Noble Audio-Great Lucid AMT

Doporučte, kde jste viděli výhodnou nabídku ke koupi - bazary, ebay atd.
analytik
Kontaktovat uživatele:

Re: Noble Audio-Great Lucid AMT

Příspěvek od analytik »

to NA - krásné bedny, byla by možost poslechu??
to Kychtax - *2thumbsup* , rád bych něco vyzkoušel z tvého "portfolia" - možno zaslat na vyzkoušení?? ( oproti fin. záloze samozřejmě)

NA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NA »

Bedny by měly být u mě v poslechovce v UL od pondělního dopoledne do středy kdy přijede zájemce. Jestli je chceš slyšet napiš mi soukromou zprávu.
Noble Audio - výroba a prodej

konferencier
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od konferencier »

bryston píše:
21 srp 2018 15:46
To vám vadí můj názor na dizajn? To se musíte hned do mně srát? Nemám možnost svýho názoru? Vy jste něco víc? Vy rozhodujete co je správně?
Každýmu se líbí něco jinýho. To , že to to nehraje dobře napadlo ani slovo. Kryxtaxy. ty se mírni. Začínáš být jak STB.

A ostatním radím být nad věcí.
bryston

jsi tady chvíli (přesně 6 dní a 26 příspěvků) a už budíš rozruch napříč hifiroom.cz
Nevidím žádné představení se, žádný příspěvek s informací či slušnou polemikou - jen směsice útoků, provokací, vulgarity a nevkusu. Doporučuji Ti přibrzdit. Tvé příspěvky se mi nelíbí a porušují pravidla fóra.
moderátor

blesk666
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od blesk666 »

Bryston: ked mas z nejakeho dobodu vysoky tlak, tak sa pred “zaborenim” prstov do klavesnice par krat nadychni a vydychni. Uvedom si, ze ty si zacal pisat nekorektne svojim nazorom na design do predajneho vlakna a teraz sem este supnes 4 prispevky po sebe ktore sem opat podla mna nepatria

Odar

Příspěvek od Odar »

Design - na fotkach to vzdy vyzera trochu inac. Na zivo IMO lepsie. Nikto netvrdi, ze je to designovy skvost, ale to je uz na kazdom, za co chce platit. V domacich podmienkach sa design typu Sonus Faber robi velmi tazko.

NA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NA »

Tak GL AMT již mají nového majitele, in natura se mu líbily více než na fotkách a zvukově ho oslovily.
Přeji dlouhé a spokojené užívání.

PavelDosko
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PavelDosko »

cim je bude krmit ?

NA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NA »

Sroll Rhythm

WaVe_99
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WaVe_99 »

Ahoj Pavle,

moc děkuji za zprostředkování a skvěle strávený den. Měl bych sice pracovat, ale od příjezdu samozřejmě sedím a poslouchám :-) Myslím, že Great Lucid AMT je zcela mimořádný počin, ty bedny hrajou naprosto přirozeně a samozřejmě cokoliv, co se jim předhodí, jen ty moje předchozí JBL byly milosrdnější ke zprasenejm nahrávkám, ale to je správně, koneckonců proto jsem chtěl posun někam jinam. Bedny hrajou naprosto úžasně, přirozeně, dynamicky, fakt skvělá práce, smekám klobouk. Pro ostatní - velmi doporučuji návštěvu u Pavla v jeho super akusticky vyřešeném prostoru, mě velmi zaujaly i Waterfall, myslím, že to pro spoustu lidí může být velmi zajímavý nákup, ty bedny hrajou úžasně, leze z nich čistá muzika a to já mám moc rád. BTW, dojmy jsem ti měl chuť i teď zavolat, ale protože je již pozdě, tak zatím alespoň takto. Ad. vzhled - v reálu neodpovídá fotografiím, to zebrano je moc pěkná dýha a já mám rád jednoduché tvary, takže vzhledově s nimi nemám vůbec žádný problém, ba naopak. Pro případné zájemce si dám klidně práci a nafotím je Fujinou, ty fotky konkrétně tohoto kusu neodpovídají reálu, ta dýha vypadá úplně jinak.

Jediné, co mi teď vrtá hlavou, je samozřejmě moje naprosto nedostatečná akustika v tom mém krcálku, možná by s tím přeci jen šlo zatím něco udělat, než bude poslechovka, což bude bohužel ještě nějaký čas trvat. Myslíš, že bych ti kvůli tomu mohl zavolat?

Ještě jednou díky, moc si vážím tvého přístupu a tvé práce. P.S. Pozdravuj souseda a že ještě jednou moc děkuji za pomoc se stěhováním, to zrovna žádná sranda není :-)

NA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NA »

Nápodobně, a těší mě hodnocení mé práce.
No, zavolat určitě můžeš, ale nejsem si jist, že Ti mohu takto dát nějaké cenné rady.
Ohledně zvuku beden mi asi nepřísluší nějaké hodnocení, navíc jsou to oboje mé dítka, takže k nim mam obdobný vztah. Ale ty bedny hrají opravdu jinak. GL AMT jsou více na neutrální straně zobrazování, jejich zvuk je pevnější a sušší. Waterfall jsou živější, dynamičtější a šťavnatější, jak jsi myslím výstižně napsal, prostě z nich jde muzika. Bas není nepříjemně měkký, ale je méně konturovaný než co přináší GL AMT. Výšky nejsou tak delikátní a jemné, dají se popsat jako tělnatější a ráznější.
Hudba z Waterfallů má pro mě větší emocionální dopad, více strhává pozornost a přivodí častěji podupávání si do taktu.

lubos
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lubos »

Áno v skutočnosti vyzerajú krajšie, len na to potrebuješ špičkový foťak aby bola vidieť kresba na dýhe (aj ja mám len foto mobilom :cry: ). Pavle aj u GL AMT sa dá vhodnými komponentami zvuk zafarbiť. Po výmene PMA preampu za lampový od Audio Research to bolo pre mňa o hodne lepšie. ;)
Přílohy
IMG_1536.JPG

WaVe_99
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WaVe_99 »

A koukam, ze nejsem sam, kdo potrebuje zulove podstavce :-) Zatim stoji na preklizce, musim vlitnout na kameniky. Mohu se zeptat na vysku podstavce? 2cm? Pavel moc nedoporucoval to zvednout, nejsem si jisty, jakou nejnizsi vysku budou schopni vyrobit...

lubos
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lubos »

Áno, výška je 2 cm.

berka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od berka »

Lubos
Mas pravdu.Hraji na tranzistorovy predzesilovač Classe cp 65 a a Pri zmene na lampovy predzesilovač Antique Sound Lab Flora EX se zvuk změní.
Wave 99
Mne se žula moc neosvědčila.Vymenil jsem taky hroty s pod beden a vyměnil za cerebally .
Ale samozrejme na to muže mit vliv , jake používaš komponenty a jakou mas akustiku.

WaVe_99
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WaVe_99 »

berka - diky za postrehy. Zkusim zacit zulou, co nejnizsi a uvidime, co to udela :-)

Odpovědět