Repro k NAD C375BEE

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
Odpovědět

Jarda69
Příspěvky: 2545
Registrován: 24 kvě 2015 21:39
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Repro k NAD C375BEE

Příspěvek od Jarda69 »

No vidíš. Přesně takhle skončily všechny předchozí hádky s tebou, kde jsi se ze mě snažil udělat blbce. Jak došlo na věcné argumenty, tak jsi začal uplně stejně šaškovat a byl konec.
Je ti už jasné, že s hloupou a průhlednou lží, se moc daleko nedostaneš ? Pokud ti tedy nejde o kariéru kašpárka.

CharlieCh
Příspěvky: 126
Registrován: 24 pro 2009 14:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Repro k NAD C375BEE

Příspěvek od CharlieCh »

Jarda69 píše:Ale je ti doufám jasné, že ty krátké, pevné, rychlé bassy, dělají kmitočty cca 200-2000Hz (možná i vejš) Když to budeš mít ve špatném poměru ke spodku, tak to bude pěkné "bláto"
To je masakr, a "200-2000Hz (možná i vejš)" je podle tebe co? Basy? Nebo jsem na tvém příspěvku něco špatně přečetl?

PítrsPraha - ser na to, boj s větrnými mlýny nevyhraješ.

Ale i přesto se tu bavím :mrgreen:

Jarda69
Příspěvky: 2545
Registrován: 24 kvě 2015 21:39
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Repro k NAD C375BEE

Příspěvek od Jarda69 »

http://www.3dmusic.cz/index.php?l=k&pk= ... k=&oid=882

Ale píše to nějaký neználek, tak se mu můžete vysmát. Třeba se rád nechá poučit.

Vliv různých frekvencí na zvuk nástrojů
http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-cla ... rpen~2007/

Uživatelský avatar
PítrsPraha
Příspěvky: 3959
Registrován: 05 pro 2013 10:13
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Repro k NAD C375BEE

Příspěvek od PítrsPraha »

Jaryne, jsi nemocný člověk. Do tvýho vědomí (uvědomění) to ještě nedoputovalo, ale podvědomí to ví moc dobře a dává ti to naprosto zřetelně najevo. Konfrontuje tě s tvou bolestí, abys ji uviděl a přijal: zoufalým dožadováním se pozornosti a uznání, který podle všeho nemáš ani v reálném životě. Urputnou snahou zapojovat se do diskusí na všelijaká témata, o kterých ale bohužel v drtivé většině víš možná jen ten nejzákladnější základ a když ti to kdokoliv dá najevo, sesypeš se a jsi ještě urputnější a frustrovanější. Pak to končívá tím, že se vehementně dožaduješ odpovědí na nesmysly typu "Co jsou to basy" a můžeš se rozskočit vzteky, že tě s tím tady pak každej má v zadeli.
Jen jsi k tomu zatím slepý.

Je už dávno jasný, žes hned na začátku pochopil, v čem byly nesmyslné ty tvé výroky, na které tady poukázalo víc lidí. A že ten zbytek byla už jen čistá frustrace z toho, že namísto uznání se ti tady na fóru opakovaně dostává jen mávnutí rukou. I tentokrát. "Sakra já jim ukážu". Jsi sice "starej" chlap, ale máš duši zraněnýho dítěte.

Pomoc v tomhle ti ale nepřijde zvenčí. Ta musí přijít zevnitř, uvědoměním. A to nejdřív vzbuzuje běs, kterýho jsme tady svědky... Dlouhodobě zažitý schéma je "bezpečný", i když tě ničí. Cokoliv vně budí strach.

Vím, že je nepříjemný to číst a že to teď neumíš prostě přijmout jako podnět. Proto tvá reakce bude, jaká bude (teď nebo v budoucnu).

Howgh

boxer

Re: Repro k NAD C375BEE

Příspěvek od boxer »

Měl jsem napsaný článek, kde jsem "zatím" slušně chtěl Jardovi 69 (není tak starej , aby nechápal) napsat něco od plic.

Myslím si, že článek nade mnou od Pitrse to vystihl naprosto pregnantně a netřeba k tomu nic dodávat.

Jen poslední 2 větičky.

1) Jardo, pokud chceš nadále takto vystupovat a "točit dokola" nesmysly a útočit a urážet, mohlo by se stát, že nebudeš moct sem psát vůbec.
2) Jardo, zkus se zamyslet nad sebou, nepiš hned, jakmile tě popadne horká, vychladni a počítej tak do 1 238 a zkus pak psát a chovat se jako rozumný chlap.

Uživatelský avatar
Fidas
Příspěvky: 752
Registrován: 17 dub 2008 16:44
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Repro k NAD C375BEE

Příspěvek od Fidas »

Pitrs, naprosto souhlasim.

Jarda69
Příspěvky: 2545
Registrován: 24 kvě 2015 21:39
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Repro k NAD C375BEE

Příspěvek od Jarda69 »

Tak já už nevím. Zdá se mi to nebo jsem vzhůru ?
To co jsem napsal ohledně popisu zvuku, měla být pouze "poznámka pod čarou" Je to tak samozřejmé, že jsem to zmínil pouze pro případ, že by to snad někdo z nováčků nevěděl.
Nikdy by mě nenapadlo, že se kolem toho strhne taková debata.
Pokud nedokážete ani kliknou na vložený odkaz a něco si přečíst, tak už opravdu nevím co s váma. Ale je to v pohodě.
Kromě vás, to nemá potřebu nikdo další řešit, protože to je opravdu základní znalost.

Pítrs....pěkně jsi si tu vylil srdce. Jenom nechápu, proč se tváříš, že píšeš o mě. Nejsem to já, kdo sem píše lži a pak točí v kruhu, jenom aby dokázal, že má pravdu.
Ani nemám dodatečně potřebu psát, že jsem to tak vlastně ani nemyslel.
Pořád to nevidíš ?

Raptor

Re: Repro k NAD C375BEE

Příspěvek od Raptor »

Pítrs
OK, velmí výstižně vyspecifikováno.

Jarda69
Tak přece jenom a ze soucitu: předpokládám, že podle času který věnuješ přítomnosti na tomto fóru musíš být invalida permanentně sedící u compu, či snad nějaká socka a nebo také zaměstnanec velmi tolerantního zaměstnavatele, že Ti to trpí. Je to však jedno. Více přemýšlej, než něco napíšeš. Já jsem podnikatel a od doby co jsem to tady v sobotu po 15 zapíchnul a šel realizovat kšeft a další kšeft v neděli ráno - vydělal jsem si několik tisícovek třeba na ještě kvalitnější aparaturu. Ale Ty, tady píšeš dokola nic neříkající nesmysly. Když už používáš to Tvé ( já tomu říkám Homemade ) Do it yourself, tak zkus ještě Self-control - to by Tě mohlo pomoci. Pokud by jsi tuto invenci a zarputilost realizoval např. v podnikání, nebo jiné výdělečné činnosti, měl bys kačáky a nemusel bys poslouchat DYI a neměl z tohoto pramenící zcestné teorie. Pamatuj, že skutečně z lejna bič neupleteš.

Neber to nijak ve zlém, výrazně koriguj emoce a hlavně poslouchej hudbu, protože to uklidňuje a buď pak v pohodě.

P.S. Vidíš jak na Tebe myslím, hned jak jsem ráno přišel do aťasu, tak jsem zapnul PC a ještě než jsem importoval ty sobotní a nedělní výtvoty na CF, jsem mrknul jak jsi pokročil. Musím konstatovat, že jsi nezklamal. Faktem je, že všeho moc je příliš.

Tak čus. Raptor.

Jarda69
Příspěvky: 2545
Registrován: 24 kvě 2015 21:39
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Repro k NAD C375BEE

Příspěvek od Jarda69 »

Máš pravdu, byla to ztráta času. Je to moje chyba, že jsem to tak najednou vybafnul. Možná to chtělo citlivější přístup. Nějak mi to nepřipadalo důležité a tak jsem podcenil, jaký šok to u někoho může vyvolat.
Příště budu akorát lhát, urážet a překrucovat. To nikomu nevadí a všichni tomu tleskají.
Zkusím se polepšit.

sartel
Příspěvky: 42
Registrován: 25 úno 2014 17:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Repro k NAD C375BEE

Příspěvek od sartel »

Může ten chat nějaký admin z tohoto vlákna smazat? Poslední vkusný příspěvek bych nechal potrebuji-poradit/repro-k-nad-c375bee-t ... ml#p137298

Díky moc

boxer

Re: Repro k NAD C375BEE

Příspěvek od boxer »

Nejsou zde admini, kteří mažou. *taktone*

Jen ať pro budoucnost zde zůstanou perly, jak ze sebe někdo dobrovolně dělá trvale blba :o
a když je upozorněn tak si ještě přitvrdí. *fnuk*

Jarda69
Příspěvky: 2545
Registrován: 24 kvě 2015 21:39
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Repro k NAD C375BEE

Příspěvek od Jarda69 »

Klidně to smázněte. Než to uděláte, zkuste se mrknou na ty dva odkazy, co jsem postnul. Možná to pomůže, možná ne. Určitě to neublíží.
Možná jsem se opravdu unáhlil. Možná mě zmátlo, že v další části příspěvku, píše Raptor o hudbě. Pokud se ten úvod týkal popisu zvuku nějakého testovacího sinusu, tak je to moje chyba, že jsem to nepoznal.
Pak by se samozřejmě nejednalo o zabarvení basu nástrojů.

Uživatelský avatar
kychtax
Příspěvky: 3069
Registrován: 12 led 2015 11:17
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Repro k NAD C375BEE

Příspěvek od kychtax »

Jsem si to tady precetl a zkazil si vecer. Diky.. sem uz urcite nepachnu.

Jarda69
Příspěvky: 2545
Registrován: 24 kvě 2015 21:39
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Repro k NAD C375BEE

Příspěvek od Jarda69 »

Pítrs asi vím, kde je problém. Blízko byl Kubas. Nejzajímavěji znějící bas bude někde kolem těch 60Hz. Takže ti basák stačí. Když budu chtít slyšet rychlé pevné basy, tak se ale bez vyšších tónů neobejdu, protože z toho nesložím počáteční impulz, co některé nástroje mají. Zrovna třeba ty tři, o kterých jsi psal. Takže s pevným basem jsi měl pravdu. Krátké a tvrdé basy, tam bych si dovolil zůstat na svém tvrzení, že jde o správný poměr kmitočtů vyšších.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti