Dynaudio

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
Odpovědět
enregistree
Kontaktovat uživatele:

Re: Dynaudio

Příspěvek od enregistree » 20 zář 2011 09:39

vintage píše:Můžeš prosímtě uvést co to je přesně za kondíky a kde si je koupil? Dnes je vcelku problém sehnat kvalitní kondenzátory :(
Vsechny typy obbligato kondenzatoru se daji koupit na diyhifisupply. Nakup muzu doporucit, velmi solidni pristup ze strany DIY HS.

K te specifikaci 630 V – PP kondenzatory maji bezne 100 az 1 000 V, bezne jsou udavane max. hodnoty pro DC a pro AC je to mene – 630VDC odpovida 160 VAC (Vishay MKP 420) nebo 400 VAC (Wima MKP 10). Obbligato VAC specifikace neuvadi, neuvadi vlastne nic, zadne datasheety atd.

Evropsti duveryhodni prodejci (se kterymi je pozitivni prakticka zkusenost):
acoustic-dimension
hificollective

pompo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pompo » 14 říj 2011 22:12

Zdeno1 píše:No to víš,že je prodám.Víš co?Sere mě jedna věc a to ta,že mi tady někdo bude tvrdit,že snad to jsou jedny z nejlepších pidibudek do sto tisíc a to mě popuzuje,není to ani zdaleka pravda,jsou to jen výmysly podplacených recenzentů a lidi na to slyší,já jsem na to také reagoval a pořídil jsem si je,chyba lávky.Tak končím s tímto tématem,zbytečné rozčilování,pokud nikdo nemá chuť to srovnávat a pak následovně si protřít oči:)

Zdeno1- Nechci ti v žádném případě oponovat naopak s tvým názorem otevřeně souhlasím ale mám najednou takový pocit,že jsem našel společného jmenovatele těch dynaudy-í co jsme si oba poslechly a tím je možná jejich původ.Zmínil jsi tady Olomouc? No já je vždy slyšel právě tam,možná na tom něco bude (a China to nebude) a třeba bude po záhadě.Třeba si ještě dyn... u někoho poslechnu nebo poslechneme a změníme názor. That´s all folks.

pompo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pompo » 14 říj 2011 22:29

A nebo taky ne a je to skutečně ten tupý legendami opředený předražený shit s megalomansky nabubřelou vyhybkou ale v překrásném obalu a hlavně s koženou knížečkou.

ravenman
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ravenman » 06 čer 2017 16:03

Zdravím, vlastním Dynaudio Contour 1.3 MK II, neviete prosím či po tých rokoch treba nejak ošetriť gumené závesy u stredobasového meniča ? mám pocit že tento moderný asi polypropylénový záves nevyžaduje údržbu ? prípadne ako overiť ich stav. Ďakujem za info.

westwood
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od westwood » 11 lis 2017 13:11

Zdravím,
zaujímam sa o staršie Dynaudio Axis 5
je tu prosím niekto kto ich má alebo mal, počúval ?
Sú to bedne z 80ych rokov, infa je celkom málo, tak pátram
Ďakujem

Odpovědět