Mark Levinson - člen

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Příspěvky: 1361
Registrován: 17 dub 2008 20:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Takže jsem poučen o vkládání vlastních fotek. Tak tady nějaké jsou, ale nejsem dobrý fotograf (Na Peera nemám). Je to jen z kompaktu, takže nic moc.
Obrázek
Obrázek

efičák
Příspěvky: 1965
Registrován: 18 dub 2008 11:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od efičák »

Moc šikovný aparát. I Brno musí uznale mručet nad monobloky s pořádným basákem.
Jakož to abonent Panského Dvora, mohl bys laškovat s analogem Rega !
Nabídku na zápůjčku znáš. Do toho! 8-)
Frantíci bedny umí.

Uživatelský avatar
Rowing
Příspěvky: 613
Registrován: 17 dub 2008 05:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od Rowing »

Tedy bezva fotky a hezký aparát *thumbs up*

Uživatelský avatar
NA
Příspěvky: 1354
Registrován: 11 čer 2008 12:29
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od NA »

Ostrava-horníci, tam bylo vždy dost peněz :lol: copa je to za figurky na těch koncích, nějací hlídači ;)
Noble Audio - výroba a prodej

Uživatelský avatar
korys
Příspěvky: 819
Registrován: 18 dub 2008 12:08
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od korys »

NA
Tak teď jsi svinsky ustřelil,kamaráde.Ukazuješ tím trošku omezený rozhled...To je mi dost líto.

ML
...co dodat,nádhera. *thumbs up*

Peer
Příspěvky: 2633
Registrován: 17 dub 2008 14:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od Peer »

Fotky jsou ostré... :o

Uživatelský avatar
Mark Levinson
Příspěvky: 1361
Registrován: 17 dub 2008 20:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Efičáku, díky.
Ale nevím kde jsi přišel na to, že jsem abonentem Panského Dvora? Nemám z Panskeho Dvora žádný komponent, jen jeden originální power kabel Oyaide Tunami GPX a demagnetizér Acoustic Revive. Pavla Dioka znám, ale nic z toho co mám doma nedováží. Nabídku na zapůjčku neznám, takže jsem to nějak nepochopil.

Rowingu, Korýši, Peere a NA díky, figurky tam musí být, hlídají teplotu monobloků.
:lol:

Uživatelský avatar
NA
Příspěvky: 1354
Registrován: 11 čer 2008 12:29
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od NA »

To korys, koukám, žes také otam,jsou i vyjímky, no ;) a je již i jiná doba.
Noble Audio - výroba a prodej

Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 1499
Registrován: 15 črc 2008 08:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od pasul »

Mark Levinson-Nebudou lepší fotky kompletní místnosti?Jinak opravdu moje krevní skupina.Famózní osazení všech komponentů.Pro tohle mám slabost.Tady není co řešit.Tedy až na ty fekály.Já je prostě nemůžu a vždycky mám pocit,že brzdí celý systém.

efičák
Příspěvky: 1965
Registrován: 18 dub 2008 11:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od efičák »

Mark Levinson píše:Efičáku, díky.
Ale nevím kde jsi přišel na to, že jsem abonentem Panského Dvora? Nemám z Panskeho Dvora žádný komponent, jen jeden originální power kabel Oyaide Tunami GPX a demagnetizér Acoustic Revive. Pavla Dioka znám, ale nic z toho co mám doma nedováží. Nabídku na zapůjčku neznám, takže jsem to nějak nepochopil.
Ano, vyznělo to blbě. Promiň.

Doplňků dováží Pavel - Rigo přehršel.
Demag mi osobně přijde výborný.
Rigo nabízí zápůjčku čehokoli pod podmínkou testu na některém societe schoping webu.
Myslím, že máš konečnou a testy nejsou zapotřebí. *thumbs up*

Uživatelský avatar
davidhighend
Příspěvky: 775
Registrován: 17 dub 2008 21:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od davidhighend »

Nevim proc, ale nejak si nemuzu zvyknout tohoto pana oslovovat Marku a jeste k tomu Lewinsne ... :D
Tak mu budu rikat treba Viki. Zname se uz docela nejakou radku let a s vymenama jeho aparatu, mimochodem docela castyma, jsem se pravdepodobne vzdy setkal. Myslim, ze leta uskali co ted a co potom, vysvetlovani sam sobe, ze to co posloucham muze byt vlastne jeste lepsi ( zvlaste nasim drahym polovickam...Nevite nekdo proc to nechapou?? ),dovedly naseho mileho Vikiho k "pravdepodobne" cilove stanici. Byl jsem tam tohoto leta a mohl slyset v tomto slozeni. Neni to jen krasa na pohled, ale i na poslech. Urcite gratuluji k vytouzenemu, uz neni moc kam jit. Poslechovka bude urcite supr zalezitost. Budu se tesit. *2thumbsup*

Uživatelský avatar
Mark Levinson
Příspěvky: 1361
Registrován: 17 dub 2008 20:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Ahoj Dejvide,
děkuji za vyseknutou poklonu *klanimse* a jsem rád, že se Ti to líbilo. Taky si myslím, že je to konečná, ale jak už jsem to někde psal, "to už jsem říkal mnohokrát". Vždyť to sám víš jak to bývá.
Samozřejmě limitem je umístění v obýváku kde se musí respektovat i užitné hodnoty místnosti. Chtělo by to samostatnou místnost-poslechovku včetně akustických úprav. V současné době se na tom snažím zapracovat.
Ještě jednou dík a přeji i Tobě, aby jsi co nejdříve vyřešil svou hifistickou otázku *thumbs up*.

boxer

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od boxer »

Taky si myslím, že je to konečná


Opravdu??????????

Obrázek

Uživatelský avatar
Mark Levinson
Příspěvky: 1361
Registrován: 17 dub 2008 20:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Boxere, Ty umíš ale zahrát na nervy *palec*. Ale trifil jsi mne přímo do srdíčka. Odkud máš tuto pěknou fotku? To vypadá jako u někoho doma nebo to je u Tebe :idea:?

Uživatelský avatar
Zappadaddy
Příspěvky: 1634
Registrován: 17 dub 2008 16:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od Zappadaddy »

Blahopreji ke skvele aparature. *thumbs up* Mam rad kdyz je sestava komplet od jeden firmy.ML je super.Jenom by mne zajimalo proc jsi vybral tyhle repro?Myslim ze Revel by k tomu sedely lepe?Rad bych tvoji aparaturu slysel,uz si nepamatuji jak to v te poslechovce v Seattlu hralo,myslim ze tam to meli prave s Revel Ultima.Jedine co si pamatuji tak ze se mi tenkrat americky zvuk moc nezamlouval,vsechny ty Krelly apod. znacky hraly ale hudba mi tolik nedavala.Je pravda ze jsem byl jeste v hifi celkem greenhorn a ten anglicky zvuk mne uplne vyblb,jestli rozumite.Takze japonsky ani americky zvuk mne nezaujal tolik co anglicky.Mark levinson je ale trida a vymyka se americkym meritkum.Pokud bych nekdy mohl rad bych se k tobe nekdy pozval a samozrejme i naopak

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: MPK a 3 hosti