspěvky: 170
Registrován: 18 dub 2008 17:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od durgo »

merhaut
áno, stádo vedieš ty *sunglases*

zappa
ešte niečo?
práve teraz som vyfáral z bane a konečne vidím svetlo, no asi ma príliš oslnilo :D

boxer

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od boxer »

Ani hovno, mládenci....pravda, asi nejsem špičkovej konstruktér....

Seš,ale to nemá s "obchodničením" nic společnýho.

Kolik kdo vymyslí píčovin a dobře to prodá díky prodejnímu umění. Eva a Vašek, TV products,Horst ......,atd. Příšerný ksindl a vydělávají majlant.

Opravdivý skvělý výrobek,vymyšlený par excellence, a kolik chytrejch přemejšlí,jestli náhodou Dudek,Macura,Šroll,atd nevydělal o 5 korun víc,než si zaslouží.

Zkurvená česko-slovenská nátura.

durgo
Příspěvky: 170
Registrován: 18 dub 2008 17:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od durgo »

boxer
vidím, že správny otvor už si našiel :D

hifi je asi jediný biznis, kde sa tak veľmi obhajuje vysoká cena
pri 7 BMW či porsche to nikoho ani nenapdne, ber, alebo si kúp trabanta

Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 772
Registrován: 03 pro 2008 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od jirie »

Vypadá to ,že admin zůstal trčet v Londýně na letišti a ten šikovný Jarda co tam čekal s ním mu štípnul notebook.Jinak si nedovedu vysvětlit ,proč to ještě nesmáznul *headbang*

durgo
Příspěvky: 170
Registrován: 18 dub 2008 17:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od durgo »

nevidím dôvod mazať takú priateľskú debatu *2thumbsup*

kazzatel
to je smutné čo si vyššie napísal *headbang*

Zdeny
Příspěvky: 1091
Registrován: 23 črc 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od Zdeny »

Durdo.

ještě, že nění středověk. Tam se upalovalo za kacířství...

Jiank platy českých špičkových konstruktérů ve strojařině se pohybují zhruba opravdu, jak píšeš, 1000/hod. tedy kolem těch 170 litříků měsíčně.Znám jednoho osobně, kreslí letecké motory. při vší úctě, trochu jiná práce... Je vůl, že nešel makat do Anglie, tam mu nabízeli v přepočtu 350.000 měsíčně. Jenže neumí anglicky...

Ještě jsem chtěl doplnit, že mu nezávídím vůbec ty prachy. SPíš mě s**e to, že ten chlap musel vystudovat, něco se naučit a dělá poctivou práci, za kterou já nalžitě odměněn. Na rozdíl od řady představitelů naší politiky, kterým bych dal do ruky krumpáč, jednou deně kousek chleba a trochu vody kopali by výkopy 16 hodin denně. Tam mě jaski ty platy nesedí, ale su z vesnice, tak je možný, že tomu třeba nerozumím.

Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 1915
Registrován: 23 úno 2009 10:47
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od PMA »

Chlapi nějak Vám nedochází, že "návrhář a konstruktér high end zesilovačů" jaksi není žádaná profese, nikde na job serverech takovou pozici nenajdete, srovnávat s platem leteckého či automobilového konstruktéra je jaksi mimo.

U nás se jako konzultant/konstruktér zařízení na zakázku dá živit horko těžko, i když to nemusí být tak drastické, jako je kazzatelova zkušenost. Šroll je úplně jiný případ, kdyby nebyl sponzorovaný, tak jeho zesilovače, převovodníky a transporty NIKDY nespatří světlo světa, vývoj těchto komponent jde do několika jednotek miliónů Kč. 20 jeho zesilovačů se za 2 roky neprodá (to je k výše napsané úvaze).
Pavel Macura Audio

boxer

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od boxer »

nevidím dôvod mazať takú priateľskú debatu

Jasně. Nejlépe tě zamáznout celýho a bylo by.

tedwine
Příspěvky: 50
Registrován: 12 pro 2008 19:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od tedwine »

PMA píše:Chlapi nějak Vám nedochází, že "návrhář a konstruktér high end zesilovačů" jaksi není žádaná profese, nikde na job serverech takovou pozici nenajdete, srovnávat s platem leteckého či automobilového konstruktéra je jaksi mimo.

U nás se jako konzultant/konstruktér zařízení na zakázku dá živit horko těžko, i když to nemusí být tak drastické, jako je kazzatelova zkušenost. Šroll je úplně jiný případ, kdyby nebyl sponzorovaný, tak jeho zesilovače, převovodníky a transporty NIKDY nespatří světlo světa, vývoj těchto komponent jde do několika jednotek miliónů Kč. 20 jeho zesilovačů se za 2 roky neprodá (to je k výše napsané úvaze).
*thumbs up*
až sa čudujem tvojmu miernemu tónu.. 8-)

Uživatelský avatar
Zappadaddy
Příspěvky: 1634
Registrován: 17 dub 2008 16:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od Zappadaddy »

Myslím,že už se nad tímto nakecalo až přespíliš a tak děkuji PMA za pěkné uzavření tohoto ošklivého tématu o penězích.Durgo dík za pochopení. :)

palipol
Příspěvky: 514
Registrován: 14 říj 2008 09:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od palipol »

O cene nemá zmysel polemizovať je taká, aká je a predajca si cení tento silič na pol melóna. Stádo môže mečať koľko chce, cieľová skupina je jasná.
Je to ale stále "len" tovar podliehajúci zákonom trhu a tak by som to stádo až tak nepodceňoval. Keď (sa) naserie, mohla by to byť celkom pekná kôpka (melónov).

Obrázek

AM
Příspěvky: 325
Registrován: 02 bře 2010 01:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od AM »

Zesilovač se mi líbil, měli jsme na zkoušku sice jen chvíli, ale byl poznat rozdíl v podání a celkově příjemnější reprodukci v porovnání třeba s digitálním nadem m2

TomasT
Příspěvky: 316
Registrován: 09 črc 2009 09:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od TomasT »

To ze je rozdil tomu uveri vsichni, mne by ale zajimalo jak maly nebo velky ten rozdil byl -)))))))))))))) Z toho prispevku mam dojem ze byl lepsi jen tak o fous *hura*

AM
Příspěvky: 325
Registrován: 02 bře 2010 01:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od AM »

na detailnejsi srovnani nebyl uz dneska cas, porovnavali jsme nakonec jen jednu skladbu. nejvetsi rozdil mi prisel ve vyskach, ktere znely mnohem cisteji, basu mel oproti nadu o neco mene a pak prijemnejsi stredy. oboje bylo poslouchatelne, ale sroll mi prisel lepsi. nic ti nebrani si to domluvit a poslechnout na svem aparatu *sunglases*

TomasT
Příspěvky: 316
Registrován: 09 črc 2009 09:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od TomasT »

Nemam NADa -)))))))))))))) A nikdy mit nebudu. *sunglases*

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host