Upgrade zvuku- jumper´s Valhalla_BW802D2&top setup

Signálové, reproduktorové i napájecí kabely
Zamčeno
Trashwatcher
Kontaktovat uživatele:

Re: Upgrade zvuku- jumper´s Valhalla_BW802D2&top setup

Příspěvek od Trashwatcher » 12 říj 2016 16:48

PavelDosko:

To máš naprostou pravdu. Jenže když s tím vyleze na veřejné místo a začne šířit bludy, musí počítat s tím, že přijdou reakce. A když to neustojí, má smůlu. Zveřejňování informací přináší vždycky rizika.

NA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NA » 12 říj 2016 16:50

Zaslepeně si stále omíláte svou, NAPÍŠU, ŽE JSEM PROVEDL SLEPÝ TEST, a dostanu od jednoho odpověď, že na stránkách výsledky slepých testů odmítám, od druhého, že pokud to nezměřím nemám nic v ruce. Další se snaží hlavně zesměšňovat a ponižovat.

Sice se mě ty vaše výpady nedotýkají, protože jste mimo dostřel, ale z této diskuse se stahuji. Už jsem vyčerpal veškerou energii, kterou jsem byl ochoten vložit do této debaty. Ponechám Vás zde ať si nerušeně na základech vám přípustných argumentů podiskutujete.
Krásný den všem.

bohus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bohus » 12 říj 2016 19:49

Se to pěkně rozjelo.
Tak jen stručně a z vlastní zkušenosti k pánu Buntovi (BVa), který je opět neomylný a všude se cachtá svými měřeními,
zkušenostmi a skvělými výrobky své firmy a nedej bože aby jiný technik napsal něco jiného než v co věří on.
Zajel jsem si do Trnavy (pár set kilometrů) pro zes. BV 300 SE za bratru 28 000 Kč přímo k výrobci - tedy cena před cca 13 lety (kdy sídlil v přízemí takového věžáku na kraji Trnavy.)
Víte kolikrát jsem musel kvůli poruchám v záruce absolvovat těch několikrát set kilometrů tam a zpět abych měl doma super zesilocač SE,SE,SE,SE ?
A to bez jakékoliv omluvy, či slevy, či vysvětlení konstruktéra co se vlastně stalo.
Vlastně ano, "to nieje možné, ako že to" jsem slyšel vždy při opravě.
A víte jak uvedený zesilovač skončil - ve sklepě nepoužívaný.
A to nám předvádí slavný pan Bunta jak není nad jeho vědomosti, zkušenosti atd.
A takovému člověku mám věřit že jeho názory a vysvětlení jsou opět neomylné? Tak to ani omylem.

bohus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bohus » 12 říj 2016 20:01

Tak přemýšlím, nechce se mi hledat a vytahovat účtenku za platbu na místě, že je to možná i 15 až 16 let zpět a to byl pán konstruktér ještě v nejlepších létech.

stereokulich
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od stereokulich » 12 říj 2016 20:07

Jo jo.. Není nad to si vše vyzkoušet.
Teorie je někdy odlišná od praxe.
Bohuš má praktickou zkušenost a to je vždy více,než plky.

whisp
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od whisp » 12 říj 2016 20:16

Kategoricky tvrdit ze sa nieco neda je nezmysel. On sa vzdy najde niekto kto nevie ze sa to neda a spravi to. A dinosaury vyhynu. *fnuk*

kite19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kite19 » 12 říj 2016 20:22

Ja osobne som skonstruoval kabliky, ktoré by dokázali z Tesla bední urobiť priamu konkurenciu TAD. Kto neverí nech to zmeria *headbang* Bohuš: aká to bola porucha a čím bola spôsobená?

slimy

Příspěvek od slimy » 12 říj 2016 20:30

Trashwatcher - MaBat se nám přemístil?

kite19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kite19 » 12 říj 2016 20:33

Toto určite MaBat nebude. Toto je slušná diskusia, aj keď si tábory nerozumejú...
Prečo všetci ignorujú psychoakustiku? Ja verím, že Lachim to počul.
Zmerať sa to nedá tomu verím tiež.
Vnímanie a jeho akceptácia, sa zrealizuje niekde v mozgu. Čo sa páči mne, nemusí sa páčiť inému.

WaVe_99
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WaVe_99 » 12 říj 2016 21:23

bohus píše:Se to pěkně rozjelo.
Tak jen stručně a z vlastní zkušenosti k pánu Buntovi (BVa), který je opět neomylný a všude se cachtá svými měřeními,
zkušenostmi a skvělými výrobky své firmy a nedej bože aby jiný technik napsal něco jiného než v co věří on.
Zajel jsem si do Trnavy (pár set kilometrů) pro zes. BV 300 SE za bratru 28 000 Kč přímo k výrobci - tedy cena před cca 13 lety (kdy sídlil v přízemí takového věžáku na kraji Trnavy.)
Víte kolikrát jsem musel kvůli poruchám v záruce absolvovat těch několikrát set kilometrů tam a zpět abych měl doma super zesilocač SE,SE,SE,SE ?
A to bez jakékoliv omluvy, či slevy, či vysvětlení konstruktéra co se vlastně stalo.
Vlastně ano, "to nieje možné, ako že to" jsem slyšel vždy při opravě.
A víte jak uvedený zesilovač skončil - ve sklepě nepoužívaný.
A to nám předvádí slavný pan Bunta jak není nad jeho vědomosti, zkušenosti atd.
A takovému člověku mám věřit že jeho názory a vysvětlení jsou opět neomylné? Tak to ani omylem.
Tento prispevek je uplne mimo tema a je ciste osobni povahy. I kdyby BV zesilovace byly ty nejhorsi v celem vesmiru, nijak to neupira jejich konstrukterovi pravo pochybovat nad vlivem dvou 20cm propojek na zvuk. Take mam pochybnosti, co se tyka kabelu atd. Bohus - Vy ne? Za me rikam, ta psychoakustika je vetsi svine, nez se zda a clovek podlehne snadno... A pochybnosti o "obrovskem" vlivu dvou propojek na zvuk, pokud clovek vi, cim je bedna uvnitr prodratovana (mnohdy), jsou podle me zcela na miste...

bh69
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od bh69 » 12 říj 2016 21:41

WaVe_99 píše:A pochybnosti o "obrovskem" vlivu dvou propojek na zvuk, pokud clovek vi, cim je bedna uvnitr prodratovana (mnohdy), jsou podle me zcela na miste...
i kdyby byla bedna uvnitr prodratovana zlatymi kabliky, to uz na veci nic nemeni - jde prece o to, ze ta propojka je jen kratky kousek dobre vodiveho materialu a pokud funguje dobre kontakt (coz treba ten pozlaceny plech dotazeny pozlacenymi terminaly bez problemu splnuje), tak tam neni zadny dalsi parametr, ktery by mohl prenaseny signal nejak slysitelne ovlivnit.

Nehlede na to, ze vyrobce snad vi co dela a nekazi zvuk beden nevhodnou kabelazi - klidne by tam mohl dat kabely jako prst, v zanedbatelne rozdilne cene, ale proc by to delal, kdyz ty co tam dava staci a funguji)

S499_1023
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S499_1023 » 12 říj 2016 21:47

NA: Ten popis "slepého testu" vypovídá akorát o tom, že nevíš, co je slepý test.

sekal

Příspěvek od sekal » 12 říj 2016 21:58

slimy píše:Trashwatcher - MaBat se nám přemístil?
Také jsem nad tím uvažoval, ale řekl bych, že z tvrdého jádra bratrstva konstantní směrovosti ze Slovanetu je to spíše Zorg. Datum registrace Trashwatchera na HFN a začátek zvýšené pozornosti tomuto vláknu na Slovnaftu (http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.ph ... 218#272218) se až nečekaně shodují.:D Každopádně je velmi pravděpodobné, že jeden z těch dvou k-okotů to bude. Nic bych za to nedal.

slimy

Příspěvek od slimy » 12 říj 2016 22:32

2sekal - to je tak na banan :D

Ale jinak *2thumbsup*

Zamčeno