Náhrada za B&W 805 Diamond

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
Odpovědět
Kocmeister
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Náhrada za B&W 805 Diamond

Příspěvek od Kocmeister » 31 říj 2018 09:45

Taky jsem mu psal ohledně bedýnek a to s tou čekací lhůtou mi zmínil. Dokonce prej lidi, co čekali na první várky čekali rok. Takže teď si teoreticky není až tolik na co stěžovat :-)

Jiri
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Jiri » 31 říj 2018 14:04

Firma mi svým produktem S400 byla sympatická ale pokud má e-shop a není tam info o přibližném dodacím termínu tak to opravdu považuji za nefér. Tím mi to opravdu připomíná chování "garážovky" kde naberou objednávky a až potom vyrobí celou dávku najednou. Celkem chápu naštvanost člena "Zdeno1"...

Zdeno1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdeno1 » 28 lis 2018 08:21

Jak píše vlastník společnosti, bude možné povýšení kvality reprosoustav výměnou výhybky za jakousi kvalitnější, kterou slíbili už v této várce jako dárek, která bude k mání asi až příští rok.

If you have budget for more, we do actually start to make an S400 Custom version that have an upgraded crossover with very good Jantzen audio capacitors and internal silver wires and a special backplate that states S400 Custom. Pricing is not completely clear now.
You can buy the S400 with the standard crossover parts and then upgrade them down the line, thats no problem. I have to mention that the standard crossover parts in the S400 are still high end parts that are not seen in speakers in this price range anywhere else. The S400 standard components quality are way over what you find in the KEF R1. Its actually a bit sad considering the price of that speaker.

Miero
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miero » dnes, 19:26

Nejake S400 su v sklade a budu rozposielat, snad uz i Zdenovi:
- https://www.facebook.com/Buchardtaudio/ ... 835687302/

Hm, tak mozno este nie:
We receive s400 in smaller batches because production can't quite follow the demand we are experiencing. Today we received 55 of the now total 700 pairs.

We can't wait for the next batch by the end of December!
Zdroj: https://www.facebook.com/Buchardtaudio/ ... 909136128/

Odpovědět