Hudební tituly na BluRay

CD, SACD, HDCD, DVD, DVDAudio, BluRay, streamovaní, formáty, média, online služby, playery, digitální knižnice a vše kolem digitálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
drfish
Příspěvky: 1405
Registrován: 17 pro 2012 17:16
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Hudební tituly na BluRay

Příspěvek od drfish »

Pytel píše:Bonamassa, Joe: An Acoustic Evening at the Vienna Opera House - BRD -- super obraz a zvuk paráda. Akustický koncert.
Dnes jsem ten BD, co mám nějakou dobu v poličce konečně rozbalil a dal do přehrávače. Moje první setkání s Bonamassou. Vynikající chlapík- hlavně proto, že s tou kapelou hraje, ne že oni ho jen doprovází. Není to kytarista-onanista- ale muzikant, co hraje s ostatními muzikanty kolem. To mne potěšilo a na té energii co šla z podia to bylo dost znát, že to ty chlapy baví. Určitě jeden z nejlepších live BD, co jsem viděl.

Obrázek

Uživatelský avatar
PetrD
Příspěvky: 991
Registrován: 01 pro 2013 19:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudební tituly na BluRay

Příspěvek od PetrD »

Tak jsem se dnes k tomu konečně dostal . . . ;)
Obrázek
. . . jen pro příznivce opravdového progressive *thumbs up* . Skvělý koncert, výborná kvalita obrazu i zvuku (LPCM)...ale kluci nám nějak zestárli :?
Greg Lake se nám i tochu prostorově rozprostřel
*2thumbsup* Obrázek Obrázek Obrázek
...a takoví to byli kluciíí... ;) Obrázek

Musím ale uznat, že pořád jim to hraje *thumbs up* Greg se sice potí jako prase, ale nepovolí *klanimse* . Parádní koncert *palec*

Uživatelský avatar
PetrD
Příspěvky: 991
Registrován: 01 pro 2013 19:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudební tituly na BluRay

Příspěvek od PetrD »

A aby toho nebylo dost, dal jsem si ještě mojí milovanou... *thumbs up*
Obrázek
Jelikož moji lásku neopětovala, využívám každé příležitosti k setkání ;) A konečně jí mám na blu-ray. Výborný koncert, kapele to úžasně šlape (Lenny Kaye, Tom Verlaine, Tony Shanahan, Jay Dee Daugherty), ke kvalitě disku nemám výhrady (obraz i zvuk za1*).
Ale taky nám holka nemládne :roll:
Obrázek
. . . . . . . a ještě nedávno :roll:
Obrázek

No a vloni v Trutnově...už ouplně šedivá babička *fnuk*

Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1307
Registrován: 04 dub 2011 21:02
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Hudební tituly na BluRay

Příspěvek od lidumil »

Líbí se mi, jak si hned na začátku odflusne na podlahu *2thumbsup* *2thumbsup* :lol:

Uživatelský avatar
PetrD
Příspěvky: 991
Registrován: 01 pro 2013 19:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudební tituly na BluRay

Příspěvek od PetrD »

lidumil píše:Líbí se mi, jak si hned na začátku odflusne na podlahu *2thumbsup* *2thumbsup* :lol:
Nevím, jestli má "data" budou přesně sedět (Alzheimer je svině *fnuk*) . . .poprvé jsem na vlastní oči a uši zažil Patti v roce 1996 (Kongresové centrum :x ), potom v roce 2001 opět v tom hnusném pakulu :evil: . . . v roce 2005 se "přestěhovala" do Divadla Archa, kde jsem jí zažil znova v roce 2009 *bravo* . . . a naposledy mi z ní naskakovala husí kůže vloni v Trutnově *klanimse*. Všechna její vystoupení měla dva společné "znaky" . . . vždy byla v ČR v létě, a vždy parádně flusala :lol: (v Arše se k tomu navíc ještě vyzula ;) ). Na fesťáku v Trutnově to bylo obzvlášť povedené, myslím, že měla po ruce jakýsi kyblík :roll:. Ale jelikož je Patti pro mě modlou, může si promězamě třeba chrlit z tlamy oheň či poblejt mikrofon, je mi to u zadele ;)
*offtopic* A neskutečně mě kvrdlá žlučí, když na iDNES volaakýsi mamlas napíše "Smithová" :evil:

Uživatelský avatar
drfish
Příspěvky: 1405
Registrován: 17 pro 2012 17:16
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Hudební tituly na BluRay

Příspěvek od drfish »

Myslím, že v totmto případě je lépe psát Smithová. Jen aby někdo náhodou neřekl, že ten Patti Smith je fakt drsnej chlápek... :mrgreen:

Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1307
Registrován: 04 dub 2011 21:02
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Hudební tituly na BluRay

Příspěvek od lidumil »

PetrD píše:Nevím, jestli má "data" budou přesně sedět (Alzheimer je svině *fnuk*) . . .poprvé jsem na vlastní oči a uši zažil Patti v roce 1996 (Kongresové centrum :x ), potom v roce 2001 opět v tom hnusném pakulu :evil: . . . v roce 2005 se "přestěhovala" do Divadla Archa, kde jsem jí zažil znova v roce 2009 *bravo* . . . a naposledy mi z ní naskakovala husí kůže vloni v Trutnově *klanimse*. Všechna její vystoupení měla dva společné "znaky" . . . vždy byla v ČR v létě, a vždy parádně flusala :lol:
Já ji viděl v PaKulu a tam si nepamatuju, že by flusala, ale hned při druhé skladbě se zula a pak tam hrál její synek na kytaru. Bylo to moc fajn. No a pak mi už nějak povědomí o jejích vystoupeních unikalo :cry:

Uživatelský avatar
PetrD
Příspěvky: 991
Registrován: 01 pro 2013 19:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudební tituly na BluRay

Příspěvek od PetrD »

drfish píše:Myslím, že v totmto případě je lépe psát Smithová. Jen aby někdo náhodou neřekl, že ten Patti Smith je fakt drsnej chlápek... :mrgreen:
Hmmm...když se "(ne)šikovně" nafotí, moc už ženskou nepřipomíná :? , ale přesto...to přechylování mě kolikrát drásá :x

Uživatelský avatar
PetrD
Příspěvky: 991
Registrován: 01 pro 2013 19:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudební tituly na BluRay

Příspěvek od PetrD »

lidumil píše: Já ji viděl v Pakulu a tam si nepamatuju, že by flusala, ale hned při druhé skladbě se zula a pak tam hrál její synek na kytaru. Bylo to moc fajn. No a pak mi už nějak povědomí o jejích vystoupeních unikalo :cry:
Jak říkám (spíš tedy píši), Alzheimer je svině, ale já si ji prostě vždy vybavuji s jejími flusanci ;) třeba jí to tenkrát zakázali (vzhledem k prostředí :lol: ).

Uživatelský avatar
PetrD
Příspěvky: 991
Registrován: 01 pro 2013 19:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudební tituly na BluRay

Příspěvek od PetrD »

A dnes další lahůdka . . . *thumbs up*
Obrázek
A jak jinak . . . "ostrý obraz a dobrý zvuk" ;) *jupi* . . . nebo jak to říkal Miloš Skalka? *hura*
Úžasný koncert *thumbs up* . Žeru Roine Stolta *palec* . Škoda absence nějakého bookletu :(

Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1307
Registrován: 04 dub 2011 21:02
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Hudební tituly na BluRay

Příspěvek od lidumil »

PetrD píše:Jak říkám (spíš tedy píši), Alzheimer je svině, ale já si ji prostě vždy vybavuji s jejími flusanci ;) třeba jí to tenkrát zakázali (vzhledem k prostředí :lol: ).
No možná se nepamatuji já. Jen vím, že jako předkapela hrál Koller s Dusilovou a to bylo strašný v tom přímém srovnání. Jednak zvuk a pak jak jim rytmika vůbec nešlapala. Patti pak byla jak z jinýho světa. No a syn tam hrál "Smoke ... ".

Uživatelský avatar
PetrD
Příspěvky: 991
Registrován: 01 pro 2013 19:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudební tituly na BluRay

Příspěvek od PetrD »

lidumil píše:Patti pak byla jak z jinýho světa....
Bez mučení přiznávám, že pro mě je Patti vždy jak z jiného světa ;) Doufám, že holka ještě dlouho vydrží. Vloni v Trutnově jsem ji viděl v zákulisí tak z pěti metrů a zub času se na ní podepisuje setsakramentsky. Ale to již odbočujeme od "Hudební tituly na Blu-ray" ;)
PS: Úvod blu-ray "Redondo Beach" je laťka nasazená pořádně vysoko *2thumbsup* ...ale nepoleví ;)

Uživatelský avatar
PetrD
Příspěvky: 991
Registrován: 01 pro 2013 19:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudební tituly na BluRay

Příspěvek od PetrD »

Filip Kolinsky píše:Peter Gabriel: Back To Front - Live in London.
Obrázek
http://www.blu-ray.com/movies/Peter-Gab ... ay/106273/
Kdy byl přítomen v Praze, nebo Ostravě, pěkně si oživí tyto koncerty.
Tak jsem si dnes udělal pohodičku a velikou radost . . . když už je tak brzo tma, dělalo mi společnost toto blu-ray. Paráda *thumbs up* *thumbs up*

Uživatelský avatar
PetrD
Příspěvky: 991
Registrován: 01 pro 2013 19:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudební tituly na BluRay

Příspěvek od PetrD »

Obrázek

Skvělá, poobědová siesta *thumbs up*

Uživatelský avatar
Pytel
Příspěvky: 1155
Registrován: 19 dub 2008 08:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudební tituly na BluRay

Příspěvek od Pytel »

Tak jsem si včera také dal Australian PF na BR, jako show dobré, zvuk i obraz v možnostech tohoto formátu.

Poté jsem vložil DVD Echoes -- An Acoustic Tribute To PF ( výborný tip od Boxera ) -- po zvukové stránce super, obraz v téměř dokonalý ve formátu DVD, výteční hudebníci, a smyčcové sekci hrají češky. jen doufám , že to vyjde i na BR a brzy je uvidíme i u nás ) určitě bych zašel ). Doporučuji vše příznivcům PF, ty jejich nápady a hudební vyzrálost je u této sestavy tak úžastná , že se neodtrhnete od televize.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti