BURMESTER

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
sekal

Re: BURMESTER

Příspěvek od sekal » 09 čer 2012 00:00

Fotolaik : Mě nic nežere "človíčku".. Nevím, jak jsi na to přišel.. Já se tady docela dobře bavím..:D A že bych bych se tady navážel do lidí "v takovém množství vláken", o tom také nic nevím.. Tedy pokud zde někdo nenapíše vyslovenou hovadinu, jako je např. tato http://hifinazory.cz/forum/viewtopic.ph ... 564#p93400 .. To pak vyjímečně zasáhnu a obvykle nebývám sám...:twisted:

P.S. Pravda, ten podmiň. způsob slovesa být mi malinko "unikl", ale to nic nemění na tom, že 99,9 % mých příspěvků je gramaticky správně. A na tom nic nezmění ani taková sebestředná, nadutá, kyselá prdel, jako je trulant Boxer (http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.ph ... 730#146730).. Pavel Dudek měl pravdu, jako ostatně téměř vždy...

MMM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MMM » 09 čer 2012 00:02

Co se tadi človjek fšechno nedozvý o Burmestru ...

sekal

Příspěvek od sekal » 09 čer 2012 01:22

Fascinují mě pobouřené reakce od lidí, kteří se zde tak striktně dožadují držení tématu threadu, když je již apriori jasné, že snad s výjimkou autora vlákna si ten nesmyslně předražený (a také subj. skutečně ohyzdný) zesilovač nikdo z nich nekoupí.. A ta cenová přepálenost se týká celé produkce této firmy, tak o čem chcete vlastně diskutovat ?

Aleska
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aleska » 09 čer 2012 07:34

Slovo moderátora:

Prosím všechny diskutující, aby neporušovali pravidla tohoto fóra. Chápu, že v okamžiku kdy není funkční administrátor a nelze tedy dát BAN, je nesmírně lákavé vyřizovat si osobní účty zde v tomto vlákně.

Přesunovat příspěvky do "Žumpy" nehodlám, protože platí:

a) Jakýkoliv zásah moderátora je *thumbs down*
b) Nezasáhne-li, je to též *thumbs down*

Takže Vás prosím o porozumění.

Zdeny
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdeny » 09 čer 2012 07:48

efendi píše:Budu míst v jedné větě 100 překlepů, ale y/i bdu mít správně vždy

DYZAJN. :mrgreen:

Počeštěné výrazy z oblasti vědy, techniky a PC jsou uznávány ve fonetické podobě jako gramaticky SPRÁVNÉ, malamute :-)

Zdeny
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdeny » 09 čer 2012 07:52

Aleško, přijmi moji omluvu za to, že jsem si dovoli vyjádřit svůj nesouhlas s dyzajnem výrobků Burmester. A jiní se toho pak chytli... :-)

jouda

Příspěvek od jouda » 09 čer 2012 08:30

Priste zase zalozim nejake tema... :roll:

Zdeny
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdeny » 09 čer 2012 12:11

jouda píše:Priste zase zalozim nejake tema... :roll:
Nezlob se, Burmester je zajímavá značka, kdysi byly nějaké věci testovány v AVR či Audiu, už se nepamatuji, testoval to Pavel Dudek. Technická stránka věci je b ez pochybností, dyzajn je věcí každé značky a jeho zalíbení se jedinci je - bohužel - věcí onoho každého soudruha silně individuální.

sekal

Příspěvek od sekal » 09 čer 2012 14:30

Tak jsem si rámcově pročetl pár testů toho zesilovače, a že bych byl zrovna nadšen se nedá říci.. Podívejte se např. na foto levé části otevřeného zesilovače v tomto testu http://www.burmester.de/de/media/pdf/pr ... 0small.pdf ..
Je tam evidentně uprostřed poměrně dosti prohlá DSP..:? A za toto mám vypláznout cca 226 000,- Kč ? To snad ne.. Ostatně v tomtéž testu je Preis/Leistung hodnocen pouze jako BEFRIEDIGEND, což je jen recenzentský eufemismus pro výraz předražený..

P.S. Škoda, že sem již téměř nechodí konstruktéři.. Rád bych věděl, co by na to říkal Kazzatel, PMA, BV a další lidé z oboru...

boxer

Příspěvek od boxer » 09 čer 2012 15:02

A nac by ti byly jejich nazory, kdyz tomu stejne nerozumis kysela naduta vypatlana prdeli.

Me napadnes kvuli jedne chybe a sám na sve tri napises ,ze o nic nejde.

Aspon vsichni vidi ,jaky jsi ohromny pedagogicky charakter.

Poucovat ti jde na vybornou. Ale sám si tak zamest. Co?

sekal

Příspěvek od sekal » 09 čer 2012 16:16

Moje žádost ohledně odb. posouzení konstruktérů se týkala zjevné mechan. vady toho zesilovače, a na pochopení případné odpovědi jsou moje znalosti dostačující ty egoistický, vylízaný blbe..

Co se týče pravopis. chyb, tak se nauč počítat.. Ty jsi udělal dvě a ne jednu ! Máš rudo před očima a už nevíš, co píšeš.. Já jsem udělal jednu (stejnou), byť třikrát, a tu jsem taky uznal..

A jaký jsi (nejen) pedagog. charakter jsi dostatečně předvedl zde http://hifinazory.cz/forum/posting.php? ... 98#pr93659 a následně... Myslím, že k tomu není co dodat....:lol:

boxer

Příspěvek od boxer » 09 čer 2012 17:41

Komunisticky estebacky hovado se chovalo stejne jako ty. A takovy je potreba vyzmizikovat z povrchu Zeme.

Prospero
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Prospero » 09 čer 2012 18:05

Panove, uz se tady nehadejte! Zalozil jsem (extra pro vas) vlakno v "ZUMPE". :D Jak se rika? ;)
P.S.: Pan Dieter Burmester je kapitola sama pro sebe. Byl jeden z prvnich, kdo experimentoval s reminkovym CD pohonem a spoustou jinych "nevsednich" reseni a uspech mu (jako ostatne mnohym jinym) proste stoupnul do hlavy, coz se take odrazilo na jeho "cenove politice". Designove je to proste "Burmester" (bud ANO nebo NE.) Ale ze mu to nehraje, by asi netvrdil ani ten nejvetsi pokrytec! Smitec! :)

jouda

Příspěvek od jouda » 10 čer 2012 08:54

sekal píše:Moje žádost ohledně odb. posouzení konstruktérů se týkala zjevné mechan. vady toho zesilovače...
Nejsou to silná slova? ''Zjevná mechanická vada'' v této kategorii? :shock:

jouda

Příspěvek od jouda » 11 črc 2012 22:56

A přece je pěkný na pohled, nádherný na poslech! :P

Odpovědět