Cambridge Audio

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
Odpovědět
progsociety
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od progsociety »

pompo píše:
29 bře 2018 08:36
jak psal PMA: sluchátkový výstup je vyloženě "příposlechový" ,jinak je to do sestavy výborný převodník za pár korun. Problém je ,že ty převodníky jdou stále pomalu kupředu a Dacmagic+ už není žádná novinka ,najdeš tedy samozřejmě dnes i lepší ,jen se ale dívej i na cenu a také co držíš v ruce (různé flešky audioquest) atd.
DacMagic+ je rok 2012, ak sa nemylim? Hmm, ale zase má XLR vystupy, to nema kazdy alebo vies o nejakom zaplatitelnom dobrom chi-fi DAC s XLR-mi?

A tak isto konektivita u DACMagic+ je takmer bezkonkurenčná, na nahravanie do R2R, tape decku a hlavne DAT-ky / minidiscu cez coaxial priam idealny stroj, obzvlast ak ten minidisc vie pracovať s 24 bitmi :)

Ad sluchadlovy vystup: Veľa ľudí dáva prednosť kombu DAC/headphone amp za pár korun. Potom sa čudujú, že im ten sluchadlovy vystup nehraje. Zrejme je lepšie oddeliť tieto dva komponenty, inak také kombo vyjde na stovky eur / tisicky korun. Alebo je nejaký DAC prevodník s dobrým headphone ampom? Aune X1s (ako jeden z mála nemá iba digi, ale i analogovy vstup, takže to je skutočny headphone amp na rozdiel od Dacmagic+, ktorý cinchové Line In nemá)?

jurajc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jurajc »

ahoj, neviete ako to je s vyrobou CXU HD, ci sa pripravuje nieco nove alebo uz nie??

jurajc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jurajc »

johnybuchar píše:
28 kvě 2017 15:51
Je to tak, stejne tak preji majitelum CA, aby byli dale spokojeni se svymi vyrobky. Ale hlasit se to musi ;).
po roku a tristvrte Azur 851N asi dva krat reset kvoli "nenacitaniu" internetoveho radia ;) zato Transport CXC po jednom dni pouzivania uz raz nenacital disk :)

jirka86
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od jirka86 »

Měl jsem CA 550 asi 10 let bez problémů,mám CXC asi 2 měsíce a jede jako fretka-5-10hodin denně.

zita.ondrej@gmail.com
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zita.ondrej@gmail.com »

4 roky mám CA 851A+C a vše je ok. Žádé zásadní kvalitativní problémy. Vlastně u 851A mi na jaře odešlo napájení - nicméně v Tykon je nejlepší servis CA v Evropě, takže oprava byla blesková a za rozumnou cenu.

fb_mirek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fb_mirek »

Od včerejška se v app Cambridge Connect přestal zobrazovat obsah My Tidal. Funguje to pouze v te jejich druhé app kterou ale nerad používám. Deje se tak i na ostatních CA?
Přílohy
Screenshot_20200903_195533_com.audiopartnership.cambridgeconnect.jpg

fb_mirek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fb_mirek »

Vyřešeno. Opět funkční.

progsociety
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od progsociety »

jurajc píše:
12 črc 2020 06:18
johnybuchar píše:
28 kvě 2017 15:51
Je to tak, stejne tak preji majitelum CA, aby byli dale spokojeni se svymi vyrobky. Ale hlasit se to musi ;).
po roku a tristvrte Azur 851N asi dva krat reset kvoli "nenacitaniu" internetoveho radia ;) zato Transport CXC po jednom dni pouzivania uz raz nenacital disk :)
Už ide odvtedy ten transport v pohode? S akym prevodnikom ho mas prepojeny?

Odpovědět