NIN

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Odpovědět
NIN
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: NIN

Příspěvek od NIN » 24 led 2014 13:23

Moje nejoblíbenější nebo jak se říká "bytelné" nahrávky bez kterých bych byl v životě přinejmenším dost nevyrovnanej. *palec*

ABBA - Voulez Vous, AC/DC - Highway To Hell, Accept - Restless And Wild, Anathema - Alternative 4, The Beatles - Abbey Road, Faitless - Live At Alexandria Palace DVD, Black Sabbath - Heaven And Hell, Billy Idol - Rebel Yell, The Cult - Love, Def Leppard - Pyromania, Depeche Mode Violator, Duran Duran - Duran Duran 1993, Eurythmics - Greatest Hits, The Fields Of The Nephilim - Ceromonies - live + DVD, Foreigner 4, Frankie Goes To Hollywood - Welcome To The Pleasuredome, Gorefest - Soul Survivor, INXS - X, Iron Maiden - The Number Of The Beast, Jeff Beck - Who Else

Obrázek

Jiří Schelinger - Nemám hlas jako zvon, Joe Satriani - Flying In A Blue Dream, Judas Priest - Screaming For Vengeance, Karel Kryl - Bratříčku, zavírej vrátka, Kula Shaker - Peasants, Pigs & Astronauts, Laibach - Jesus Christ Superstar, Led Zeppelin - I, Madonna - Confession Tour DVD, Lucie - Lucie, Marilyn Manson - Antichrist Superstar, Massive Attack - Mezzanine, Metallica - Ride The Lightning, Michael Jackson - Thriller, Ministry - Psalm 69, Motley Crue - Shout At The Devil, Motorhead - No Sleep till Hammerstmith, Nena - Nena, Nine Inch Nails - Pretty Hate Machine, Olympic - Prázdniny na Zemi, Ozzy Osbourne - Bark At The Moon, Paradise Lost - One Second, A Perfect Circle - Thirteen Step, Peter Gabriel - So

Obrázek

Pink Floyd - Wish You Were Here, Placebo - Sleeping With Ghost, Plexis - Půlnoční rebel, The Police - Ghost In The Machine, Queen - Live Killers, Queensryche - Q2K, Rainbow - Raising, Saxon - Denim And Leather, Scorpions - Animal Magnetism, Simple Minds - Street Fighting Years, Slayer - Reign In Blood, The Sisters Of Mercy - Vision Thing, Steve Vai - Passion and Warfare, Tears For Fears - The Hurting, Tool - Aenima, U2 - Achtung Baby, UFO - Strangers In The Night, Ultravox - Quartet, Van Halen - I, Venom - Black Metal, Visage - Visage, W.A.S.P. - W.A.S.P., Yazoo - Upstairs At Eric´s, ZZ Top - Eliminator

Obrázek

drfish
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od drfish » 24 led 2014 17:07

Tak v tom bychom se jako dosti shodli... *thumbs up* *thumbs up* *thumbs up* *thumbs up* *thumbs up*

Ramones
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Ramones » 24 led 2014 19:35

Já bych doma snesl (nebo mám ;) ) "pouze" 32 vykonavatelů z tvého seznamu.

NIN
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NIN » 25 led 2014 14:07

Nerad bych byl domýšlivý, ale myslím si, že většina přítomných se širším záběrem hudebních žánrů se musí shodovat alespoň v pěti titulech. Je fakt, že je tu určitě dost lidí, kteří jedou třeba jen ve vážné hudbě. V tom případě by byla povinost určitě zařadit (nejen) Smetanu - Má vlast. Bohužel jsem to asi nikdy nedoposlouchal celý. Začátek pěknej a pak jsem postupně ztrácel nervy :D . Všem váženým fanouškům vážné hudby se vážně omlouvám, ale vážně je to na mě asi moc vážné. :roll:

slayerss
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od slayerss » 25 led 2014 14:19

:D :D

Prospero
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Prospero » 25 led 2014 14:35

NIN píše:Má vlast. Bohužel jsem to asi nikdy nedoposlouchal celý. Začátek pěknej a pak jsem postupně ztrácel nervy .
Treba to ma na svedomi jen spata rozlsovaci schopnost tveho aparatu! :mrgreen:

Ale vazne…v kazdem z tech tvych tri “bloku” nachazim priblizne 70% - tni shodu.
Bodejt, by taky ne, kdyz je to tam sama “klasika”! :lol:

Je ale treba neusinat na bobkovych listech a denne si dale rozsirovat obzory….. ;)

NIN
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NIN » 25 led 2014 16:00

Prospero píše:Treba to ma na svedomi jen spata rozlsovaci schopnost tveho aparatu!
Je to možné, ale vlastnil jsem nějakou verzi od Košlera a v porovnání s ostatními nahrávkami to byla zvuková bída. Dal bych sem foto, ale internet to nezná. Bylo to origo myslím od Supraphonu a je na obale jeho hlava. Možná to někdo vlastní a potvrdí či vyvrátí moje sluchové hodnocení tohoto titulu.
Taky jsem kdysi někde slyšel Vivaldiho Čtvero ročních období. Byl to docela nářez - mám pocit, že zrovna "Zima" a tak jsem si ho pořídil. Jenže jsem tenkrát netušil, že když to bude dirigovat někdo jinej, tak to bude znít úplně jinak. No a na to jsem dojel a taky jsem to nervově nevydržel. :D

Prospero
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Prospero » 25 led 2014 16:33

:D :D :D

(Ma prvni veta byla myslena ironicky.. ;) )

NIN
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NIN » 25 led 2014 19:37

Jasně. To neřeš. I kdyby ne, tak bych se neurazil. Nejsem blázen, abych nevěděl, že můj aparát není až taková "lupa" a zvukovej přednes jako spousta jinejch mašin. Reagoval jsem jen kvůli tomu nepřesvědčivýmu Smetanovi. :D

NIN
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NIN » 25 led 2014 20:18

Tady jsem dal dohromady pár věcí, které mám rád a které jakkoli vybočují z žánru či ze stylové řady alb určitého interpreta /např. Billy Idol/. Nejsou to věci tak obvyklé jako ty zveřejněné výše, ale klidně mohou být pro někoho jiného také označeny za klasiku. *palec*

Anne Clark - To Love And To Be Loved, Art Zoyd - Nosferatu, Dir En Grey - Uroboros, Billy Idol - Cyberpunk, Jarboe - Mahakali, Gregg Bissonette - Submarine, Dan Bárta - Theyories, Grotus - Mass, How To Destroy Angels - How To Destroy Angels, Jiří G. Hrubeš - Elysius, John Frusciante - The Empyrean, Mars Volta - The Bedlam In Goliah, Puscifer - V is for Vagina, Psí Vojáci - Leitmotiv, Death In Vegas - Elvis, Ozric Tentacles - Jurassic Shift, Russian Circles - Station, Tides From Nebula - Earthshine, Rare Earth - Ma

Obrázek

Ramones
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Ramones » 25 led 2014 20:41

Moje oblíbené album: Puscifer - V is for Vagina
Jen jsem si musel zvyknout na ten šum ;)

Ramones
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Ramones » 25 led 2014 20:42

Moje oblíbené album: Puscifer - V is for Vagina
Jen jsem si musel zvyknout na ten šum ;)

drfish
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od drfish » 26 led 2014 12:20

[/quote]
Taky jsem kdysi někde slyšel Vivaldiho Čtvero ročních období. Byl to docela nářez - mám pocit, že zrovna "Zima" a tak jsem si ho pořídil. Jenže jsem tenkrát netušil, že když to bude dirigovat někdo jinej, tak to bude znít úplně jinak. No a na to jsem dojel a taky jsem to nervově nevydržel. :D[/quote]

Přesně na tomhle jsem s klasikou vyhořel i já. Nahrávek jedné a té samé věci jsou miliony a člověk neví, kterou pořídit, nakonec zvolí blbě a ta hudba ho vůbec neosloví. Typický případ- Má vlast a Novosvětská- vůbec mne to nebavilo a pak jsem to náhodou slyšel v rádiu v autě a šel do kolen....o tom bychom měli asi hovořit v "doporučených nahrávkách" že?

tinariwen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tinariwen » 26 led 2014 12:54

Veru tak,ja v tej vaznej hudbe tápam presne kvôli tomu a mam v nej poriadny gulas v hlave. *headbang*

NIN
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NIN » 26 led 2014 14:49

Já bych to s tou Smetanovou Vlastí přeci jen ještě zkusil, ale potřeboval bych doporučení na dobrou verzi nahrávky, jestli taková vůbec existuje :?: Tady jsou nějaké tipy na výběr, ale babo raď.

Obrázek

Odpovědět