Nový Slovenský Highend časopis na obzore

Výstavy, vzájemné návštěvy, srazy - aneb domluvme se na zajímavé společenské akci
Odpovědět

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Nový Slovenský Highend časopis na obzore

Příspěvek od dadaft » 05 lis 2008 18:28

do prkýnka Rowingu, jak to že mi mažeš celé příspěvky???

zeptám se alfagolema znova: tys nám tady přišel vymačkávat vředy? nejsi trochu mimo??

alfagolem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alfagolem » 05 lis 2008 18:34

dadaft píše:hej, alfagolem, já tě žeru. někdo takový, to se jen tak nevidí. vychloubat se na hififóru svým sluchem, neboli říkat ostatním, že jsou hluší trotli, tomu říkám čistá práce!
co tak tříbit svůj sluch hlasitým opakováním vlastní věty: bav sa takto s vlastnou materou ty [....].
co?

[EDIT by Rowing] ....
keby si nebol natvrdly, tak by si postrehol, ze argumentacia uchom nie je samoucelna, ale vychadza z rozkazu niektorych tvojich spolubojovnikov (citujem) "vysrat sa na kvetnate recicky o posluchu a zamerat sa vylucne na merania a podrobny technicky popis". no a kedze nemam elektrotechnicku priemyslovku, ale doktorat filozofie v oblasti hudobnych vied a som aktivny hudobnik (skladatel, aranzer, hrac), tak sa k hifine vyjadrujem ako k zdroju zvuku, a nie konglomeratu suciastok, ktore v konecnej instancii jej reprodukciu sprostredkovavaju. tot vsjo.

Peer
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peer » 05 lis 2008 18:36

Hoši, už na to kašlete a běžte poslouchat hudbu nebo na pivo...

alfagolem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alfagolem » 05 lis 2008 18:38

dadaft píše:MB není šéfredaktor. dokázal se dokonce omluvit. na to ty nemáš...
o5 nepozorne citas. ospravedlnujem sa casto a rad za skutocne chyby. je symptomaticke, ze jeho prehresok (MB), ktory nema obdobu je diplomaticky "prehlizen" a pekne krasne zameteny pod koberec. pokrytecka sosacka banda falosnych psov, ktorim vyju, ale karavana ide dalej.

alfagolem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alfagolem » 05 lis 2008 18:42

dadaft píše:do prkýnka Rowingu, jak to že mi mažeš celé příspěvky???

zeptám se alfagolema znova: tys nám tady přišel vymačkávat vředy? nejsi trochu mimo??
vredy naskakali potom ako ste sa nazrali vlastnej spupnej cokolady chytrolinskych odsudkov a predcasnych poprav. este raz si to laskavo zrekapitulujte: kto z vas sa o zval, ze je neslusne (a napokon aj politicky nekorektne voci subjektu zo susednej krajiny) kohokolvek bez dokazov obvinovat z koruptivneho spravania, robit z jeho prace sucast svojho vyprazdnovania a navadzat kohokolvek na bojkot a nekupovanie? licomerni podvrataci, mlcali ste ako vsi pod chrastou, teraz ste spravodlivo rozhorceni. malomestiaci a malomyselni obmedzenci (s vynimkami, boze kiez by ich bolo viac)

JP
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JP » 05 lis 2008 18:44

aktivny hudobnik (skladatel, aranzer, hrac), tak sa k hifine vyjadrujem ako k zdroju zvuku, a nie konglomeratu suciastok
Andy, možno bude lepšie sa vyjadrovat len k hudobným nástrojom. *headbang*

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od dadaft » 05 lis 2008 18:53

dyť říkám, že tě žeru.
ze soukromých mailů s vyjádřením podpory, jejichž autoři se bojí vystoupit veřejně, se moc neraduj. běžný kolorit. sám jich mám tuny. o skutečné podpoře to neříká nic.
víš, když přijdou s námitkou k obsahu HE technici, reaguješ tím, ať není zpochybňováno tvoje ucho, které hned při jednom povýšíš nad uši ostatních. to mi vadí.
o pokrytectví mi nemusíš povídat. před nedávnem jsem se tady pokusil otevřít diskusi o kvalitě recenzí v hifi časácích. málem mě ukamenovali. a teď jsou najednou všichni pohoršení kvalitou recenzí v HE...

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od dadaft » 05 lis 2008 18:56

ale s těmi maloměšťáky a malomyslnými omezenci bych si nebyl tak jistý frajere.

alfagolem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alfagolem » 05 lis 2008 19:00

JP píše:
aktivny hudobnik (skladatel, aranzer, hrac), tak sa k hifine vyjadrujem ako k zdroju zvuku, a nie konglomeratu suciastok
Andy, možno bude lepšie sa vyjadrovat len k hudobným nástrojom. *headbang*
vdaka, co este mozem? si moj bachar v lagri, alebo ako ma chces obmedzovat?

alfagolem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alfagolem » 05 lis 2008 19:04

dadaft píše:dyť říkám, že tě žeru.
ze soukromých mailů s vyjádřením podpory, jejichž autoři se bojí vystoupit veřejně, se moc neraduj. běžný kolorit. sám jich mám tuny. o skutečné podpoře to neříká nic.
víš, když přijdou s námitkou k obsahu HE technici, reaguješ tím, ať není zpochybňováno tvoje ucho, které hned při jednom povýšíš nad uši ostatních. to mi vadí.
o pokrytectví mi nemusíš povídat. před nedávnem jsem se tady pokusil otevřít diskusi o kvalitě recenzí v hifi časácích. málem mě ukamenovali. a teď jsou najednou všichni pohoršení kvalitou recenzí v HE...
najdi si moje recenzie v HER, ak teda hovorime o recenziach nosicov. nota bene - pisal som ich v cestine, priamo, bez prekladatela. odchovany hrabalom, vancurom, kunderom, saudekom (ma nadhernu archaicku cestinu)...

alfagolem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alfagolem » 05 lis 2008 19:12

viete co je jazda? ze pan administrator upratal kompromitujuce diskusne prispevky zo zaciatku diskusie, ktore ma nakopli a ktore boli jednoznacne podpasove (a nikto sa neohradil z neskorsich strazcov cistoty moralky, jazyka bez vulgarnosti - co keby to zaculi vase deti, ktore su 100x viac skazene vasim pokrytectvom) a cela diskusia zacina pekne kulantne od naboru redaktorov pre novy casak. parada. niekto tu ovlada umenie trhat kompromitujuce matrose z lustracnych zvazkov. je mi z toho...
preco by vsak vyznavaci uslachtileho hobby mali byt automaticky slusni ludia? ale ze tach druhych je taka prevaha a su kedykolvek kamenovat zaslepeni brvnom vo vlastnom oku, to je fakt tristne...

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od dadaft » 05 lis 2008 19:15

to je tvoje typická odpověď. přesně takhle uvažuješ...
víš, já nejsem úplně nevzdělaný idiot. po rozjetí tohohle fóra se ukázalo, že pokud se nepodaří přitáhnout zkušené hifisty, tak by ho vbrzku mohli ovládnout různí Paolové a podobné figurky. bylo potřeba projít bránou pokory. naučit se přemýšlet o názorech druhých. myslím, že ať si momentálně stojíš jak chceš vysoko, tak tahle cesta tě teprve čeká...

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od dadaft » 05 lis 2008 19:19

tím chci říct (aby bylo jasno a jestli ti to ještě nedochází): tady si zatím figurka. a záleží jen na tobě, co s tím uděláš...

alfagolem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alfagolem » 05 lis 2008 19:24

dadaft píše:to je tvoje typická odpověď. přesně takhle uvažuješ...
víš, já nejsem úplně nevzdělaný idiot. po rozjetí tohohle fóra se ukázalo, že pokud se nepodaří přitáhnout zkušené hifisty, tak by ho vbrzku mohli ovládnout různí Paolové a podobné figurky. bylo potřeba projít bránou pokory. naučit se přemýšlet o názorech druhých. myslím, že ať si momentálně stojíš jak chceš vysoko, tak tahle cesta tě teprve čeká...
ak povazujes bohapustu manipulaciu s faktami za prechod branou pokory a za pokorneho toho, kto nazyva ineho cloveka figurkou, je mi ta luto. taka obmedzenost musi byt zahanbujuca. mas doma zrkadlo?

Odpovědět