Hudební tituly na BluRay

CD, SACD, HDCD, DVD, DVDAudio, BluRay, streamovaní, formáty, média, online služby, playery, digitální knižnice a vše kolem digitálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
PetrD
Příspěvky: 991
Registrován: 01 pro 2013 19:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudební tituly na BluRay

Příspěvek od PetrD »

Pytel píše:Tak jsem si včera také dal Australian PF na BR, jako show dobré . . .
Jenom jako show ?
Znova si sjíždím "Echoes" z tohoto BRD *thumbs up* ( na kterém DVD či BRD hrají tuto skladbu PF?) Nebudu-li hnidopich a nebudu-li za každou cenu hledat nějaké niance, je to prostě výborné (i jako show ;) . No . . .na můj vkus by mohli trošku ubrat světelných efektů. Společně s lasery je to občas rušivé...ale dobrý).
A hned jak to půjde, vlítnu na boxerův (a i tvůj) tip Echoes -- An Acoustic Tribute To PF. Snad se to objeví na BRD ;)

Uživatelský avatar
Pytel
Příspěvky: 1155
Registrován: 19 dub 2008 08:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudební tituly na BluRay

Příspěvek od Pytel »

PetrD : Jenom jako show ? je to výborné ale na mne moc světelných efektů a někdy až rušivé. Zkoukni to co doporučuje Boxer, kompletuji kabely a opět mi to hraje -- nemohu se nabažit ..... Zdenku pro mne DVD roku.

Uživatelský avatar
PetrD
Příspěvky: 991
Registrován: 01 pro 2013 19:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudební tituly na BluRay

Příspěvek od PetrD »

Takže s těmi světelnými efekty si rozumíme, viď ;)
A to DVD už jede ;) Zatím mám za sebou 12', ale první dojmy *thumbs up* Na to, že je to DVD, vypadá obraz fajnově ;)

Uživatelský avatar
drfish
Příspěvky: 1405
Registrován: 17 pro 2012 17:16
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Hudební tituly na BluRay

Příspěvek od drfish »

drfish píše:Dave Mathews vstoupil do mýho života teprve nedávno. Pátral jsem po nějakém jeho koncertě a narazil na Live at Radio City. Koncert má téměř tři hodiny a je skvělou ukázkou toho, že dvě akustické kytary dokážou udělat show jak prase *bravo*
Bohužel je možno tento koncert sehnat jen na nosičích v regionu A, takže jen přehrávače s multiregionem přehrají tuto pecku. Musel jsem vzít za vděk BD ripem. Zvuk na ripu, přestože degradovaný do mp3, naznačuje potenciál záznamu. Koupím si to alespoň na CD, to sehnat mohu. Sám na kytaru hraju, tak mne to docela vzalo... ;)
Obrázek
Dnes jsem měl možnost vidět konečně koncert přímo z BD. 2 hodiny padesát minut kytarového kouzlení. Nádhera...převážně akustický koncert

Uživatelský avatar
PetrD
Příspěvky: 991
Registrován: 01 pro 2013 19:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudební tituly na BluRay

Příspěvek od PetrD »

Tak trošku předčasné vánoce . . . KING CRIMSON - "Radical Action (To Unseat the Hold of Monkey Mind)"
Obrázek

Famózní záležitost *thumbs up* *thumbs up* *thumbs up* *thumbs up* *thumbs up*

Koncertní album bylo vydáno v září 2016.
Album Radical Action je kompilací živých nahrávek pořízených v roce 2015 na koncertech King Crimson v Japonsku, Francii a Kanadě. Zachyceny jsou zde všechny skladby, které skupina hrála. Písně byly seřazeny do tří souvisejících bloků, které byly rozděleny na tři CD. Mix skladeb byl proveden téměř ve studiové úpravě, bez slyšitelného publika. Na Blu-ray se nachází kompletní videozáznam jednoho japonského koncertu se zvukem ve vysoké kvalitě.


Uživatelský avatar
NIN
Příspěvky: 1576
Registrován: 30 led 2013 15:38
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Hudební tituly na BluRay

Příspěvek od NIN »

Kdo má rád countrybluesjazz tak si tady pošmákne

Obrázek

Uživatelský avatar
PetrD
Příspěvky: 991
Registrován: 01 pro 2013 19:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudební tituly na BluRay

Příspěvek od PetrD »

lidumil píše:z jpc.de?
Ne . . .proč?

Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 2228
Registrován: 07 črc 2008 10:03
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Hudební tituly na BluRay

Příspěvek od fox »

Taky jsem " Krimsny" objednal. Už se těším na Ježíška :D http://www.musicrecords.cz/catalogue/hu ... -2dvd-brd/

Uživatelský avatar
Pytel
Příspěvky: 1155
Registrován: 19 dub 2008 08:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudební tituly na BluRay

Příspěvek od Pytel »

Děkuji za tip, King Crimson -- excelentní záležitost jak po zvukové tak po obrazové stránce, včera jsem si to večer vychutnal.

Doporučuji na BR :
The Moody Blues -- Live -- obrazově vynikající a zvuk DTS-HD Master jako třešnička na dortu.
Leonard Cohen -- Songs from the Road --sice jen zvuk Dolby TrueHD 5.1 -- ale také výborné.

Uživatelský avatar
noaid
Příspěvky: 1459
Registrován: 11 bře 2009 14:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudební tituly na BluRay

Příspěvek od noaid »

Koncertní provedení alba Santana IV - Live at The House of Blues, Las Vegas
http://www.blu-ray.com/movies/Santana-I ... 18/#Review

Složení kapely jako v počátcích, všechny pecky z z prvních tří alb plus poslední ve stejném duchu, úžasná rytmická sekce. Pro ty, co na starém Carlosovi vyrostli...

Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1307
Registrován: 04 dub 2011 21:02
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Hudební tituly na BluRay

Příspěvek od lidumil »

PetrD píše:
lidumil píše:z jpc.de?
Ne . . .proč?

No že jich tam mají několik verzí ....

Uživatelský avatar
PetrD
Příspěvky: 991
Registrován: 01 pro 2013 19:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudební tituly na BluRay

Příspěvek od PetrD »

Mám to z musicrecords.cz . . . teď to ale stáhli, neb před vánocemi nabízejí jen zboží skladem. Verze blu-ray + 3CD vyšla u tohoto prodejce nejvýhodněji.

Uživatelský avatar
drfish
Příspěvky: 1405
Registrován: 17 pro 2012 17:16
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Hudební tituly na BluRay

Příspěvek od drfish »

LUCIE 2014
Obrázek

Mám to právě ve stroji. Je to v mnohém zajímavé. Hlavně jsem si uvědomil jaký jsem už starý dědek, když hochy vidím na pódiu.
Četl jsem, že zvukově je to hrůza, někde to někdo strašně strhal. Mně to tedy přijde velmi slušné. Zadní kanály tedy moc nejedou, tedy spíš vůbec, ale zvuk je jinak přehledný a na živák celkem čistý. Obraz v pohodě. Je to fajn vzpomínka na mládí...

Zapask
Příspěvky: 1
Registrován: 27 čer 2016 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudební tituly na BluRay

Příspěvek od Zapask »

Pytel píše:Děkuji za tip, King Crimson -- excelentní záležitost jak po zvukové tak po obrazové stránce, včera jsem si to večer vychutnal.
Neviem či mám niečo s očami, ale obraz je kvalitou rovnajúcou sa divx-u z dvd-čka. Je to katastrófa.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host