Renown

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Odpovědět
Křeček
Kontaktovat uživatele:

Re: Renown

Příspěvek od Křeček »

Ještě že sem nechodí Pavel Dudek.
Je mi jasné, co by mu evokovala ta červená deska a jak by okomentoval design tohoto zesilovače :mrgreen: ...

Nebyla by fotka vnitřku?
Přemýšlím, jak při uváděném výkonu odvádějí tolik tepla.

BVa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BVa »

Obrázek
BVaudio, výroba a predaj

PavelDosko
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PavelDosko »

nadhernej kus zeleza, i s tim opicim onym :-)

Renown
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Renown »

AudioQuest Redwood speaker cable na Triangle Concerto
IMG_4126.JPG

crommelin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od crommelin »

Nádherně dizajnově vyštafírováno. Vše k sobě barevně ladí dle RAL, pleťové středy budou plné barev.

Tak to má vypadat. *palec*

terahera
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od terahera »

Dnes jsem byl u Renowna na návštěvě a musím poděkovat za trpělivost a špičkový pristup,jsem přeci jen o míle pozadu proti jeho poslechovce,ale nedal ani trochu nijak najevo *thumbs up* Ty terminály na jeho bednách na fotce nevypadají nijak zvlášť,ale na vlastní oči jsou veliké,až mě to zarazilo :o Jinak co se poslechu týče,ten jeho konec je absolutně fantastický,prostě bomba. Zkoušely jsme můj Dac,pak Dacy od Projectu,včetně novinky prebox S2 digital.Muj Dac byl na této sestavě moc prebasovany,S2 hrál výborně,ale pro me uši trochu tence,ale pak Lubor donesl pre box rs a to bylo něco. Úplně mě to uchvátilo,ještě teď to vydychavam!Potom jsme ještě chvíli vykládali o hifi v jiné místnosti, předpokládám,že asi konferenční nebo něco podobného.Pak jenom tak mi pustil ve své kanceláři chystaný produkt,který nebudu říkat,o to nejde,jde o bedny,které se tak nějak nenápadně vtom kanclu rozezněly,úzké kompaktní sloupky Project,ale ten zvuk absolutně fantastický *hura* Dělal jsem jako že nic,ale při cestě domů jsem přemýšlel,co to jako mělo být.Fakt bomba!!!!
Jinak děkuji moc Renownovi za čas který mi věnoval,za zapůjčení několika zásuvkových list na vyzkoušení,ale hlavně za neuvěřitelný zážitek,jak v poslechovce,tak v kanclu.Ty pidisloupky jsou neuvěřitelné!!!!!!!

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

Renown píše:
05 říj 2017 13:30
AudioQuest Redwood speaker cable na Triangle Concerto
Kompletace Redwoodu - video.

Renown
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Renown »

včera jsem u svého auta vyměnil stěrače a kupodivu se zlepšila i dynamika auta, teď jede jak pila a dokonce je i tišší.

LawIAR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LawIAR »

sú správne tienené?

crommelin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od crommelin »

To je logické. Lepším stíráním skla se sníží odpor vzduchu. Vyleštěním auta na psí koule, to bude zase lepší.
Obrousit hrany na nasávání vzduchu to dorazíš do maxima.

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

Jsem chtel pryjet na poslech. Mam rodinu u roznova. Pan ze nemoze. Asy mu to nehraje. Jsem cet ze to moc neumi basy. Nebo nema rad ostravaky.

terahera
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od terahera »

:?:

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

terahera píše:
05 říj 2017 21:38
S2 hrál výborně,ale pro me uši trochu tence,ale pak Lubor donesl pre box rs a to bylo něco. Úplně mě to uchvátilo,ještě teď to vydychavam!
Vsak to neni objektivni situace, kdyz Ti pan pousti veci ktere vyrabi a prodava (project, audioquest) na aparatech o 2 nebo vic urovni vys. Nebo jo? Je to aranzma na zakaznika a manipulace, a docilena reklama tady. Jako kdyz nazuju levne barumky na bmw m3, taky pojedu mnohem lip jak skodovka a trochu pomaleji nez M3 s pirelli. Ale rika to o te barumce co? Je dobra? Uplne spatna? Je nekde mezi, protoze ji zasadne pomohlo bmw. Ale kdyz uz budes mit bmw, nekoupis si ji stejne. Jako by ji tam za normalnich okolnosti nemel on. Manipulace. Bud je nebo ne, to je jedno.

terahera
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od terahera »

:?:

zabiny007

Příspěvek od zabiny007 »

*offtopic*
Kychtax, ty jsi měl nějakej špatnej den, tak ses rozhodl si tady zlepšit náladu? Nebo jsi ukřivděný, že si Renown na Tebe neudělal čas? Co tvůj dnešní příspěvek napříč všemi tématy, to buď šťouchnutí, provokace, nebo úplný blábol... Nějak tě nepoznávám...
Nebo máš nějakej novej matroš?

Odpovědět