Noble Audio-Great Lucid AMT

Doporučte, kde jste viděli výhodnou nabídku ke koupi - bazary, ebay atd.
Odar

Re: Noble Audio-Great Lucid AMT

Příspěvek od Odar »

JJ, mikrofom odporucam aj ja. Aspon clovek zisti, ci ma kupit dalsiu dogu, alebo staci uz iba jazvecik :lol: *palec*

WaVe_99
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WaVe_99 »

Ahoj, jak napsal Pavel (NA). JBL250TI - moje poslední repro (vlastním cca 6-7 let), dělali v místnosti na basech opravdu psí kusy, možná je tam na chvíli vrátím a nahraju vám, co to dělá s věcma na poličkách, když se to trošku osolí a jaké to vytvoří dunění v rozích místnosti :-) To se teď neděje, proto jsem to takto popsal. A jak říkal Pavel, to podložení řeším z praktických důvodů.

lubos - tak to potvrzuje přesně mojí zkušenost, díky :-)

WaVe_99
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WaVe_99 »

Tak cca po roce s Noble Audio Great Lucid AMT - pořád stejné nadšení :-) Skvělá práce od Pavla, myslím, že kdyby tohle prodávala "známá firma", tak jsou bedny nezaplatitelné. Doufám, že mi vydrží ještě dlouhá léta :-) Neměl jsem nejmenší potřebu byť jen přemýšlet nad jinými repro. Myslím, že to je poprvé v životě :-)

Ještě jednou díky Pavlovi, snad bude příležitost se někdy stavit na kávu a krátce pokecat :-)

valderon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od valderon »

Wave99: blahopřeji ke spokojenosti, je to vzácné koření v tom hifi světě. Věřím ti to, Pavel má tu schopnost nabídnout výborný poměr výkon /cena. Já GL slyšel jen jednou na srovnavačce, ale byla to pecka. Užívej dál svého "konce" 👍

WaVe_99
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WaVe_99 »

valderon - ja nejsem moc, nebo spis vubec hifista, jen celozivotni milovnik hudby :-) Takze me vetsina “audiofilske nervozity” uspesne miji. Jsem spokojen, jak to mam. Jedine, co bych si pral, je samostatna poslechovka. Ale ziju i tak :-) Dekuju a at ti to hraje.

NA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NA »

WaVe_99
Tvá spokojenost musí být skutečná, když Tě to dovedlo až k tomu se po roce zmiňovat na fóru, díky těší mě to, a přimělo mě to nostalgicky vzpomínat na věci kolem vývoje těchto beden.
Noble Audio - výroba a prodej

Odpovědět