PIONEER

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
Odpovědět
jurajc
Kontaktovat uživatele:

Re: PIONEER

Příspěvek od jurajc »

ospravedlnujem sa ak to tu niekde je ale nestiham ani ppzriet, prosim Vas, neviete ci napajacie okruhle tlacidlo na prednom paneli prehravaca udp-lx500 svieti stale alebo sa da aj vypnut, popripade svieti nejaka kontrolka aj vo vypnutom stave???.. ked, tak diik..

BVa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BVa »

Keď všetko zlyhá, prečítajte si návod.. :)
https://www.pioneerelectronics.com/epho ... 03_web.pdf
Strana 14, bod19.
BVaudio, výroba a predaj

Prospero
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Prospero »

👍
Jak prosté, Watsone. 😁

lechos
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lechos »

Typuji že v režimu stand-by žádná kontrolka nesvítí. Ale stroj jsem v ruce neměl
jenom jemu podobný.

Oldear
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Oldear »

Tlačítko zhasne jen když vypneš přístroj. Tlačítko zapneš a naskočí displej, pokud si chceš hrát s tlačítkem Dimmer, tak to v několika krocích ubírá intenzitu displeje až displej úplně zhasne, ale i v tomto případě Tě svítí tlačítko STANDBY/ON, aby jsi věděl, že přístroj je zapnutý.
BTW: pokud by Tě tlačítko STANDBY/ON zůstalo svítit i při pokusu o vypnutí přístroje, tak to u BD Pioneer není dobrá zpráva a pravděpodobně jej poneseš do sběrného dvora. Přeji Ti ať Tě to nepotká.

BVa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BVa »

Netipujte, čítajte ...
V režime standby má tlačidlo dimmer zhasnúť podsvietenie tlačidla standby/on, je to tam jednoznačne napísané.
PI.png
BVaudio, výroba a predaj

Oldear
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Oldear »

No, dá se říci, že skutečně tipuji, ale přístroje Pioneer vlastním, resp. vlastnil v DK. To jak popisuješ to funguje u toho receiveru SC LX-88 - DIMMER postupně dolu, až do tmy a skutečně kromě displeje zhasne i tlačítko STANDBY/ON, ale zároveň se rozsvítí kontrolka FL OFF, aby bylo patrno, že je přístroj zapnutý, kdyby z nějakého důvodu dohrál. Naproti tomu player Pioneer ( vlastnil jsem LX-88 - tj bez UHD a se starším čipem, jinak stejné ) nemá kontrolku FL OFF. Jak by se tedy poznalo, že byl player v DIMMERU a dohrál, to by byl pořád zapnutý. Nemohu to však vyzkoušet, už jej nemám, nedávno jsem jej prodal po eskapádě mého Hifi kámoše s tímto přístrojem ( je to tady popsáno v záložce BD ). Po pravdě DIMMER jsem na tom playeru snad ani nikdy nevyzkoušel, ale usuzoval jsem z logiky věci, že něco musí zůstat svítit, k indentifikaci toho, v jakém stavu se přístroj nachází.
Jestli jsem někoho mystifikoval, tak sorry. Ten front panel na playeru LX 500 je ale stejný jako na LX 88 a žádná kontrolka na FL OFF tam též není.
Sorry

Bazi 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi 36 »

Jen k tomu displeji, já i když mám nastaven režim display off, tak se vždy při začátku nové skladby, (u bd/uhd playeru navíc nové stopy či souboru) tento na moment (2s) rozsvítí kvůli info, znovu zhasne a při ukončení produkce se rozsvítí úplně, jako by nebyl povypínaný, takže nikdy nemůže dojít k tomu, že bych nevěděl, že je zapnutý a je dohráno. Nicméně jurajcovi odpověděl BVa přímo na jeho otázku ohledně čudlíku a to vyčerpávajícím způsobem.

jurajc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jurajc »

diky moc, pomohli ste mi velmi, majte sa pekne

Odpovědět