Doporučení na koncové monobloky

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odpovědět
BVa
Příspěvky: 2905
Registrován: 11 srp 2008 11:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Doporučení na koncové monobloky

Příspěvek od BVa »

2 pompo
Jediný dôvod prečo to robím je, že blbne hlavu "nováčikom" a tým čo ho nemajú prečítaného. Nerobím si žiadne ilúzie, že si z toho Hujer alias Pytlík niečo vezme a pochopí *taktone* . A čo robí, je jeho vizitka a demaskuje sa sám.
Škoda, že toto fórum nemá "ignorovátko" aby sa nezobrazovali príspevky od zvoleného užívateľa..

Uživatelský avatar
pompo
Příspěvky: 781
Registrován: 06 dub 2010 19:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučení na koncové monobloky

Příspěvek od pompo »

2-BVa
Ano ,já vím. *palec*

Uživatelský avatar
pompo
Příspěvky: 781
Registrován: 06 dub 2010 19:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučení na koncové monobloky

Příspěvek od pompo »

PítrsiPraho
Trávíš na tomto fóru moře času,tedy je to tady pro tebe (narozdíl ode mě) asi důležité. Proto ti dám malou radu sice jsi o ni nežádal,ale já věřím ,že si ji stejně přečteš.
Prosím ,já tě prosím - když tu někomu něco píšeš vyjadřuj se k tématu (souhlas-nesouhlas) a slušnou formou.Nikdy ,NIKDY už nehodnoť toho člověka ani jeho postoje nebo názory, i když si myslíš cokoli. Vydíš sám jak je to příjemné. Před odklikem si vždy přečti co jsi napsal a představ si,že tohle co čteš napsal někdo tobě. Drž se tedy témat pro tebe důležitých a klidně i hodnocení těch neživých elektro krámů ALE nenapadej, nehodnoť nevybíravě jiné lidi- živé bytosti.

Uživatelský avatar
PítrsPraha
Příspěvky: 3959
Registrován: 05 pro 2013 10:13
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Doporučení na koncové monobloky

Příspěvek od PítrsPraha »

Nováčikom blbnou hlavu především nesmyslné výroky typu "nejde o tvorbu nebo úpravu podle indivuálního gusta". Docela detailně jsem popsal, z jakých konkrétních a snadno pochopitelných praktických důvodů tenhle mylný výrok neplatí.

Co je odpovědí? Reakce v osobní rovině a nulová schopnost formulovat jakýkoliv argument. A proč to všechno? Kvůlu bezmoci napsat "ano, v tomhle jsem se mýlil, protože je nezpochybnitelné, že neexistuje neutrální komponent, neexistuje neutrální reálná poslechovka a neexistuje neutrální sluch".

Lidsky k přečtení velmi snadno.

A Pompo? Čtu tvou obsedantní potřebu radit druhým nerýpat do lidí a držet se tématu, nenapadat, nehodnotit. A čtu tvé reálné příspěvky současné i mnoho let dozadu, které jsou v přesně opačném duchu: k tématu ani čárka, jen bezduché napadání ostatních. A to třeba jen proto, že nesdílí tvé nedoložitelné konspirační teorie.

Lidsky k přečtení také velmi snadno.
A douška: nejsme na jazykovém fóru a jsem ten poslední, kdo patří k pravopis-fašos, ale v některých případech hromady hrubek trefně dokreslují celkový obrázek.
Naposledy upravil(a) PítrsPraha dne 04 čer 2020 14:12, celkem upraveno 2 x.

Miero
Příspěvky: 1479
Registrován: 07 kvě 2010 20:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučení na koncové monobloky

Příspěvek od Miero »

Pitrsi, ty si si uz priznal, ze si nepochopil to co vyustilo do "... hrajou blbe"? :-)

A nevyhovaraj sa na osobnu rovinu, sam si za to mozes, s tebou to inak ani nejde.

Uživatelský avatar
kychtax
Příspěvky: 3074
Registrován: 12 led 2015 11:17
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Doporučení na koncové monobloky

Příspěvek od kychtax »

BVa píše:
04 čer 2020 13:33
2 pompo
Jediný dôvod prečo to robím je, že blbne hlavu "nováčikom"..
Napodobne s Vama.
Ale kolik myslite, ze tu tech novacku je..mym odhadem naproste minimum.

Uživatelský avatar
kychtax
Příspěvky: 3074
Registrován: 12 led 2015 11:17
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Doporučení na koncové monobloky

Příspěvek od kychtax »

PítrsPraha píše:
04 čer 2020 11:05
- neexistuje audio komponent s nulovou zvukovou signaturou a to ani mezi těmi dobře a výborně měřícími
Mi se libi tato myslenka a nasel jsem i videjko Zvuk se "znovutvori" a meni proti originalu uz v dac, anal casti, ovlivnuje ho jeji reseni, napajeni atd. Meni se prakticky porad.. je to jen iluze, ze je neco presne a spravne proti originalu.

Uživatelský avatar
pompo
Příspěvky: 781
Registrován: 06 dub 2010 19:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučení na koncové monobloky

Příspěvek od pompo »

A nemyslím kvůli pravopisu, o tom jsem nenapsal ani čárku, tak nerozumím, proč jím "argumentuješ". Asi aby bylo o co se za každou cenu přít....

Re: kychtax

Příspěvek od PítrsPraha » včera, 14:28
Bez pochyb. Styl psaní, obsah, HRUBKY...

A douška: nejsme na jazykovém fóru a jsem ten poslední, kdo patří k pravopis-fašos, ale v některých případech hromady hrubek trefně dokreslují celkový obrázek.

Ale jdi, vždyť ty si už nemůžeš pomoci, už to asi ani nekontroluješ. *headbang*
nadto tu LŽEŠ nám všem i sám sobě ,zase klouzání po povrchu ,odbíhání ,snaha "nějak" dehonestovat, urazit jiného člověka a opět stejný ubohý pokus podsunout vlastní útok někomu jinému. *thumbs down* *thumbs down* *thumbs down*

FUJky , fujky

Uživatelský avatar
PítrsPraha
Příspěvky: 3959
Registrován: 05 pro 2013 10:13
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Doporučení na koncové monobloky

Příspěvek od PítrsPraha »

kychtax:
*thumbs up* Sympatický moudrý člověk.

To nejlepší audio může vzniknout jedině provázanou, neoddělitelnou a cílevědomou součinností technické erudice a ověřování poslechem. U nás namátkou SP Audio, Sroll, na Slovensku Canor, ve světě namátkou Dickie, Curl, McGowan...

Uživatelský avatar
PítrsPraha
Příspěvky: 3959
Registrován: 05 pro 2013 10:13
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Doporučení na koncové monobloky

Příspěvek od PítrsPraha »

pompo:
Až opadne tvé zjevné rozčílení a pocit frustrace z toho, jak zřetelný je rozpor mezi tím, co chceš po ostatních a tím, jak se sám reálně dlohá léta chováš, dopřej si pojednání na téma Významový rozdíl mezi "poukázat na něco" a "kritizovat něco".

A prosím promiň, ale jestli tě, jak píšeš, uráží a dehonestuje, že jsi nezvládl učivo prvního stupně základní školy, tak si látku přece můžeš zopakovat a doplnit *palec* . Dnes jsou tyhle učebnice pro děti snadno dostupné v online podobě komukoliv s internetem ;) .

Toliko za mne.


Herrer
Příspěvky: 455
Registrován: 02 říj 2014 07:52
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Doporučení na koncové monobloky

Příspěvek od Herrer »

Jak moc zvrácenej jsem, když mě ty věčný multivláknový hádky baví pozorovat? Vždycky když přibudou víc jak dvě stránky, vařím kávu :)
Nadral reprosoustavy

Uživatelský avatar
Leony5
Příspěvky: 1012
Registrován: 10 bře 2014 19:55
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Doporučení na koncové monobloky

Příspěvek od Leony5 »

No bez toho ponižování ostatních od některých rádoby inteligentů by to bylo lepší čtení.

Uživatelský avatar
PítrsPraha
Příspěvky: 3959
Registrován: 05 pro 2013 10:13
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Doporučení na koncové monobloky

Příspěvek od PítrsPraha »

Leony, a máš nějaký příspěvek ke koncovým monoblokům či existenci bezchybně neutrálních komponent, poslechovek a uší?
Nebo k obsahu ticho, jen hodnocení ostatních, které jen přispívá k tomu horšímu čtení....?

Bazi 36
Příspěvky: 1133
Registrován: 04 lis 2017 16:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučení na koncové monobloky

Příspěvek od Bazi 36 »

A nejhorší na tom všem je, ze se do této zajímavé a jistě i vzrušující bitvy zcela nesmyslně přimotal lubin s ňákejma koncovejma monoblokama. Nechápu, proč si na tyhle blbiny nezaloží vlastní vlákno. :lol:

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host