Audio Video Show Praha 2019

Výstavy, vzájemné návštěvy, srazy - aneb domluvme se na zajímavé společenské akci
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dinosaurjr
Příspěvky: 536
Registrován: 20 srp 2012 20:23
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od Dinosaurjr »

Výstava Audio Video Show Praha v hotelu "John Dovany" 1.3. a 2.3.2018 se blíží...
https://www.audio-video-show.cz/

Uživatelský avatar
davidhighend
Příspěvky: 775
Registrován: 17 dub 2008 21:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od davidhighend »

A příští rok výstavu přesunou do hotelu “John Doumyvadla”

Kocmeister
Příspěvky: 611
Registrován: 03 črc 2010 10:03
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od Kocmeister »

Už se těšim. Mimochodem všimli jste si, že postupem let ubývá v zastoupení návštěvníků takový ten klasický československý hifista staré školy = igelitka v ruce narvaná letákama ze stánků, ošklivé propocené oblečení, Prestižky či jiné ochozené kecky, mastná kštice? Popravdě tak nějak si představuju všechny ty místní techniky/měřáky. Nic osobního, ale nemůžu si pomoct, vždycky mi to naskočí v hlavě :lol:
Naposledy upravil(a) Kocmeister dne 11 led 2019 08:20, celkem upraveno 2 x.
kabelguru.cz

jimmi
Příspěvky: 1159
Registrován: 14 kvě 2012 09:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od jimmi »

Kdo chce na výstavu príde ale prečo nepíšeš davidhighend o hifi ale len popichuješ a všade si posmech robíš.
Presne koli takýmto ludom :roll: sa tu schadzaju a pritakasvaju si podobný čo len prudia( http://lidovyslovnik.cz/index.php?dotaz ... 20prudi%E8)
a potom to forum vypadá ako vypadá. :? O HIFI je potom tu písané naozaj len minimum a ani ludia nepíšu svoje poznatky.
Ani o zvuku na takýchto výstavách ani o svojom HIFI.

Uživatelský avatar
davidhighend
Příspěvky: 775
Registrován: 17 dub 2008 21:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od davidhighend »

Tak teď vážně a seriózně. Čisté jsem reagoval na první příspěvek, kde pisatel oznamuje, že výstava se koná v hotelu “ John Dovany”, na místo Don Giovanni. Doufám, že jsem se tě milý jimmi svým příspěvkem moc nedotknul. To by mne opravdu mrzelo.

irotam
Příspěvky: 151
Registrován: 01 kvě 2018 17:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od irotam »

Kocmeister.
A co je IN. Oblek bandi, nagelovaný chlup, hodinky švajc, boty z krokodíla a na zádech firma : jsem snob a mám na to? A jsou povoleny trenky nebo musí být boxerky? Proboha v té hlavě máš asi "deku" na šedé kúře mozkové. Vraz si kus rhodia do ucha a zahoř ať ti ta deka spadne a zazní něco smysluplného. Teď jsi se projevil.
A to nepíšu proto, že vypadám a chovám se tak jak uvažuješ. Nepíšu " myslíš", protože v tomto případě nejde o myšlení.

jimmi
Příspěvky: 1159
Registrován: 14 kvě 2012 09:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od jimmi »

davidhighend Tvoja reakci nevyznela že to zle napísal a to si ho mohol upozorniť alebo aj to správne napísať.

Ano je to smiešne a v uvodzovkách tak si ten humor nepochopil "John Do vany" ale si ho vygradoval a popichol len na další posmech.

Kocmeister
Příspěvky: 611
Registrován: 03 črc 2010 10:03
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od Kocmeister »

irotam: nojo asi jsem se trefil co? Teď vážně, přišlo nám to s kámošema legrační už před lety, to jsem byl ještě v pozdní pubertě. Ta neuvěřitelná podoba určité skupiny návštěvníků. Občas si na to vzpomenu, jako právě teď, toť vše. Teď už nerušit, jdu zahořet koncovky.
Naposledy upravil(a) Kocmeister dne 11 led 2019 09:19, celkem upraveno 1 x.
kabelguru.cz

marvinnrv
Příspěvky: 438
Registrován: 29 lis 2018 10:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od marvinnrv »

Zkusím zůstat u témetu - díky zakládajícímu za brzké připomenutí, alespoň mám dostatek času dopředu si udělat v kalendáři VELKOU poznámku a na sobotu 2.3. si nic jiného neplánovat.

Kdo vše z tohoto fora se tam chystá? Že bychom dali společně jedno nealko :D

Uživatelský avatar
Fidas
Příspěvky: 752
Registrován: 17 dub 2008 16:44
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od Fidas »

V sobotu, ano, těším se, i když nečekám, že se objeví něco převratného :-) Nebo žeby ano?
Jsem zvědavý hlavně na české konstruktéry.

Uživatelský avatar
PítrsPraha
Příspěvky: 3959
Registrován: 05 pro 2013 10:13
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od PítrsPraha »

Kocmeister píše:
11 led 2019 08:17
Už se těšim. Mimochodem všimli jste si, že postupem let ubývá v zastoupení návštěvníků takový ten klasický československý hifista staré školy = igelitka v ruce narvaná letákama ze stánků, ošklivé propocené oblečení, Prestižky či jiné ochozené kecky, mastná kštice?
Jo, souhlas. Naštěstí :-).
jimmi píše:
11 led 2019 08:18
...ale prečo nepíšeš davidhighend o hifi ale len popichuješ a všade si posmech robíš.
Každý dělá jen to, co zvládne. Nelze lidem vyčítat, že nepřekročí vlastní stín. Nejlepší je to jen shovívavě přejít a nenechat tu negaci a zmar přenášet na sebe.
irotam píše:
11 led 2019 08:42
A co je IN. Oblek bandi, nagelovaný chlup, hodinky švajc, boty z krokodíla a na zádech firma.
To jsi tak o 25 let zpátky, ne :-)? Ale souhlas, že hodnotit někoho jen podle zevnějšu je dost hloupé. Na druhou stranu ještě hloupější je nedbat o osobní hygienu, což Kocmeister vystihnul dobře.


Jinak já vloni vynechal, tak se letos těším moc. Zdá se mi, že se toho na poli hifitechniky za poslední dva roky odehrálo docela dost, jsou spousty novinek, tak se těším, jak to "všechno" poslechnu, prohlídnu, nafotím. A asi se dostávám do fáze dlouhého procesu zvažování výměny reprosoustav, tak si aspoň udělám prvotní představu....

Tradičně nejvíc se těším na Srollovu bastlírnu (v nejlepším slova smyslu) no a pak na varietu sestav se sedmimístnými cenovkami, kdy se na střídačku nestačím divit jak skvěle nebo průměrně to hraje :-).

ZdenekJR
Příspěvky: 108
Registrován: 19 dub 2017 12:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od ZdenekJR »

Kdybych zjistil, že můj zesilovač konstruoval někdo v ošklivém oblečení, v prestizich a nedejboze s neumytymi vlasy. No asi bych se zabil..

Uživatelský avatar
RedBaron
Příspěvky: 965
Registrován: 11 dub 2013 16:08
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od RedBaron »

Takže současné hifivýstavy ovládli metrosexuálové? To je fajn, holky, co? :-D

Uživatelský avatar
PítrsPraha
Příspěvky: 3959
Registrován: 05 pro 2013 10:13
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od PítrsPraha »

Pokud jsou pro tebe lidi, kteří nejsou mastní, smradlaví a ve vytahaných hadrech, metrosexuálové, pak ano :-). Naštěstí :-).

T101
Příspěvky: 84
Registrován: 10 pro 2017 08:41
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Audio Video Show Praha 2019

Příspěvek od T101 »

Víte někdo, bude vystavovat Buchardt Audio ?Minulý rok se diskutovalo že chystají sloupy a že budou na této výstavě.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host