Prostor, prostor a zase prostor...

Řešení akustiky poslechové místnosti, akustické panely, basové pasti.
Odpovědět
Donuts
Kontaktovat uživatele:

Re: Prostor, prostor a zase prostor...

Příspěvek od Donuts »

aggustini: co kouri dadaft uz vsichni vime, ale tys nam sveho dealera jeste nepredstavil, naprav to.

agustini
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od agustini »

to: Donuts

Niesom HiFi-sta..nemam svojho dealera (ani takeho co mi sype prasky, ani takeho ktoreho produkty by som tu propagoval).. sorry, ze som ta sklamal. :cry:

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od dadaft »

jsi hodný agustini
víš, neber si to moc osobně, prostě jsem potřeboval oponenta - škoda, že už tě to nebere
zdraví mi slouží
ale ještě jednou díky - dnes jsem dal marantze bokem - on patří k marantzům, pak se ukáže, s philipsy ne - vyčistil jsem kabeláž, prostě vše jak má být - hraje to dobře - potichu. nahlas ne...
já bych tě za pár týdnů rád poznal. znáš to, tváří v tvář je vždycky všechno víc člověčí.
ale žádné naléhání...

ono trochu jsem zabral a vida - i v polštině dokážu být docela přesvědčivý :-) o půl druhé v noci se ozvaly fb815-ky. vysvětlil jsem bývalému majiteli, že jsem slušný člověk (no, přesněji naposledy slušný), a že je to hrozné, jaké má se mnou a s fb815 problémy. zatne zuby. je to chlapík. pošle je i kdyby měl rýt držkou v hlíně!!!
obdivuju tyhle silné typy. kdyby spadla nebesa, takoví jako on je chytnou, a jak Atlasové za nás bídné ponesou tu tíhu !!!

tak - chtěl jsem to ještě ideově-politicky rozebrat, ale dobrá, možná jindy a jinde...

:P

cinki-linki-cink
sim-sala-pink

(plesk. au ty debile. když už na to prdíš, tak aspoň čum před se sebe!!! ::::::: sorry, brácho. jsem kapku popředu - - - kvík. hvíííízd. plesk. (současnost) au ty debile. neříkal jsem, že mi to vadí... :::::::: sorry brácho...)

boží hlas: ty si myslíš, že jsem blbej dadafte?

nebesa

!!!

*

:mrgreen:

MB
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od MB »

Myslis, ze by si nam mohol napisat zrozumitelne a v skratke , cim je tento tvoj prispevok nejako prospesny teme o priestore? A hlavne dalsou (prosim jednoduchou) vetou, co maju spolocne tvoje (zjavne nefunkcne) FB815 s priestorom? Myslel som si , ze moje prispevky na forach su uplne trapne, nanic a este k tomu od veci, ale co dokazes vytvorit v jednej teme ty, je uplne obdivuhodne. Kazde rano dostanem svoju dennu porciu smiechu citanim tvojich blabolov, neber si to osobne, ale myslim si, ze vykrikovanim na fore, ze Philips a jedine Philips (a hlavne pritom vzdychaj a vyvolavaj nebesa, to ma bavi najviac) to mi pripomina NAD a Xavian, kde ze som len uz nieco take cital? Aha, uz si matne spominam, este stastie, ze nie si admin, dostali by sme my nephilipsaci vsetci banana...
dadaft píše:jsi hodný agustini
víš, neber si to moc osobně, prostě jsem potřeboval oponenta - škoda, že už tě to nebere
zdraví mi slouží
ale ještě jednou díky - dnes jsem dal marantze bokem - on patří k marantzům, pak se ukáže, s philipsy ne - vyčistil jsem kabeláž, prostě vše jak má být - hraje to dobře - potichu. nahlas ne...
já bych tě za pár týdnů rád poznal. znáš to, tváří v tvář je vždycky všechno víc člověčí.
ale žádné naléhání...

ono trochu jsem zabral a vida - i v polštině dokážu být docela přesvědčivý :-) o půl druhé v noci se ozvaly fb815-ky. vysvětlil jsem bývalému majiteli, že jsem slušný člověk (no, přesněji naposledy slušný), a že je to hrozné, jaké má se mnou a s fb815 problémy. zatne zuby. je to chlapík. pošle je i kdyby měl rýt držkou v hlíně!!!
obdivuju tyhle silné typy. kdyby spadla nebesa, takoví jako on je chytnou, a jak Atlasové za nás bídné ponesou tu tíhu !!!

tak - chtěl jsem to ještě ideově-politicky rozebrat, ale dobrá, možná jindy a jinde...

:P

cinki-linki-cink
sim-sala-pink

(plesk. au ty debile. když už na to prdíš, tak aspoň čum před se sebe!!! ::::::: sorry, brácho. jsem kapku popředu - - - kvík. hvíííízd. plesk. (současnost) au ty debile. neříkal jsem, že mi to vadí... :::::::: sorry brácho...)

boží hlas: ty si myslíš, že jsem blbej dadafte?

nebesa

!!!

*

:mrgreen:

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od dadaft »

dobře. už to nebudu zasírat.

aby bylo jasné, o čem to mluvím, potřebuju splašit ještě pár vyhovujících beden a trochu času.
pak si dovolím demonstrovat, o čem to tady žvaním.
počítám měsíc, dva.
přesně to neodhadnu.
pak to zájemcům předvedu.

do té doby tedy budu mlčet.

o.k.?

agustini
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od agustini »

dadaft píše:jsi hodný agustini
..ono to cloveka vzdy bere iba do urcitej miery. Hlavne ked to prestava pripominat diskusiu..
dadaft píše:já bych tě za pár týdnů rád poznal. znáš to, tváří v tvář je vždycky všechno víc člověčí.
ale žádné naléhání...
je tu na forach dost ludi ktorych som spoznal aj osobne a ak by si mal zaujem, vobec by som sa tomu nebranil. Ak budes niekedy v Bratislave a budes mat cas, tak daj s vhodnym predstihom vediet..

Nehnevaj sa ale tie tvoje debaty uz zachadzaju niekam inam ako je povodny nazov vlakna a skor mi pripadaju ako fanaticke presadzovanie si "svojej osobnej amaterskej" pravdy co ja fakt moc nemusim. Takze na dalsie prispevky takehoto druhu uz reagovat nebudem, lebo prakticky ani nieje na co a k nicomu to nevedie..

boxer

Příspěvek od boxer »

Dadafte

Prosím tě,zda by jsi byl tak laskav a založil téma samostatné a jen tvé,kde by jsi se mohl vyřádit básněmi,citoslovci,a já nevím čím ještě.Já si to rád přečtu,to jo,alespoň vím,že nejsem na tomto světě sám :o ,ale v jiných threadech to docela už vadí.

Co třeba :

Přelet Philipsů nad dadaftovým hnízdem.
Naposledy upravil(a) boxer dne 19 čer 2008 13:10, celkem upraveno 1 x.

lachim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lachim »

dadaft

proč?

piš, piš, piš....
já tvé příspěvky rád čtu.
sice málokterý pochopím, ale...... jsem prostě trochu pomalejší.
místo rozumu mi pánbůh nadělil dredy.

Bery
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Bery »

mluvil tu někdo o prostoru a o čtyřech reprobednách..?

http://pagesperso-orange.fr/pol.bct/exemples/Ambio.htm

Acon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Acon »

ťažké závesy, koberec na dlažbe, malá izbička pre 12r. babu.... niečo mi to pripomína. Nerieši takto akustiku väčšina československých hifistov?

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od dadaft »

Acon píše:malá izbička pre 12r. babu....
tak to VYPADÁ Acone. ale ty stěny s prvními tóny zmizí. nebude už poslechový prostor a prostor nahrávky, ale jen jediný nesmírný prostor hudby...
těžko se to vysvětluje - - -

merhaut

Příspěvek od merhaut »

a z těch nekonečných prostor přiletí ufo ...

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od dadaft »

jsi na tohle připraven Bery?

merhaut

Příspěvek od merhaut »

pokud věří na zmizelé zdi, nesmírné prostory a v nich na milimetr přesně posazené huby sboristů, tak musí být připraven ...

Odpovědět