Fast Audio - Resonátory

Řešení akustiky poslechové místnosti, akustické panely, basové pasti.
Odpovědět
BVa
Kontaktovat uživatele:

Re: Fast Audio - Resonátory

Příspěvek od BVa »

Ale však to píšem jasne, "muzikálny" , úvodzovky. Tak aké vylepšenie zvuku, to som nikdy nehovoril, na rozdiel od reklamných materiálov Fast Audio, kde sa hovorí o doplnení "lost overtones"..Takže aj zabudovaná umelá iteligencia,pozná čo sa stratilo.
BVaudio, výroba a predaj

Acon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Acon »

dadaft píše:
Acon píše:Ako sa dá veriť, že pár plstených podložiek, alebo pár maličkých "rezonátorov" dokáže nejako ovplyvniť akustiku?
dá. proč by se nedalo?
lidé věří mnohem absurdnějším věcem. třeba že Ďábel má rohy, plive síru a bydlí v Pekle. :evil:
Tak to potom prrr. Beriem späť. V takom prípade sa dá veriť aj na plstené koliečka 8-)
No nepatrím ani k jednej kategórii.
Mark Levinson píše:To Acon:
Od začátku tohoto vlákna je jasně psáno, že resonátor není na vyřešení akustiky poslechové místnosti. Čti celé vlákno, pleas.
Resonatory jsou jen jako doplněk do jakš takš hrající poslechovky.
Ale čítam. A verím tomu, že zvuku nepomôžu ani za mak. Úplne nechápem zmysel takej investície do akokoľvek upravenej alebo neupravenej miestnosti. Jedine, kedy to chápem, je prípad kedy sa to majiteľovi jednoducho páči. To je potom úplne pochopiteľné, že si to kúpil.

Mark Levinson
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mark Levinson »

Acon píše:A verím tomu, že zvuku nepomôžu ani za mak.
A nebylo by lepší se přesvědčit? Anebo ještě lépe, když to za mně udělá někdo z fora a napíše sem své poznatky? To já uvítám nebo raději se zůčastním nějakého poslechového testu a až potom budu vynášet soudy.
Ale řeči typu //"já jsme myslel" // "ono se to" // "já věřím, že"// jsou prostě absurdní a je jich plné vlákno.

Donuts
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Donuts »

...

[EDIT by Rowing]
Tedy nerad tady zase edituji, ale tyto uštěpačné poznámky si laskavě příště raději nechej pro sebe. Nevěříš na nějaký přínos těchto rezonátorů, dobrá, v klidu to sem napiš jako spousta jiných, ale nedělej si srandu a ještě tímto způsobem z dalších, kteří mají jiný názor. Já osobně se nad těmito rezonátory musím také pousmát a jejich případný "přínos" vidím jako značně diskutabilní, ale když si je někdo pořídí nebo je chce vyzkoušet tak je to jeho věc ne? Nemusím si tady z něj dělat srandu.

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

Donuts píše:...
Doufám Rowingu, že Donuts za toto evidentní napadání a pomlouvání okamžitě dostane banán!!!
Příspěvek jsem samozřejmě okamžitě nahlásil!!!

PMA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PMA »

Ale Donuts nikoho osobně nenapadal. Napadat názor nebo tezi je možné, není možný útok na osobu. Spousta lidí má problém toto rozlišit. Například osobní útok je nepodložená úvaha typu "ten to dělá určitě proto, že je podplacený", navíc používaná často proto, že je dotyčný útočníkovi nepohodlný. Aby byla taková úvaha košer, je potřeba přinést nějaký důkaz.

Peer
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peer »

Myslím, že se PMA mýlí.
Očividně se jedná o zesměšňování pisatele a nejenom o útok na názor nebo tezi, že.
*thumbs down*

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

Co chceš za důkaz. To co napsal, je mnohem horší, než co já na psal o BVaudio přístrojích. A tady schválně píšu přístrojích. Ne na osobu BV! Varován jsem byl, tak doufám, že pravidla platí pro všechny. Né pouze pro některé!!! *thumbs down* *thumbs down* *thumbs down*

Donuts
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Donuts »

Vyhnul jsem se vsem vulgarismum, ale pravdepodobne jsem tu pripominku mel formulovat jako otazku, aby si ani ML nemohl pripadat nejak dehonestovany.

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

pipis píše:.... Snad jsem tím neurazil pány z Fast Audia, co myslíš Pašule, když ty máš vždy ve všem
hned jasno? :shock:
Urážej si koho chceš. Mě je to již opravdu jedno a seru na to. Jasno mám zcela určitě v jedné věci. Když někdo něco udělá a je za to varován, tak OK. Byl to sice nesmysl a výmysl samotného moderátora, protože o jakémkoli napadání člověka nemůže být řeč. Ale budiž. Jenže potom přijde někdo jiný a ten napadá daleko horším a zákeřnějším způsobem(Skrytě. Nemá na to psát na rovinu!!!). Jenže ani varování nedostane? Tak evidentně je něco špatně. A podle reakce moderátora je v tom evidentně velký kus pravdy. Toť celé. Kdyby jsi to tady vedl například ty, tak je to v prdeli celé. A spousty lidí tady již dávno není. Rowing je bohudík normální. I když stále vidím, že měří dvojím metrem. Varování dotyčný nedostal. A když už se tady zavedly ty tvrdá pravidla, tak přece musí platit pro všechny stejně. Nebo se pletu? Potom se nediv, že mě prostě napadají takové závěry, co jsem psal ve vedlejším treadu. Jde o spekulaci, ale nic jiného v tom prostě logicky nemůže být. A máš pravdu, já mám v této věci již opravdu jasno...

Peer
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peer »

Souhlasím s PMA, je velký rozdíl mezi napadáním jiného člena a nesouhlas s příspěvkem jiného. Za sebe taky těmto věcem nevěřím a je to pro mě naprostá hloupost. S názorem Donutse souhlasím, i když byl napsán trochu drsněji, ale osobní útok tam nevidím.

Tak mě teda řekni, když v tom nevidíš napadání jiného člena, proč to Rowing smazal?
Je úplně jedno, jestli věříš nebo ne ale urážet jiného člena s opačným názorem, to je neakceptovatelné...

Jenže potom přijde někdo jiný a ten napadá daleko horším a zákeřnějším způsobem(Skrytě. Nemá na to psát na rovinu!!!). Jenže ani varování nedostane? Tak evidentně je něco špatně. A podle reakce moderátora je v tom evidentně velký kus pravdy.

To má Pašul pravdu!

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od dadaft »

ale chlapci, nechte toho. já bych vám mohl vykládat, co to jsou opravdu sprosté urážky, které nikdo neřešil...

david
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od david »

dadaft píše:ale chlapci, nechte toho. já bych vám mohl vykládat, co to jsou opravdu sprosté urážky, které nikdo neřešil...
To ja resim jednoduse. Muze me urazit jenom inteligent...

Acon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Acon »

Mark Levinson píše:
Acon píše:A verím tomu, že zvuku nepomôžu ani za mak.
A nebylo by lepší se přesvědčit? Anebo ještě lépe, když to za mně udělá někdo z fora a napíše sem své poznatky? To já uvítám nebo raději se zůčastním nějakého poslechového testu a až potom budu vynášet soudy.
Ale řeči typu //"já jsme myslel" // "ono se to" // "já věřím, že"// jsou prostě absurdní a je jich plné vlákno.
Mark Levinson. fórum by mohlo plniť skvelú funkciu, no ľudia sú nepoučiteľní a tak dávajú prednosť výučbe na vlastných chybách. V tomto prípade sú to navyše dobre zaplatené chyby. Totiž, ak sa spýtam na účel a možnú funkciu čohokoľvek, pretože moje vedomosti na analýzu nestačia a ľudia, ktorí majú v obore vzdelanie + pár skúsenejších amatérov, mi povedia, že to fungovať nemôže, prinajmenšom sa zamyslím a budem opatrnejší v podobných investíciách. No zvlášť v prípade hifi woodoo vylepšovákov funguje akási nevysvetliteľná psychóza, že sa dopytovateľ napriek všetkému začne sám presvedčovať, že to musí byť dobré. Zvlášť ak to stojí také prachy.

Odpovědět