Dream Theater

Dnes hraje nebo hrálo ...
Jester
Kontaktovat uživatele:

Re: Dream Theater

Příspěvek od Jester »

boxer píše: 5. Larks Tongues In Aspic Pt.2 (King Crimson)
Tak jsem sice coververze nahoře poplil, ale tohle bych si poslechl.
lechos píše:moje prvotina od DT a dosud (asi) nejlepší
Obrázek
To ale jenom proto, že jsi to slyšel jako první. Jinak je to spíš podprůměrné (v jejich tvorbě) a opakovaní již vyřčeného (zahraného).

lechos
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lechos »

je to asi tak...ty první si cením nejvíc, plati i jinde (Metallica, WASP, Aerosmith, Mötley Crüe, KISS..................)

MB
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od MB »

Mna chytili v 1992 Images and Words (mam aj doma na CD), potom som si zohnal album z 1989 When Dream and Day Unite (nuda, ale asi najskor sposobena nevyraznym povodnym spevakom), no a v 1994 ma este bavil Awake. To uz som ale uplne prepadol kuzlu Psychotic Waltz a Dream Theater bol pre mna zabudnuty niekde v dejinach...

To CD Images and Words som si sentimentalne kupil minuly rok, a mozem povedat, ze ma stale bavi.
Obrázek

davidhighend
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od davidhighend »

DT jsem slysel poprve s deskou, kterou predstavil MB. Od te doby se mne osobne libi dost. Ikdyz pro nekoho cirkus, muzikanti jsou skveli a rad si je poslechnu kdykoliv. Me nejvice oblibene jsou

Metropolis muzu dost

Obrázek

Awake
Obrázek

a koncertni dvd
Obrázek

Sice trvalo trosku dele nez se James LaBrie v prvnich nekolika minutach do toho hlasove napasoval, ale pak uz bylo vse OK.

merhaut

Příspěvek od merhaut »

DT jsem měl pár dnů po vydání jedničky. Špica, vztah Dream Theater - Rush a´la Kingdom Come - Led Zeppelin, Marillion - Genesis. Pak to šlo jen dolů, dolů, dolů, až do nicoty... zbyla jen instrumentální macha a lalalabezkulka. Nic pro mne. U muziky mám jiné nároky a preference.

boxer

Příspěvek od boxer »

Jak se ti líbí poslední UFO?

Paul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paul »

Opět výborně napsáno - skvělá deska *bravo* .Jarda to krásně popsal.

boxer

Příspěvek od boxer »

merhaut

Sorry,moje lenost se kouknout na tvůj web pro vysvědčení UFO.

Dals jim hodně pěkné vysvědčení a myslím si,že (když už jsme v threadu s D.T.) se konkrétně tady uzavírá kruh toho,co bylo mnou myšleno (technické ale..) či tebou myšleno (a vysvětleno ...cirkusáci).
Ano,toto je klasika jak má být a několikrát jsem se musel podívat,když začala 1. skladba,jaký že to je rok vydání.

Skvělé.

davidhighend
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od davidhighend »

Merhaut, Boxer.

S jednim s vama dvema souhlasit urcite budu a to, ze na jejich posledni desky nejak chut nemam. Ale zacatky maj vyborne a urcite par jejich kousku mit doma se urcite neztrati.

boxer

Příspěvek od boxer »

Kapela UFO se během The Visitor Tour 2009 představí 20. listopadu 2009 ve zlínském Masters Of Rock Café a o den později v Retro Music Hall v Praze.
*bravo*

swenik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od swenik »

od merhaut v 22 čer 2009 20:02

Když tohle je těžké. Podle mě je nelze kritizovat. Hudebníci jsou to skvělí, ale není už dál kudy jít. Tím nemyslím jejich remaky slavných alb, to rovněž moc nemusím. Ale jejich tvorba není až tak špatná. Jak už jsem psal v jiném tématu, "Ti" ze sedmdesátých let naplnili progrockové pokladnice až po vrchol a těžko už něco nového vymyslet. Já mám Dream Theater rád, protože pro mě to jsou zkrátka novodobí tvrdší "Yesáci". Je to "vykrádání" na všech frontách, ale jsem za něj vděčný, protože i díky nim ještě tahle hudba žije. A chtělo by to mnohem víc takových "následovníků".. *thumbs up*

boxer

Příspěvek od boxer »

Jarda Merhaut

napsal ve své recenzi na poslední CD kapely BigElf v poslední větě toto:

Doufám, že příště budou DREAM THEATER dělat předskokany téhle partě.

Vzpomněl jsem si na to,když jsem dnes četl toto:

" Na svých stránkách 'Železná panna' oznámila termíny svého amerického a kanadského turné, na kterém ji budou v červnu a červenci tohoto roku zahřívat publikum američtí progresivní metalisté Dream Theater. "

Ramones
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ramones »

merhaut píše:Cirkusáci
..nemáš ty k těm kolotočům nějaký nevyřešený vztah :?: :)

merhaut

Příspěvek od merhaut »

Ne, pro mě je to synonymum pokleslé zábavy a estetiky...

Odpovědět