Audio Video Show Praha 2022

Výstavy, vzájemné návštěvy, srazy - aneb domluvme se na zajímavé společenské akci
Odpovědět
avspraha
Příspěvky: 20
Registrován: 09 dub 2015 16:24
Kontaktovat uživatele:

Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od avspraha »

Obrázek

Máme pro vás skvělou zprávu! Po roční pauze jsme se rozhodli připravit další ročník Audio Video Show Praha - větší, lepší, luxusnější a zábavnější.
Těšíme se na viděnou začátkem června v nových brilantních prostorách O2 Arena Meeting Hub a Hotel Stages!

Přidejte se k naší akci na Facebooku: https://www.facebook.com/events/4360130 ... f=newsfeed

Více informací postupně na www.audio-video-show.cz

Herrer
Příspěvky: 455
Registrován: 02 říj 2014 07:52
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od Herrer »

Skvělá zpráva! *bravo*
Nadral reprosoustavy

Uživatelský avatar
Antony
Příspěvky: 1733
Registrován: 28 čer 2014 19:13
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od Antony »

Už to chtělo rozjet nějaké akce.

avspraha
Příspěvky: 20
Registrován: 09 dub 2015 16:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od avspraha »

audio-video-show-praha-2022.jpg
Pražské Audio Video Show otevře brány svého 7. ročníku již za 14 dní! Za svých 200,- Kč získáte nejen krásný 120ti stránkový tištěný magazín o hi-fi komponentech, ale letos také výběrové CD "Kaleidoskop" s audiofilskými nahrávkami.

Těšíme se na vás ve Stages Hotelu, odkud se můžete přesunout pouhých pár metrů do O2 Meeting Hubu a zažít souhrnně více než stovku expozic!

Všechny důležité informace: https://www.audio-video-show.cz/

Co uvidíte: https://www.audio-video-show.cz/vystavovatele/

Lákadla v jednotlivých expozicích: https://www.audio-video-show.cz/worksho ... kazky-2022

Co můžete vyhrát za luxusní ceny: https://www.audio-video-show.cz/soutez- ... vniky-2022

Těší se celý realizační tým Audio Video Show Praha!

Uživatelský avatar
Mike_Czech
Příspěvky: 361
Registrován: 09 říj 2017 19:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od Mike_Czech »

Byl jsem se dnes podívat s kamarády na AVS.
No, mám z toho dost smíšené pocity.
Na jednu stranu jsem rád, že takové akce jsou, obzvlášť po delší pauze kvůli Covidu a chápu, že není úplně jednoduché v neznámém prostoru odladit sestavu a akustiku, aby se mohla aspoň slušně prezentovat, ale na druhou stranu.....
Přišlo mi, že to letos spousta vystavovatelů opravdu odflákla a nedala si na té prezentaci vůbec záležet.
Za mne, pokud chci někomu vnutit sestavu za statisíce, tak by tomu ta prezentace a hlavně zvuk měl odpovídat.
U některých vystavovatelů jsem byl vyloženě zklamán.
Zvukově mne asi nejvíce potěšil Elfton, velmi příjemný neagresivní, ale přitom plný a dynamický zvuk *palec* .
Jsem rád, že bylo i celkem dost lampových zařízení, to mi udělalo opravdu radost.
Ale jinak asi nic, z čeho bych si vyloženě sednul na zadek nebo zůstal stát s otevřenou pusou.
Bylo to příjemné odpoledne, snad bude příště i více na co koukat a co poslouchat.
Přílohy
20220604_103502.jpg
20220604_110700.jpg
20220604_105823.jpg
20220604_113945.jpg
20220604_120757.jpg
20220604_121026.jpg
20220604_123136.jpg
20220604_124117.jpg

Dark side of the moon
Příspěvky: 829
Registrován: 28 čer 2019 14:38
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od Dark side of the moon »

Mám velmi podobné dojmy, tak mi to přišlo, že výstava odráží stav celého oboru, což by bylo na delší diskuzi.
Nicméně přes všechny výhrady to bylo fajn a díky všem organizátorům a vystavovatelům za účast.

Uživatelský avatar
kychtax
Příspěvky: 3060
Registrován: 12 led 2015 11:17
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od kychtax »

Byl jsem oba dny. Nemůže člověk moc hodnotit zvuk. Měli to letos poprvé v O2. Někteří vystavovatelé byli z prostor nešťastní, Don Giovanni je zvukově přívětivější.

Kocmeister
Příspěvky: 611
Registrován: 03 črc 2010 10:03
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od Kocmeister »

Asi věc vkusu. Mě se to víc zamlouvalo právě letos v O2 a protějším hotelu. Minimálně tam byla lepší vzduchotechnika než v Giovanni, takže ne tolik smradu.
Zvukově jsem si vysloveně z ničeho nesedl na zadek. Drahé sestavy tak nějak nehrály lépe než, co mám doma. Důvodů je spousta, určitě ne pouze, že by to byly průsery. Ale pár věcí překvapilo. Třeba KLH Model Five v Diokaudio. Na dnešní poměry laciný repro, takřka přesná kopie 70´s modelu, sedícího na zemi se sklonem na posluchače a stejně to hrálo natolik v pohodě, že bych s tim dokázal žít. Třeba kdybych se dostal do nějaký existenciální nouze a musel se zbavit současný sestavy. Mrzí mě, že v pátek zrovna nehrály ATC 150 nebo, co to tam bylo za vysoký model této značky. Kamarád tam byl v sobotu a tvrdil, že hrály a byla to pecka.
Dále pak překvapily malé Elac BS312. To jsou malinkaté regálovky v kovové ozvučnici. Rozehrály až neskutečně velkou místnost v O2. Největší hit v poměru cena/výkon z celé výstavy mi přišly české Nadral Zero za 18 tisíc. Takový zvuk za tak nízkou cenu, klobouk dolů. Jinak všude bylo k poslechu spousta magnetoplanárních sluchátek známých i zceal neznámých značek. Zdá se, že tuto koncepci technicky zvládá, na rozdíl od dynamických sluchátek, kdekdo. Zvukově většinou opravdu slušné, jenže cenou málokdy pod 100 tisíc, což je úplně mimo mísu.
kabelguru.cz

Uživatelský avatar
jirkash
Příspěvky: 393
Registrován: 11 dub 2021 11:16
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od jirkash »

Víc kýče než zvukově zajímavých věcí, co by stály za to.

Uživatelský avatar
pbaudis
Příspěvky: 462
Registrován: 23 říj 2021 22:07
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od pbaudis »

Mohu nějak získat ten magazín?


Vinco
Příspěvky: 123
Registrován: 23 led 2019 18:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od Vinco »

Ten Elfton, to je co, resp. kto prosim vas ? Viete mi k tomu cosi viac napisat ?

Uživatelský avatar
Mike_Czech
Příspěvky: 361
Registrován: 09 říj 2017 19:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od Mike_Czech »

Česká značka z Černošic.
Podívej se na elfton.cz , jsou tam veškeré informace.

Vinco
Příspěvky: 123
Registrován: 23 led 2019 18:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od Vinco »

Vraj tie predprodukcne bedne tam hrali super....

Yiakubou
Příspěvky: 474
Registrován: 07 črc 2020 18:06
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od Yiakubou »

Hrali super. Pry ale maji stat k 200 tisicum, coz uz je celkem dost s ohledem na to, ze jde o maleho lokalniho vyrobce a stale spise mensi sloupy.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host