Doporučení na transport

CD, SACD, DVD přehrávače, DAC převodníky, hudební servery, PC atd.
lubos
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučení na transport

Příspěvek od lubos »

Zappadaddy píše:Tak to je pecka,or
vadik píše:treba jeste neni prodany...
http://www.aukro.cz/item733134203_cd_pr ... aniet.html
Prave jsem byl s prodavajicim na pive v Usti.Electrocompaniet ECM 1 jsem si uz zamluvil. *thumbs up*
Ides na to rychle, solidna mechanika je len zaklad dobreho transportu, nakoniec su to tvoje peniaze.

Zappadaddy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zappadaddy »

Lubos.Ne to je obrovska nahoda.Ja s nim byl v restauraci,pak jsem prisel domu k rodicum a objevil jsem tento tip na ten inzerat.Volal jsem mu a jeste to ma.Domlouvam se s nim na zapujceni.Je ten Ps audio neco jako Naim HDX?

lubos
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lubos »

To PS Audio je len cisty transport, moja osobna skusenost je, ze u CD prehravacov je digitalny vystup len, urcity kompromis, primarne a v prvom rade je riesena analogova cast.

david
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od david »

lubos píše:To PS Audio je len cisty transport, moja osobna skusenost je, ze u CD prehravacov je digitalny vystup len, urcity kompromis, primarne a v prvom rade je riesena analogova cast.
Jak se da udelat v CD prehravaci dobre analogova cast, kdyz do ni neleze nic rozumneho z digitalu?

PMA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PMA »

Pro Šrolla musí Zappadaddy splnit jedinou podmínku - minimální chybovost čtení. Všechny ostatní rady tady jsou mimo mísu. Chápu, že s lehce snobským přístupem se s tímto faktem lze jen těžko vyrovnat, na druhou stranu lze hodně ušetřit na nákup kvalitních nosičů. To je u hifistů největší průser, to, co poslouchají.

lubos
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lubos »

david píše:
lubos píše:To PS Audio je len cisty transport, moja osobna skusenost je, ze u CD prehravacov je digitalny vystup len, urcity kompromis, primarne a v prvom rade je riesena analogova cast.
Jak se da udelat v CD prehravaci dobre analogova cast, kdyz do ni neleze nic rozumneho z digitalu?
Ja nemam nikomu chut nieco vysvetlovat, zretelne som napisal digitalny vystup a tim myslim vystup z CD prehravaca ( XLR, BNC...) a ver, ze vacsinou je podstatne horsi ako ten co dostava analogova cast.

PMA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PMA »

Tady někdo evidentně neví, o čem mluví. Což je ostatně na tomto fóru standard. Kdysi jsem napsal "mateřská školka", a na tom trvám.

lubos
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lubos »

PMA píše:Tady někdo evidentně neví, o čem mluví. Což je ostatně na tomto fóru standard. Kdysi jsem napsal "mateřská školka", a na tom trvám.
PMA ver, ze viem o com hovorim o presne ten problem som riesil s Vranom u Lindemanna, len bohuzial ti si myslis, ze si zjedol vsetku mudrost. *headbang*

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od dadaft »

lubos
začni u sebe. digitální výstup XLR? myslíš něco jako analogový D/A převodník?

Pytel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pytel »

Za sebe doporučuji VRDS TEAC nebo Esoteric, lepší transport asi těžko budeš hledat.

lubos
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lubos »

dadaft píše:lubos
začni u sebe. digitální výstup XLR? myslíš něco jako analogový D/A převodník?
Dadafte ti srandujes, digitalny vystup moze byt XLR, BNC, RCA, optika a najnovsie pre multikanal HDMI.

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

Myslí AES/EBU a to je pokud se nepletu na XLR konektorech. Některé špičkové čipy jako AD1859 umí symetrický digitální out. Kdysi jsem přes to také hrál z mého transportu do Mark Levinsona No.36 DAC.

Mimochodem jsem porovnával na Sroll Lyric můj transport za 260 000Kč proti tomu Sencoru z Tesca za 800Kč. Propojeno tedy digitálně SPDIF a přepínáno mezi sebou na digitálních vstupech do Lyric. Samozřejmě na stejné nahrávce v obou přehrávačích. Ať jsem se snažil jak chtěl, rozdíl byl absolutní nula. Tady bych určitě poslechl PMA. Ovšem já bych k tomu stejně žádnou sračku určitě nezapojil. Nutil bych Luďka, ať mi prodá ten jeho transport. A nebo ten C.E.C. TL-0.

PMA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PMA »

Takhle s tím pochopitelně souhlasím - provedení a spolehlivost. Ale nesmyslné rady na 20 let staré legendy, co špatně čtou, jsou zcela mimo, a svědčí o tom, že pisatelé nevědí, o co jde.

lubos
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lubos »

Robine ja ked som Lindemanna vymenil za 3D Lab bol to pocutelny skok, Lindemann mal digitalny vystup 16 bit / 44 kHz a 3D Lab dokaze 24 bit / 192 kHz a ma ultra clock s 0.5 ppm.

david
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od david »

lubos píše:Robine ja ked som Lindemanna vymenil za 3D Lab bol to pocutelny skok, Lindemann mal digitalny vystup 16 bit / 44 kHz a 3D Lab dokaze 24 bit / 192 kHz a ma ultra clock s 0.5 ppm.
No a ted mi jeste nekdo zkuste vysvetlit, k cemu na CD prehravaci 24/192 je...

Odpovědět